Brīvdienās aicinām doties ceļojumā "Ar stāstiem kabatā", kā arī iesaistīties citās aktivitātēs Valmierā un Beverīnas, Burtnieku un Kocēnu novadā!
Esam apkopojuši informāciju, tai skaitā statistiku, par citādo 2020.gadu tūrismā Valmierā!
Iedvesmojies un dodies pa kādu no dabas takām topošajā Valmieras novadā! Esam apkopojuši takas līdz 5, 15 un 30 kilometriem.
No 20.02. līdz 31.03. Valmieras TIC piedāvā ikvienam doties neparastā ceļojumā “Ar stāstiem kabatā”.
Lai gan valstī noteiktie ierobežojumi būtiski ietekmējuši ēdināšanas un viesmīlības nozari, Valmierā valda radošais nemiers, realizējot jaunas idejas.
Maršruta plānotājs

Visas ziņas

12765_gaujavalmiera02032021.jpg

Par plūdu iespējamību Gaujā

Pateicoties laikapstākļiem pagājušajā ziemā, Gaujas augštecē šajā pavasarī pastāv plūdu iespējamība. Tādēļ topošā Valmieras novada Civilās aizsardzības komisija seko līdzi Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) veiktajiem ūdens līmeņa svārstību mērījumiem un nepieciešamības gadījumā iesaistīs atbildīgos dienestus plūdu seku novēršanā un atbalstam iedzīvotājiem. Šobrīd, ņemot vērā palu procesa attīstību, visā Latvijā un arī Valmierā prognozētie hidrometeoroloģiskie apstākļi nav bīstami. Taču, ja plāno aktivitātes, kuras tie var ietekmēt, nepieciešams uzmanīties, būt informētam par gaidāmajām izmaiņām un lieki nepakļaut sevi riskam.