Citas aktivitātes

Valmieras Disku golfa laukums
Valmieras Disku golfa laukums
Valmieras Disku golfa laukums
Valmieras Disku golfa laukums
Valmieras Disku golfa laukums

Kontakti:

Valmieras Disku golfa laukums

Pievienot maršrutam

Kopš 2019.gada vasaras Valmierā darbojas disku golfa laukums, kas papildina Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka aktivitāšu klāstu. 

Valmieras disku golfa laukums ir deviņu grozu laukums, kas ir ļoti piemērots iesācējiem, jo metienu distances ir salīdzinoši īsas. Tomēr arī lietpratējiem šis laukums var sagādāt ne vienu vien pārsteigumu koku ieskautās teritorijas dēļ. 

Spēlētājiem, kuriem ir pieejams savs inventārs, disku golfa laukums pieejams bez maksas jebkurā laikā. Tiem, kuriem vēl nav savs inventārs, bet ir vēlme disku golfu izmēģināt, ir pieejami nomas diski, ko iespējams saņemt Sajūtu parka administrācijā, Jāņa Daliņa ielā 2, Valmierā. Visiem spēlētājiem pirms starta nepieciešams reģistrēt savu spēli, noskenējot QR kodu, kas atrodas uz izmetienu zīmēm un laukuma kartes.

Disku golfs ir “lidojošā šķīvīša” spēle, kas bieži tiek salīdzināta ar frisbiju, bet patiesībā šī spēle ir ļoti līdzīga golfam. Tradicionālajā golfā spēlētāja uzdevums ir trāpīt bumbiņu bedrītē ar pēc iespējas mazāk sitieniem, savukārt disku golfā spēlētāja galvenais uzdevums ir iemest disku grozā ar mazāku metienu skaitu. Disku golfa stiprā puse ir pieejamība, jo to var spēlēt jebkurā vecumā un nav nepieciešama liela fiziskā sagatavotība. Galvenā disku golfa burvība ir tajā, ka šī aktivitāte notiek brīvā dabā, nepiespiestā un sakārtotā vidē kā aktīva pastaiga, turklāt to var spēlēt jebkurā gadalaikā un jebkādos laikapstākļos.
 

Valmieras disku golfa laukums ir tapis sadarbojoties Latvijas Disku golfa federācijai, Aktīva dzīvesveida klubam “Savējais” un disku golfa entuziastiem no Valmieras un Cēsīm, kā arī pateicoties Valmieras pilsētas pašvaldības, Vidzemes Olimpiskā centra un Sajūtu parka atbalstam.
Skatīts: 5695