Pasākumi

 

Helovīna pasākums Valmieras integrētajā bibliotēkā "Šausmas pazemes krātuvē 2"

  23. oktobrī (2017) 
Skolēnu rudens brīvlaika pirmajās divās dienās jeb 23. un 24. oktobrī Valmieras integrētās bibliotēkas telpās norisināsies bailīgs piedzīvojums "Šausmas pazemes krātuvē 2".
 Šī gada misija tumšajā grāmatu glabātuvē būs atrast labo raganu un izglābt to no pazemes valstības.
Aicinām iepriekš pieteikties bērnus  vecumā no 10 gadiem un aizpildīt anketu mājaslapā www.vibjo.mozello.lv , jo vietu skaits ir ierobežots. Katrā komandā 3-5 dalībnieki.
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Helovīna pasākums Valmieras integrētajā bibliotēkā "Šausmas pazemes krātuvē 2"

  24. oktobrī (2017) 
Skolēnu rudens brīvlaika pirmajās divās dienās jeb 23. un 24. oktobrī Valmieras integrētās bibliotēkas telpās norisināsies bailīgs piedzīvojums "Šausmas pazemes krātuvē 2".

 Šī gada misija tumšajā grāmatu glabātuvē būs atrast labo raganu un izglābt to no pazemes valstības.
Aicinām iepriekš pieteikties bērnus  vecumā no 10 gadiem un aizpildīt anketu mājaslapā www.vibjo.mozello.lv , jo vietu skaits ir ierobežots. Katrā komandā 3-5 dalībnieki.
 
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Ceļotāju stāstu vakars - Grieķija

  25. oktobrī (2017) 18:30 - 20:00 

Trešdien, 25.oktobrī plkst. 18:30 Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina uz ceļotāju stāstu vakaru, kur nepilnu 2 stundu laikā būs iespēja ceļot pa Atosa pussalu (Grieķijā), caur fotogrāfijām un uzņemtajiem video sildīties Grieķijas saulē un kāpt Atosa kalnā.

Vidzemes Augstskolas absolventi Sandis Bukšs un Lauris Igaunis stāstīs par savām emocijām, ceļā sastapto un piedzīvoto. Abi ceļojumā devušies šogad, jūnija sākumā, pirms tam rūpīgi izplānojot ceļojuma gaitu. Galvenie uzstādītie mērķi - nokļūt Atosa pussalā un uzkāpt Atosa kalnā. Trīs dienu laikā kalns pievarēts, uzkāpjot 2033 m augstumā, kur pa ceļam piedzīvots ne mazums spilgtu mirkļu. 30 grādu karstumā puiši veikuši ap 12 km dienā, kopā noejot ap 35 km, nakšņojuši klosteros un kalnā kāpuši mūka pavadībā. Kādas ir ceļotāju atziņas? To varēs uzzināt stāstu vakarā.
 
Dalība Ceļotāju stāstu vakarā ir bez maksas. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties savlaicīgi, rakstot e-pastu tic@valmiera.lv, ierodoties Valmieras Tūrisma informācijas centrā vai zvanot pa tālruni 64207177, 26332213.
 
Nākamais stāstu vakars notiks patriotisma nedēļas ietvaros 14.novembrī. Tajā vēsturniece Ingrīda Zīriņa viesosies ar lekciju "Ieraksti vēsturē: Valmieras pašvaldības vadītāji (1922.-1934.)".
 
Foto: Sandis Bukšs un Lauris Igaunis
 
Informāciju sagatavoja:
Aiga Akmentiņa
Valmieras pilsētas pašvaldības
Valmieras Tūrisma informācijas centra
Tūrisma projektu vadītāja
Mob. tālr.: 26332213
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Izrāde “Dzīve ir skaista?” koncertzālē “Valmiera”

