Drukātie izdevumi elektroniski
 
 
 

Ieskaties un izgaršo.

 (Lai pāršķirstītu bukletu klikšķiniet vai velciet no bukleta stūriem!)

 

Lielākie 2015. gada pasākumi Valmierā, Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novados.

 

Ceļo un atpūties Valmierā, Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novados! 2015 - Dabas objektu, kultūrvēstures, speciālo interešu un aktīvās atpūtas piedāvājumi. Apraksti un kontaktinformācija par apskates vietām un tūristu mītnēm. Lielākie ikgadējie pasākumi.


 

Tūrisma akcija "Apceļo Valmieras pusi!", 2014

Tūrisma akcijas buklets, kas aicina ikvienu interesentu laikā no 15. augusta līdz 18. oktobrim apceļot Valmieras pilsētas, kā arī Burtnieku, Kocēnu un Beverīnas novada tūrisma objektus, atbildot pareizi uz jautājumiem un sakrājot attiecīgo uzlīmju skaitu.

 

                    Latviešu valodā (pdf, 2.81 MB)

 

Pastaigu maršruts "Vecpilsētas dižkoku ēnā", 2014
Maršruts ved ceļotāju pa Valmieras vecpilsētas gleznainākajām vietām un iepazīstina ar tās stāstiem, kas zināmi vienīgi viņiem – vecpilsētas dižkokiem.
 

 

Velo maršruts "Valmieras dižkoku stāsti", 2014. Velomaršruts iepazīstina ceļotājus ar vienu no Valmieras bagātībām – tās dižkokiem un to stāstiem.

 

Karte gardēdim "Izgaršo Valmieru", 2014. Bukletā iekļauta noderīga informācija par labākajiem Valmieras puses restorāniem, kafejnīcām un krodziņiem. Papildināts ar Valmierai raksturīgām ēdienu receptēm.

 

Lielākie 2014. gada pasākumi  Valmierā, Kocēnu, Burtnieku  un Beverīnas novados. 

 

Ceļo un atpūties Valmierā, Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novados! 2013 - Dabas objektu, kultūrvēstures, speciālo interešu un aktīvās atpūtas piedāvājumi. Objekti atzīmēti kvalitatīvā kartē. Apraksti un kontaktinformācija.

 

Buklets "Apceļo Valmieras pusi!" 2013 - Tūrisma akcijas buklets, kas aicina ikvienu interesentu laikā no 25. maija līdz 30. septembrim apceļot Valmieras pilsētas, kā arī Burtnieku, Kocēnu un Beverīnas novada tūrisma objektus, atbildot pareizi uz jautājumiem un sakrājot attiecīgo zīmodziņu skaitu.

Sajūti! Piedzīvo! Atplauksti Valmieras pusē! 2013 - Labākie SPA un labjūtes piedāvājumi Valmieras pilsētā, kā arī apkārtējos novados. Iekļauti īpaši piedāvājumi! 


Pasākumi Valmieras pusē, 2013

 

Tūrisma karte Valmiera un apkārtne, 2013 - Interesantas vietas, apskates saimniecības, dabas takas, ekskursijas ražotnēs, izklaide vietas, u.c. Atzīmētas kvalitatīvās kartē. Apraksti un kontaktinformācija - viss, kas nepieciešams katram ceļotājam.
 
  Valmieras tūrisma karte - tālruņa gids 2013 - Interesantas vietas, naktsmītnes, pakalpojumi u.c. noderīga informācija ceļotājiem
 

Velo maršruti Kocēnu novadā, 2013 - izdevējs Valmieras Tūrisma informācijas centrs un tūrisma un atpūtas preču veikals "Gandrs" 

 

 

Gardēžu pastaiga, 2012 - Valmieras restorānu un kafejnīcu šefpavāri ielūdz Jūs Gardēžu pastaigā, kuras laikā Jums ir iespēja nesteidzīgi iepazīt ne tikai Valmieras ievērojamākās vietas, bet arī izbaudīt daudzveidīgas, īpaši pilsētas viesiem radītas garšas kombinācijas.

 

 
4 maršruti skolēnu ekskursijām, pavasaris 2013

 

Piedavajumi skolenu ekskursijam Valmiera 2011

 

4 maršruti skolēnu ekskursijām, rudens 2012

 

 

 
VASARAS lustes VALMIERAS pusē! 2012 - Valmieras un apkārtnes vasaras piedāvājums ceļotājiem - dažādiem vecumiem un gaumēm, bet jo īpaši - ģimenēm ar bērniem. Atpūties un ceļo Valmierā jebkurā gadalaikā!

 

 

 

 
Uz Valmieru PĒC PAVASARA skrienam! 2012 - Valmieras un apkārtnes pavasara piedāvājums ceļotājiem - dažādiem vecumiem un gaumēm. Atpūties un ceļo Valmierā jebkurā gadalaikā!

 

 

 

 
Izgaršo Valmieru, 2012 - īss ceļvedis gardēžiem, jeb, kā saka Valmieras pusē, labēžiem - 3 maršruti dažādām gaumēm, kuros jūs izgaršosit vēl neredzētus kulinārijas brīnumus vai tieši pretēji - īstenus lauku labumus, redzēsit, kā tie tiek audzēti un gatavoti, kā arī būs pašiem iespēja pielikt savu roku to gatavošanā.

 Ceļo Valmieras pusē, 2012 - Interesantas vietas, apskates saimniecības, dabas takas, ekskursijas ražotnēs, izklaide vietas, ekskursijas u.c. piedāvājumi mazām un lielām ceļotāju grupām


Atpūties Valmieras pusē, 2012 - Viesnīcas, viesu mājas, kempingi u.c. tūristu mītnes, kā arī atpūtas kompleksi -  izklaides un lietišķu pasākumu rīkošanai 


Pasākumi Valmieras pusē, 2012

Valmieras puse ziema nekluse

Informatīvā lapa "Valmieras puse ziemā neklusē", 2011./2012.

 

Karte Valmiera un apkārtne 2011

 
 

Tūrisma karte Valmiera un apkārtne, 2011 - Interesantas vietas, apskates saimniecības, dabas takas, ekskursijas ražotnēs, izklaide vietas, u.c. Atzīmētas kvalitatīvās kartē. Apraksti un kontaktinformācija - viss, kas nepieciešams katram ceļotājam

 

 

Valmieras karte - talruna gids 2011


Valmieras tūrisma karte - tālruņa gids 2011
- Interesantas vietas, naktsmītnes, pakalpojumi u.c. noderīga informācija ceļotājiemBrosura Valmiera doma un rada 2011

Brošūra "Valmiera domā un rada", 2011


Valmiera EST

Valmieras piedāvājums ceļotājiem "Valmiera linn sinu puhkepäevadeks!", 2010


Valmieras tūrisma avīze 2009

Tūrisma avīze "Valmiera - Tava brīvdienu pilsēta", 2009


Valmieras rajona turimsm karte 2009

Valmieras rajona tūrisma karte, 2009


Valmieras rajona karte

Valmieras rajona tūrisma karte, 2008

 

 

Senāki izdevumi2011. gada izdevumi

 

2010. gada izdevumi

2009. gada izdevumi

2008. gada izdevumi

2007. gada izdevumi

2006. gada izdevumi

2005. gada izdevumi

2004. gada izdevumi