7.-8.augustā dažādās vietās topošajā Valmieras novadā kafejnīcas atvērsies māju pagalmos. Varbūt arī tavā? Piesakies, aizpildot anketu, līdz 20.maijam!
Jau sesto gadu Valmierā norisināsies viens no gada gaidītākajiem pasākumiem - KINO PEDĀLIS, saslēdzot vienā ritmā velo braukšanu un kino skatīšanos.
Iedvesmojies un dodies pa kādu no dabas takām topošajā Valmieras novadā! Esam apkopojuši takas līdz 5, 15 un 30 kilometriem.
Aicinām ļauties pavasara sajūtām laivojot! Vairāk par upju maršrutiem un inventāra nomu šeit!
Lai gan valstī noteiktie ierobežojumi būtiski ietekmējuši ēdināšanas un viesmīlības nozari, Valmierā valda radošais nemiers, realizējot jaunas idejas.
Maršruta plānotājs

Visas ziņas

12833_majukafejnicudienasvalmierasnovadafoto01.jpg

Atver kafejnīcu savas mājas pagalmā!

Vai proti uzburt vasaras idilli, dilli ceļot goda vietā? Vai varbūt buberts burbuļu vieglumā ir tavs meistarstiķis? Vai tavas kūkas ļauj aizsprukt no ikdienas un lūko pēc svētkiem? Vai biezzupā paukšķ dārza garša un veselība?   Vai vari iztēloties, ka tevis pagatavotais ir kafejnīcu piedāvājumā? 7. un 8.augustā to būs iespēja piedzīvot! Tad dažādās vietās topošajā Valmieras novadā kafejnīcas atvērsies māju pagalmos. Varbūt arī tavā? Iespējams, tieši šī pieredze Tev ļaus pārvērst savu ēdiena gatavošanas vai viesu uzņemšanas vaļasprieku par pamata nodarbošanos nākotnē. Kļūsti par šefpavāru un piedalies Māju kafejnīcu dienās! Pasākumā piedalīties aicināti arī jau esošie ēdināšanas pakalpojuma sniedzēji (kafejnīcas, restorāni u.c.). Pieteikšanās līdz 20.maijam, aizpildot pieteikuma anketu šeit.