  25. oktobrī (2017) 19:00 
25. oktobrī plkst.19:00 koncertzālē „Valmiera“ uzvedīs Kocēnu novada laikmetīgā teātra „Volatus“ izrādi „Dzīve ir skaista?“, režisore Lara Merca, horeogrāfs Rihards Bergs.
Izrāde „Dzīve ir skaista“ ir stāsts par galvenās varones Maijas dzīvi. „Maijas ierastā dzīve ir sakārtota, saprotama, un šķietami tik ļoti pareiza…krāsu visapkārt ir tik daudz, tikai kādēļ tās ir blāvas, neizteiksmīgas…Vai tās ir nedzīvas? Te pēkšņi liktenis sagriež visu virpulī. Tas ir kā zibens spēriens no skaidrajām debesīm…Neziņa, bailes, kauns… vai tas ir pareizi, pieņemami…vai tomer ļauties…ļauties jūtām…“
Izrādi izdaiļo mākslinieku, Initas Jurgenbergas un Jura Ores, gleznas. Biļetes iespējams iegādāties bilesuparadize.lv un koncertzāles „Valmiera“ restorānā „Vecpuisis“. Biļete: 3 EUR.
 
Informāciju sagatavoja:
Koncertzāle „Valmiera“
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Ceturtā Burtnieku gudrības darbnīca

  26. oktobrī (2017) 

Ceturtdien, 26. oktobrī, Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros Burtnieku novada jauniešu centrā notiks projekta “Burtnieku pils tīstokļus meklējot” ceturtā Burtnieku gudrības darbnīca. Šoreiz pie Burtnieku novada Sociālā dienesta darbiniekiem, klientiem un citiem iedzīvotājiem ar nodarbībām viesosies deju un kustību terapeite Santa Grīnfelde, māksliniece Krista Briģe un žurnāliste Laima Slava.

Horoegrāfes, deju un kustību terapeites, laikmetīgās dejas un skatuves kustības pasniedzējas Santas Grīnfeldes vadībā Burtnieku gudrības darbnīcas dalībnieki apgūs autentiskās kustības metodi. Šī metode, kas tiek pielietota deju un kustību terapijā, radošajās un meditācijas praksēs, radusies 1950. gados kā modernās dejas un K. G. Junga analītiskās psiholoģijas savienojums. Autentiskā kustība palīdz nonākt pie pilnīgākas sevis izpratnes un savu iekšējo resursu apzināšanās, attīsta prāta un ķermeņa apzinātību, veicina klātesamības izjūtu un rosina atklāt jaunus kustību rakstus pašam sevī, ieklausoties sava ķermeņa vēstījumā.

Pēc auteniskās kustības nodarbības sekos rokdarbu darbnīca „Radi ar ķermeni”, ko vadīs  scenogrāfe, dizainere un fotogrāfe Krista Briģe. Darbnīca noritēs divās daļās: pirmajā daļā tiks apgūta vienkārša rokdarbu tehnika, radot sev stilīgu suvenīru, bet otrajā – tiks pārbaudīts, ko vēl ar šķietami garlaicīgiem rokdarbiem iespējams izdarīt.

Latvijas Radio 1 raidījuma “Kultūras rondo” žurnāliste Laima Slava aicinās Burtnieku gudrības darbnīcas dalībniekus uz sarunu par laikmetīgās mākslas nozīmi un lomu mūsdienu sabiedrībā. Diskusijā tiks pārrunāta arī darbnīcas dalībnieku pieredze iepriekšējā tikšanās reizē, kad tika piedāvāta iespēja noskatīties trīs laikmetīgās dejas izrādes.

Sadarbībā ar Burtnieku novada Sociālo dienestu projekts “Burtnieku pils tīstokļus meklējot” turpināsies līdz 2018. gada martam. Pulcējot iedzīvotājus no visiem novada pagastiem, Burtnieku gudrības darbnīcas notiks kopumā sešas reizes.

