Nāc un pavadi helovīna dienu ledus ķirbja ballītē VOC ledus hallē!

Sestdien, 27. oktobrī, Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies helovīna dienas ledus ķirbju ballīte, kuras laikā norisināsies slidošana, foto konkurss un citas interesantas aktivitātes. Pasākuma sākums pulksten 15.20.

 
27. oktobrī visā pasaulē tiek svinēta helovīna diena, kurā viens no galvenajiem simboliem ir ķirbis un tā izgreznošana dažādos veidos.
 
Vidzemes Olimpiskais centrs šajā dienā aicina lielus un mazus aktīvās atpūtas cienītājus un VOC ledus halli, kur pulksten 15.20 sāksies ledus ķirbju ballīte. Stundas garumā ikvienam būs iespēja piedalīties ķirbju fotokonkursā, kurā tiks noteikts skaistākais un orģinālākais ķirbis, kura īpašnieks saņems pārsteiguma balvu no Vidzemes Olimpiskā centra.
 
Bez ķirbju fotokonkursa ikvienam būs iespēja izslidoties pēc sirds patikas pozitīvā atmosfērā, kā arī baudīt garšīgo tēju un cepumus. Tāpat gaidāmas citas interesantas aktivitātes īpašajā helovīna dienas atmosfērā.
 
Tiem, kuri uz pasākumu ieradīsies ar savu ķirbi, slidu un ledus īre maksās 2 Ls, pārējiem 3 Ls. Nāc un izbaudi helovīna dienu Vidzemes Olimpiskajā centrā.
 
www.voc.lv