Piedzīvojumam

Atpūtas parks "Avoti"
Atpūtas parks "Avoti"
Atpūtas parks "Avoti"
Atpūtas parks "Avoti"
Atpūtas parks "Avoti"
Atpūtas parks "Avoti"
Atpūtas parks "Avoti"
Atpūtas parks "Avoti"
Atpūtas parks "Avoti"
Atpūtas parks "Avoti"
Atpūtas parks "Avoti"
Atpūtas parks "Avoti"
Atpūtas parks "Avoti"

Kontakti:

Atpūtas parks "Avoti"

Pievienot maršrutam

Aktīvās atpūtas parks „Avoti” ir piemērota vieta lieliskai atpūtai ģimenes lokā. Atpūtas komplekss „Avoti” piedāvā izbaudīt dažādas atpūtas iespējas - izzinošu un izklaidējošu aktīvo atpūtu ģimenēm ar bērniem, skolu jaunatnei organizējot ekskursijas, aktīvās atpūtas pasākumus.

  • Izzinoša un izklaidējoša dabas taka-labirints "Koku skola" ir celiņu sistēma mežā, kurā pastaigājoties  iespējams iepazīt meža kokus un krūmus. 2km garajās meža takās jāatrod seši koku noslēpumi un pareizais ceļš uz izeju.
  • Gumijlēkšanas batuti "Sienāzis" - pateicoties gumijām, kurās ir "iekārts" atrakcijas lietotājs un batutam zem kājām, divkāršo salto un citus akrobātiskus trikus 6m augstumā var izpildīt bez riska. “Sienāzis” paredzēts gan lieliem, gan maziem un vienīgais ierobežojums ir lēkātāja svars, kuram jābūt 24 – 84 kg robežās.
  • Minigolfs, golfa treniņlaukums, teniss, dabas takas, pludmales volejbols, futbols, basketbols, nakšņošana norvēģu stila mājiņās, brīvdienu mājā vai kempingā, kā arī plaša teritoriju sporta svētku organizēšanai vai telpas svinībām.
  • Bērnu auto pilsētiņa telpās. Tā atrodas Atpūta parkā “Avoti”, lielajā ēkā iepretim minigolfa laukumam. 
Darba laiki:
Ceturtdienās un piekdienās 15:00-20:00;
Sestdienās 10:00-20:00; Svētdienās 10:00-18:00.
Ieejas maksa bērnu auto pilsētiņā: 1h = 8 EUR, 1/2h = 5 EUR.
Blakus auto pilsētiņai pieejams uzkodu bārs un telpas, kur satikties, pārrunāt vai svinēt. Bērnu auto pilsētiņu iespējams izmantot gan individuāli, gan kolektīviem tajā rīkojot pasākumus - bērnu ballītes. Bērnu pasākumu laikā Avotu instruktori auto pilsētiņas apmeklētājus iepazīstinās ar ceļa zīmēm, auto transporta plūsmas pamatprincipiem un izsniegs Avotu bērnu autoskolas apliecību.
  • Sporta taka komandām "Olimpiāde" un ekskursija, kuras laikā varēs iepazīt BMX velotrasi un apskatīt BMX muzeju - slavas zāli.
  • Jaunā veloskola atpūtas parkā “Avoti”. Projektu realizēja biedrība “BMX sporta klubs “Tālava””.  Veloskola sastāv no četriem dažādiem šķēršļiem, kurus izbraucot bērni apgūst un pilnveido savas velosipēda vadīšanas prasmes. “Biedrības BMX sporta kluba  “Tālava”” pārstāvis Kristaps Matisons: “Šajā īpaši veidotā trasē katram būs iespēja veikt praktiskās braukšanas vingrinājumus un pārvarēt dažādus šķēršļus. Bērniem šī trase būs interesants piedzīvojums un izaicinājums, toties vecākiem tā ļaus labāk saprast to, cik prasmīgi velobraucēji ir viņu bērni un kuras iemaņas varbūt vēl vajadzētu apgūt papildus. Turklāt zīmīgi, ka līdzīgas velo šķēršļu trases  veido arī Ceļu satiksmes drošības direkcija.”

Atpūtas parks AVOTI sagatavojis slēpošanas trasi un gaida ikvienu ziemas aktīvās atpūtas cienītāju. Slēpošanas trase pieejama bez maksas. Netiek nodrošināta inventāra noma.

Skatīts: 24596