Projekta kuratore Inta Balode stāsta: “Darbnīcu mērķis ir izmantot dažādas mākslas un sarunu formas par pamatu diskusijai par vērtībam, attieksmi pret sevi, savu novadu, savu valsti. Mēs vēlamies celt iedzīvotāju pašapziņu, drosmi iesaistīties, riskēt un ticēt, ka visi cilvēki ir pelnījuši vienlīdzīgu attieksmi un katra spēkā ir ko mainīt. Atvedot uz Burtnieku novadu profesionālus pedagogus un māksliniekus no Latvijas un ārzemēm, tiek sekmēta kvalitatīva satura pieejamība ārpus ģeogrāfiskiem centriem. Svarīgi, ka darbnīcas notiek veselas sešas reizes – dalībnieki iepazīst viens otru, tiekas atkārtoti, dalās notikumos un pārdomās, kas radušās starp tikšanās reizēm. Jau tagad jūt pilnīgi cita līmeņa atklātību nekā pirmajā darbnīcā. Ir labi, ka kopā darbojas sociālie darbinieki un viņu klienti. Sociālie darbinieki gūto pieredzi nodod tālāk, darbojas kā multiplikatori.”

Projektu īsteno biedrība “LAUKKU”, Dance.lv žurnāls (www.journal.dance.lv), Burtnieku novada Sociālais dienests.

Atbalsta: Latvijas Republikas Kultūras ministrija VKKF mērķprogrammas “Latvijai – 100” ietvaros.

Papildu informācija:
Inta Balode
Projekta “Burtnieku pils tīstokļus meklējot” kuratore
+371 29211203
inta@dance.lv
 
Informāciju sagatavoja:
Daina Tabūna,
Dance.lv žurnāla redaktore
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Goran Gora koncerts

  26. oktobrī (2017) 19:00 

Pirmais dzīvās mūzikas vakars Valmiermuižā notiks 26.oktobrī, kad no plkst.19.00 akustisko koncertu spēlēs Goran Gora. Iemīļotais mākslinieks šajā vakarā izpildīs savas populārākās dziesmas, ļaujot sanākušajiem spēku smelties ne tikai vienam no otra, pavāru sarūpētās Latvijas garšu maltītes, bet arī no iedvesmojošas mūzikas.

Valmiermuižas alus virtuves stūrakmens ir viss, ko dāvā Latvijas zeme. Šobrīd, kad pagrabi un pieliekamie sapildīti ar rudens ražu, galdā tiek celta arī jaunā rudens ēdienkarte. Ticam, ka tās izbaudīšana būs jo īpaša, ja tas tiks darīts dzīvās mūzikas pavadībā. 

Galdiņu rezervācija, zvanot pa tālr. 28664424 vai piesakot internetā: www.valmiermuiza.lv.

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Grupas "Autobuss debesīs" koncerts

  27. oktobrī (2017) 19:00 

Viena no 21. gadsimta sākuma populārākajām latviešu grupām “Autobuss debesīs” 27.oktobrī pl. 19:00 koncertēs koncertzālē “Valmiera”.

Kolektīvs radies 1998. gadā, kad bijušie skolas biedri Marts Kristiāns Kalniņš un Emīls Zilberts nolēma īstenot sen lolotu sapni un nodibināja grupu, kuras repertuāra pamatā galvenokārt ir Imanta Kalniņa mūzika – gan populārākās dziesmas no dažādiem komponista daiļrades posmiem, gan speciāli sacerējumi tieši šim izpildītāju sastāvam. Grupas sastāvā: balss un taustiņinstrumenti – Marts Kristiāns Kalniņš, sitamie instrumenti – Emīls Zilberts, bass – Armands Treilihs, ģitāra, čells – Kārlis Auzāns, ģitāra – Andris Dzenis.

Laikā no grupas dibināšanas līdz 2007. gadam „Autobuss debesīs” izdeva septiņus mūzikas albumus: „Viņa pastarā diena” (1999), „Logs puspavērts” (2001), „Domā par mani” un anglisko versiju „Think of Me” (2002), „...taureņiem, kaijām un spārēm”(2004), „Par tavām kurpju šņorēm” (2007) un „Imanta Kalniņa Dziesmu spēles” (2007). 

Biļetešu iegāde bilesuparadize.lv un koncertzāles "Valmiera" restorānā Vecpuisis.

