Muzikālie pasākumi novembrī džeza restorānā „Parks”

Novembrī džeza klubā-restorānā „Parks” gaidāmi vairāki pasākumi, kuros ar muzikāliem priekšnesumiem uzstāsies pašmāju un ārvalstu grupas un solisti. „Parkā” viesosies: Aleksejs Liapko, Edvīns Ozols un Artis Orubs, grupa „Frank/Pashkevich quartet”, „Rockabilly apple”, Andris Briedis, Laimis Rācenājs un Ivars Hermanis. Novembra beigās notiks arī konkursa „Parks meklē solistu” finālistu koncerts, kurā uzstāsies Evita Blūma, Rita Staune, Sabīne Petruseviča, Zaiga Jurkāne un Krista Annija Lauberga.

 
1. novembrī plkst. 19:00 džeza klubā „Parks” uzstāsies mākslinieki no Pēterburgas- džeza ģitārists un vokālists Aleksejs Liapko, bass Edvīns Ozols un bundzinieks Artis Orubs. Aleksejs Liapko ir plaši pazīstams Krievijas džeza mūzikas ģitārists, kura vārds labi pazīstams Latvijas džeza klausītājiem. Savas muzikālās karjeras laikā izdevis četrus albūmus. Liapko ir ne vien ģitāras virtuozs, bet arī atzīsts komponists. Klausītāji īpaši novērtē izjusto un tehnisko sarežģīto ģitāras spēli un repertuāra izvēli, kā arī mūziķa improvizācijas talantu. Ieejas maksa: Ls 5,-.
 
8. novembrī plkst. 19:00 uz restorāna skatuves uzstāsies grupa „Rockabilly apple”, kas klausītājus priecēs ar tīkamām džeza melodijām. Grupas dibinātājs Aleksandrs Sircovs pēc izglītības ir kontrabasists, taču pašmācības ceļā apguvis basģitāru, kuras spēli klausītājiem būs iespēja novērtēt muzikālo priekšnesumu laikā. Grupas sastāvā ir arī saksofonists, grupas „Keksi” dalībnieks, Eduards Raubiško, vokālists un ģitāras guru Viktors Eunapu un bundzinieks Artūrs Reirs. Ieejas maksa: Ls 5,-.
 
13. novembrī plkst. 19:00 notiks pasākums „Otrā otrdiena”, uz kuru aicina vairāku grāmatu autors, satīriķis Andris Briedis. Ieeja bez maksas.
 
16. novembrī plkst. 19:00 džeza kluba apmeklētājiem būs iespēja baudīt Latvijas un Dānijas mūziķu apvienības „Frank/Pashkevich quartet” koncertu. Kvarteta sastāvā spēlē latviešu mūziķi- saksofonists Deniss Paškevičs un bundzinieks Artis Orubs un dāņu mākslinieki- ģitārists Kristiāns Franks un basģitārists Klaus Kaarsgaards. Kvarteta mūzikā savijas dāņu ģitārista Kristiāna liriskā puse un latviešu saksofonistam Denisam raksturīgā ekspresīvā skaņa. Savu garšu skanējumam dod arī bundzinieka Arta un basģitārista Klausa talants. Klausītājiem būs iespēja izbaudīt spēcīgu performanci, kurā modernais džezs savīsies ar impro-pasāžām un blūziskiem elementiem. Ieejas maksa: Ls 5,-.
 
24. novembrī plkst. 20:00 notiks konkursa „Parks meklē solistu” finālistu koncerts, kurā uzstāsies piecas finālā iekļuvušās dāmas Evita Blūma, Rita Staune, Sabīne Petruseviča, Zaiga Jurkāne un Krista Annija Lauberga. Konkursā uzvaras laurus plūca 24 gadus vecā valmieriete Evita Blūma, saņemot titulu „Džeza kluba „Parks” pastāvīgā soliste”. Ar savu mūziku priecēs arī vokālā grupa „8. marts” un „Parka” džeza grupa. Ieejas maksa: Ls 3,-.
 
29. novembrī plkst. 19:00 džeza klubā-restorānā „Parks” viesosies Laimis Rācenājs un Ivars Hermanis ar latīņamerikas dziesmu programmu „Besame mucho”. Laimis Rācenājs ir viens no artistiskākajiem un profesionālākajiem mūziķiem Latvijas neakadēmisko dziedātāju vidū, kurš talantīgi izpilda spiričuelus, blūzus, regtaimus, džezu, balādes, šansonē, bosa – nova un šlāgerus. Savukārt Ivars Hermanis ir spāņu valodas skolotājs, kurš spēlē ģitāru. Koncertā skanēs meksikāņu, kubiešu, argentīniešu, peruāņu un citu Latīņamerikas tautu melodijas. Dziesmas skanēs latviešu un spāņu valodā. Ieejas maksa: Ls 5,-.
 

Plašāka informācija pa tālruni 26117444 un mājas lapā www.restoransparks.lv

 

 

Informāciju sagatavoja:
Līga Tarbuna
Valmieras pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas
vadītājas vietniece
Mob. tel.: 28382051