Aicina uz tikšanos ar žurnāla „Veselība” radošo komandu

Ceturtdien, 1. novembrī plkst. 18:30 uz tikšanos ar žurnāla „Veselība” radošo komandu un veselīga dzīvesveida pazinējām daiļā dzimuma pārstāves aicina Sporta rehabilitācijas centrs Valmierā (J. Daliņa iela 2). Pasākuma afiša šeit!

 

Ikvienai sievietei rūp laba pašsajūta, veselība, sievišķība un augsta pašapziņa, tāpēc tikšanās laikā pasākuma apmeklētājām būs iespēja ieklausīties vērtīgos padomos un atziņās. Psihoterapeite un žurnāla „Veselības” akcijas „Atlaid bremzes!” pašapziņas trenere Aina Poiša sniegs ieskatu tēmā „Sieviete savā dzīves ceļā: attiecības, izvēles, pašapziņa, iniciatīva, drosme”. Savukārt ar veselīga uztura nozīmi mūsu dzīvēs, dažādām diētām un austrumnieku gudrību pielietojumu rietumnieku ēdienkartē iepazīstinās uztura speciāliste Inga Pūce.
 
Pasākuma apmeklētājas gūs ieskatu arī žurnāla „Veselība” aizkulisēs, uzzinot, kā top mēneša izdevums un ar kādām situācijām ikdienā sastopas žurnāla veidotājas. Tāpat arī tiks piedāvāta iespēja žurnālu „Veselība” abonēt nākamajam gadam par īpaši izdevīgu cenu.
 
Sporta rehabilitācijas centra vadītāja Iluta Urbanoviča atklāj: „Šādi tematiskie pasākamu pie mums notiek regulāri un tie ir ļoti labi apmeklēti. Interesentiem esam piedāvājuši iespēju satikt klātienē tādus interesantus lektorus kā Andžeju Reiteru, Pēteri Kļavu, Andri Buiķi u.c.”
 
Pasākuma apmeklēšana bezmaksas. Vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās pa tālruni 64224184.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Valmieras pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas
tūrisma informācijas konsultante
Anita Deigele
Mob.tel.:25437177