 

Informāciju sagatavoja:
Koncertzāle „Valmiera“
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Ivo Fomina koncerts "Nekas jau nebeidzas"

  27. oktobrī (2017) 19:00 

27.oktobrī plkst.19:00 pirmo reizi Valmieras Kultūras centrā koncertēs Ivo Fomins. Leģendārais Liepājas rokmūziķis Ivo Fomins sniegs neaizmirstamu koncertu Valmieras Kultūras centrā ar nosaukumu ''Nekas jau nebeidzas'', kas ir arī pēdējā studijas albuma nosaukums. Šis ir jau piektais Ivo Fomina solo albums, kopš dueta "Fomins & Kleins" darbības pārtraukšanas. Nu jau vairāku gadu garumā Ivo Fomins savu muzikālo karjeru veiksmīgi turpina kopā ar mūziķiem Robertu Dinteru (ģitāra), Kristapu Leiti (ģitāra) un Ēriku Hanzovski (bungas). Jaunais albums ierakstīts Liepājā - Ivara Sudmaļa un mūziķu izveidotajā ierakstu studijā.

Koncertā skanēs gan jaunie radio hiti ''Nekas jau nebeidzas'' , ''Putni bez spārniem'', ''Šodien'' u.c , kā arī vecie labie hiti no iepriekšējiem albumumiem, gan dziesmas no leģendārā dueta ''Fomins un Kleins'', kurš joprojām daudziem nav vienaldzīgs. Ivo savam ansamblim ir pieaicinājis jaunu virtuozu taustiņieku Ziggy Marbeley, kura skaņu efekti spēj aizraut citā dimensijā.

Biļešu iegāde www.biļešuparadīze.lv vai "Biļešu paradīze" kasēs visā Latvijā.

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Latvijas garšu vēlās brokastis Valmiermuižas Alus virtuvē

  28. oktobrī (2017) 10:00 - 14:00 

Latvijas garšu vēlās brokastis Valmiermuižas Alus virtuvē, Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža. Plašāka informācija www.valmiermuiza.lv 

Kopēt saiti
 

Koncertprogramma “Sirds ceļojums” ar ansambli “Bhadžans” koncertzālē “Valmiera”

  28. oktobrī (2017) 17:00 
Sestdien, 28.oktobrī, plkst. 17.00 pirmo reizi Latvijā, koncertzālē „Valmiera”, ar programmu „Sirds ceļojums” uzstāsies ansamblis „Bhadžans”, kurā muzicē Krievijas, Polijas, Latvijas, Baltkrievijas un Ukrainas mākslinieces.
Koncertā skanēs bengāļu komponista un dzejnieka Šri Činmoja komponētās dziesmas, Indijas mantriskās mūzikas tradīcijās, kuras apvieno rietumu un austrumu mūzikas instrumentu skanējumu, un kuru dzīvespriecīgais melodiskums pietuvināts indiešu tautas mūzikai. 
 
Komponists Šri Činmojs Latvijā ir pazīstams kā grāmatu “Prieka spārni” un “Laimes pavedieni” autors, kā arī sadarbībā ar grupas “Menuents” solistu Adrianu Kukuvasu izdevis grāmatu ģitārspēles apguvei “Esi Mūžīgs bērns”. Tāpat Šri Činmojs zināms kā Starptautiskā Miera skrējiena dibinātājs.
 
Ansamblis „Bhadžans” ir starptautisks sieviešu kolektīvs, kura mākslinieciskā vadītāja kopš tā dibināšanas ir Budhikari Perederejeva no Sanktpēterburgas. Ansamblis regulāru koncertēšanu uzsāka 2012.gadā. Koncerttūres mērķis ir ikvienam dāvāt iespēju bagātināt kultūras pieredzi, iedvesmot kļūt tuvākiem savai sirdij un dvēselei, to darot caur garīgi piepildītas mākslas un mūzikas noskaņu.
 
