Darbnīcas un saimniecības

Spēļu Muzejs
Spēļu Muzejs
Spēļu Muzejs
Spēļu Muzejs
Spēļu Muzejs
Spēļu Muzejs
Spēļu Muzejs
Spēļu Muzejs

Kontakti:

Spēļu Muzejs

Pievienot maršrutam

Kāds ir "Spēļu Muzeja" stāsts?
Jūs dodaties apmeklēt neparastu spēļu muzeju. To apmeklēt var tikai komandās: 2-5 dalībnieki vai 3-7 bērni no 8 gadu vecuma. Muzejā komandas varēs ne tikai aplūkot, bet arī īpašā veidā pieveikt 20.gs. un senāk radītas spēles kā Monopols, Twisters, Super Mario u.c. Tomēr tikai paši izveicīgākie un radošākie nokļūs līdz pēdējam līmenim - "bosiņam" vārdā EGO! Pieveiksiet EGO - kļūsiet par uzvarētājiem! Un vēl - tas viss jāiespēj 1 stundas laikā, citādāk spēle beidzas un EGO Jūs ir uzvarējis!
 
Kas jādara, lai piedalītos?
Lai piedalītos izbēgšanas spēlē nav vajadzīgas priekšzināšanas. Galvenais ir rezervēt sev vēlamo laiku www.timemachine.lv  vai pa tālruni +371 27767876 un ierasties gataviem mesties piedzīvojumā. 
Bērnu komandas no 8 līdz 13 gadiem spēlē administratora pavadībā.
 
​''Spēlu muzeja'' ballīšu telpas.
Ja plānojiet ballīti vai vienkāršu draugu pasēdēšanu, aicinām izmantot „Spēļu muzeja” ballīšu telpas.
Telpās var uzņemt līdz 15 cilvēkiem. Pieejams galds līdzpaņemtām uzkodām, galda spēles, spēļu istaba mazākiem bērniem ar LEGO un sienu zīmēšanai, ir arī galda futbols, XBOX spēļu konsole ar Kinect sensoru un retro spēļu konsoles -  „žilitons”, „SEGA” un „Playstation 1”.  Būs interesanti kā bērniem, tā pieaugušajiem!
Skatīts: 9596