Koncertu organizē projekta „Sirds ceļojums” vadītājs Valdis Svirskis, Šri Činmoja biedrība un tās domubiedri.
Koncerta apmeklējums ir bez maksas!
 
Informāciju sagatavoja:
Koncertzāle „Valmiera“
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Sadancošanās koncerts "Mēs-3, Jūs -3"

  28. oktobrī (2017) 17:00 

28. oktobrī plkst.17.00 Valmieras Kultūras centrā notiks vidējās paaudzes deju kolektīva (VPDK) „Agrā rūsa” organizēts sadancošanās koncerts „Mēs-3, Jūs -3”. Koncertprogrammas pamatā ir ideja, ka tajā piedalās trīs deju kolektīvi no Valmieras un tās apkārtnes un tikpat daudz vieskolektīvi no citiem Latvijas reģioniem. Koncertā piedalīsies deju kolektīvi VPDK „Agrā rūsa" un VPDK „Pastalnieki" no Valmieras, jauniešu deju kolektīvs „Sadancis" (Burtnieku novads), kā arī vidējās paaudzes deju kolektīvi „Balga" (Vecpiebalga), „Viducis" (Jaunolaine) un „Solis" (Tukuma novads). Koncertā ar skanīgiem un muzikāliem sveicieniem piedalīsies kamerkoris „Kaķi" (vadītāja Inga Zirne).

Koncerta režisore Santa Tanenberga pastāstīja: „Skaitlis „3” ir ideālskaitlis un simbolizē pilnību, vienotu veselumu, arī laimīgu izdošanos – to piedzīvot varēs ikviens, kurš atnāks un piedalīsies. Vienam tēvam - trīs dēli, krustcelēs - trīs izvēles virzieni. Trīs Laimas. Ar trim lietām, trim darbībām, trim reizēm veic aizsardzību. Jostu jož trim kārtām. Valša ritms – viens, div’, trīs… Trīs vīri laivā, trīs māsas. Mēs - trīs, jūs - trīs. Trīs un vēl trīs draugi sanāk, sadzied, sasadanco.”

Šogad kolektīvs „Agrā rūsa” atvadījās no savas ilggadējās vadītājas Dzintras Leimanes. Kolektīvs informē, ka koncerta „Mēs-3, Jūs-3” apmeklētājiem būs iespēja atstāt ziedojumu Dzintras Leimanes piemiņas vietas izveidei.

Ieejas maksa: EUR 3-4. Valmieras kultūras kartes īpašniekiem atlaide EUR 1. Biļetes iepriekšpārdošanā Valmieras Kultūras centra kasē, tālrunis: 64207207.

Informāciju sagatavoja:
Līga Tarbuna
Valmieras Kultūras centra
sabiedrisko attiecību vadītāja
Mob. tel.: 28382051
liga.tarbuna@valmiera.lv
 
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Leģendu nakts Dikļu pilī

  28. oktobrī (2017) 18:00 - 20:00 
28. oktobrī Dikļu pils aicina iepazīt un izbaudīt pils romantiku sveču un iedegtu kamīnu atmosfērā, apskatot pils salonus un skaistās zāles, klausoties leģendās un nostāstos par pils saimniekiem un iedzīvotājiem, kā arī aplūkojot grezno kamīnu kolekciju un Atmodas laika mākslinieku gleznu kolekciju muižas labā gariņa Šarlotes pavadībā plkst. Ekskursijas laiki plkst. 18.00 un plkst. 20.00.
Ekskursiju laikā viesi varēs izbaudīt muižas dejas burvību pils lielajā zālē. Ekskursijas noslēgumā apmeklētāji varēs sasildīties ar karstu tēju pie iekurta kamīna Cigāru zālē, vērojot “Dikļu pils metamorfozes” – video projekciju par Dikļu muižas pārtapšanu no pamestas traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas līdz vienai no skaistākajām celtnēm mūsdienu Latvijā. Foto un video liecībās fiksētas leģendām apvīto muižas ēku un parka pārvērtības.
 
Ieejas maksa Leģendu nakts apmeklētājiem:
ekskursija pieaugušajiem – 5.00 EUR;
ekskursija pensionāriem, bērniem, studentiem – 4.00 EUR.
 
Leģendu nakts 2017 vienlaikus ir projekta “Iepazīsti pilis un muižas – Baltijas kultūras mantojuma glabātājas” ietvaros organizētās tūrisma akcijas “Apceļosim Latvijas pilis un muižas” norises pēdējā diena.
 
Savukārt Dikļu pils Gardēžu restorāns piedāvās jauno rudens sezonas ēdienkarti. Galdiņus lūdzam iepriekš rezervēt, zvanot pa tālr. 26515445 un tālr. 64207480 vai rakstot uz pils@diklupils.lv.
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Rudens balle - grupas "Tauriņdeja" diska prezentācija

  28. oktobrī (2017) 22:00 

Sestdien, 28. oktobrī, plkst. 22.00 Ēveles Tautas namā notiks rudens balle - grupas "Tauriņdeja" diska prezentācija. Ieeja 2,00 EUR.

Kopēt saiti
 

Ikkatru svēdienu pankūku brokastis viesnīcā "Wolmar"

  29. oktobrī (2017) 07:00 - 14:00 
Katru svētdienu no 7:00 līdz 14:00 viesnīca "Wolmar" aicina uz saldām un sāļām, lielām un mazām brokastu pankūkām.
Pankūku brokastu cena: 8,00 EUR pieaugušajiem un 4,00 EUR bērniem līdz 12 gadiem.
Cenā iekļauti dzērieni.

Brokastu rezervēšana: 64207301 vai info@wolmar.lv
 
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Latvijas garšu vēlās brokastis Valmiermuižas Alus virtuvē

  29. oktobrī (2017) 10:00 - 14:00 

Latvijas garšu vēlās brokastis Valmiermuižas Alus virtuvē, Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža. Plašāka informācija www.valmiermuiza.lv  

Kopēt saiti
 

Tikšanās ar grāmatas “14-14” autoriem Polu Beornu un Silēnu Edgāru (Francija)

  2. novembrī (2017) 14:00 - 16:00 

Sadarbība ar Francijas institūtu Latvijā un Jāņa Rozes Apgādu.

Grāmata iznāca š.g. pavasarī, piedalās programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2017” un jau ir saņēmusi atzinīgu novērtējumu no lasītājiem.

Pasākums notiks franču un latviešu valodā.

Ieeja bez maksas.

Valmieras integrētajā bibliotēkā.

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Jauns, etniski stilizēts koncertuzvedums "Dod, Dieviņi"

  4. novembrī (2017) 

Jau devīto gadu Latvijas Radio 2 turpina misiju – apzināties un stiprināt latvisko identitāti, tāpēc šogad koncertu ciklā "Ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā" valsts svētku mēnesī pie skatītājiem dosies jauns koncertuzvedums „DOD, DIEVIŅI”. 4. novembrī tas izskanēs Valmieras Kultūras centrā.

Ar dziesmas, dejas, maģisko spēka vārdu klātbūtni, video un gaismu partitūrām, īpašu skatuves scenogrāfiju un apģērbu zīmola MAYRA gatavotiem tērpiem koncertuzvedums veidots kā cilvēka mūža ritējuma atspoguļojums, akcentējot visas tās senās vērtības, kas arī šodien liek justies piederīgam un lepnam par mūsu zemi un tautu. 
 
„Dod, Dieviņi!” - šie divi vārdi ir vairākās nozīmēs ļoti ietilpīgi,” pauž LR2 direktors Armins Ronis. “Tas ir gan lūgums, gan vēlējums, gan solījums. “Dod, Dieviņi otram doti...” ir būtisks latviskās morāles kods, kas īpaši nozīmīgs ir šodienas kontekstā. Tādēļ svarīga ir koncerta ideja – tuvojoties Latvijas simtgadei, parādīt latviskuma plūdumu cauri laika griežiem – meklēt senu tradīciju un rituālu vajadzību un vietu mūsdienu dzīves izpratnē un ritējumā.”
 
Etniski stilizētajā koncertuzvedumā satiksies Antra Stafecka, Dainis Skutelis, Anmary, Uģis Roze, Valters Frīdenbergs, Kristīne Kārkle (balss, vijole), Kristaps Krievkalns (taustiņi), Edgars Kārklis (dūdas, stabule, akordeons), Ilze Grunte (ģitāra, arfa), Armands Treilihs (bass), Gundars Lintiņš (sitamie instrumenti) un dejotāji Egija Abaroviča, Reinis Rešetins, Liene Grava un Ģirts Bisenieks. Skanēs gan latviešu tautas dziesmas, gan Imanta Kalniņa, Jāņa Lūsēna, Zigmara Liepiņa, Raimonda Paula, Mārtiņa Brauna, Raimonda Tigula, Ainara Mielava, Ulda Marhilēviča, Kārļa Lāča  un citu komponistu melodijas.
 
Pirmais „Dod. Dieviņi” koncerts notiks 3.novembrī Ogres kultūras centrā, pēc tam sekos koncerti  - Valmieras Kultūras centrā (4.11.), Alūksnes kultūras centrā (5.11.), Ventspilī, teātra namā Jūras Vārti (7.11.), Latgales vēstniecībā Gors (8.11.), Vidzemes koncertzālē Cēsis (9.11.), Tukuma kultūras namā (10.11.),  Liepājā, OC Rožu zālē (12.11), Jelgavas kultūras namā (15.11), Krustpils kultūras namā (17.11), Ādažu kultūras centrā (24.11), Kalnu kultūras namā Nīgrandē (25.11) un Rīgā, Dailes teātrī (27.11).
 
Iepriekšējos gados šī cikla ietvaros klausītājus sasniedza programmas "Mana dziesma Latvijai", "Latviešu kino un teātra zelta dziesmas", "Brīvās Latvijas dziesmas", "Manas tautas dziesmas", „Manai Dzimtenei”, „Es savai Tēvzemei” un „Manas Tautas Likteņdziesmas”.
 
 
Papildinformācija:
Latvijas Radio preses sekretāre
Ilze Zvaigzne
Tālr. 67206691; 26322811
E-pasts: Ilze.Zvaigzne@radio.org.lv
Izklaides producentu grupa 7,
Maija Tālberga
Tālr. 67606320, 29494794
E-pasts: Maija.Talberga@ipa7.lv
 
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Ražas tirdziņš un Mārtiņdienai veltītas svētku tradīcijas

  4. novembrī (2017) 11:00 - 15:00 

Atzīmējot rudens ražas novākšanu, 4. novembrī no plkst. 11.00 līdz 15.00 pie Valmiermuižas alus darītavas norisināsies Mārtiņdienas svinības un tirdziņš „Ar Gardu muti Valmiermuižā”, kad sanākušajiem būs iespējams iegādāties rudens veltes, amatnieku meistardarbus, kā arī baudīt tradīcijām bagātus svētkus un doties izjādē ar zirgiem.

Mājražotāju un amatnieku tirdziņš
Kad rudens raža novākta, tad laiks to celt galdā. Valmiermuižā kuplā skaitā būs sapulcējušies amatnieki un mājražotāji, ļaujot sanākušajiem iegādāt dažnedažādus meistaru darinājumus, kā arī nopirkt rudens ražas veltes, gaļu, zivis, medu, maizi un gardos našķus.
 
Lai kuplinātu tirgotāju pulku, tirgotājus aicinām pieteikties līdz 31. oktobrim, rakstot uz info@gardumuti.lv vai pa tālr. 27337798.
 
Tradīciju izzināšana
Mārtiņi atnes ziemu. Lauki aparti, labība izkulta, graudi sabērti klētī, sarūpēts viss, lai gada aukstos mēnešus pārziemotu godam. Un vislabāk to iesākt ar kārtīgām lustēm – tās Valmiermuižā neiztrūks arī šajā reizē! Par tradīcijām parūpēsies folkloras kopa „Putni” no Lēdurgas, bet īpašajās darbnīcās būs iespējams gan izveidot Mārtiņbērnu maskas, gan sacensties atjautībā un dažādās prasmēs. Svinībās sastapsiet arī Valmiermuižas staļļa saimi, kas aicinās doties izjādēs.
 
Dzīres un alus
Šis ir īstais laiks, kad beidzot var sākt ļauties dziesmām un dejām, jo godam pārlaists vasaras skrējiens. Valmiermuižas alus virtuves darboņi gan sestdien, gan svētdien (plkst. 10.00 – 14.00) būs parūpējušies, lai ikviens varētu ieturēt nesteidzīgas, gardas un spēka pilnas Latvijas garšu brokastis. Savukārt alus darītavas meistari, kā jau īstās lustēs pieklājas, galdā cels jaunu un īpašu alus garšu.
 
Ainu tautas muzikants no Japānas
Kad dienas laikā būs izzināta vietējā kultūra un tradīcijas, vakarā aicinām uz iedvesmojošu koncertu Valmiermuižas alus virtuvē, kur uzstāsies ainu tautas muzikants no Japānas – Oki, ļaujot izzināt arī attālākas tautas tradicionālo un mūsdienu kultūru, saskatot līdzības ar vietējo. Koncerta sākums plkst. 20.00. Kolorītais mūziķis viesus priecēs ar tradicionāliem dziedājumiem, kā arī izrādīs mūsu pusē pat nezināmus mūzikas instrumentus – tonkori un mukkuri. Lai ļautos kultūru izzināšanai, galdiņu lūgums rezervēt laikus.
 
/Ieeja bez maksas/
 
Nākamās svinības – Ziemas saulgriežu svinības un tirdziņš „Ar Gardu muti Valmiermuižā” – 16. decembrī!
 
Gadskārtu svinības atbalsta: Valmiermuižas alus darītava, garškopju kustība „Gardu muti”, Burtnieku novada pašvaldība, SIA „ZAAO”. Informatīvie atbalstītāji: Valmieras Kultūras centrs, t/c „Valleta”, laikraksts „Liesma”, Eiropas gastronomijas reģions 2017.
 
Plašāka informācija: Valmiermuižas kultūras biedrība, kultura@valmiermuiza.lv, tālr. nr.: 27337798
 

 

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Daumanta Kalniņa Kvinteta koncertprogramma “Sirds prieks” ar Friča Bārdas dzeju 4. novembrī koncertzālē “Valmiera”

  4. novembrī (2017) 14:00 - 15:30 
4. novembrī plkst. 14.00 Daumanta Kalniņa Kvinteta jaunā koncertprogramma “Sirds prieks” ar Friča Bārdas dzeju izskanēs koncertzālē “Valmiera”.
“Sirds prieks” programmai Kvinteta mūziķi Daumants Kalniņš un Kristaps Vanadziņš par pamatu izvēlējušies Friča Bārdas dzejas darbu liriskāko devumu. Tajā dzejas skaistums piemīt ne tikai stingri noteiktām lietām, bet ir uztverams visapkārt - gan dabā un dzīvībā, gan mākslā un mīlestībā. Izvēlētā dzeja rada īpaši poētisku noskaņu, kas arī ir bijis iedvesmas avots abu mūziķu darbiem. Programmas tēma un žanrs - džeza maniere liriskā skanējumā ignorē stila izsmalcinātību, bet kopskanējumā - dzejā un mūzikā rada harmonisku vēstījumu.
 
Daumanta Kalniņa Kvintets pastāv kopš 2008. gada. Tas kopā pulcējis jaunus, radošus, raksturā dažādus, bet muzikālajā gaumē saskanīgus mūziķus. Pēdējo gadu laikā Kvintets ir nostiprinājies spējā kopīgi radīt un īstenot katra mūziķa idejas, aizvien vairāk apvienojot līdzīgo, kā arī tik atšķirīgo vokālā un instrumentālā džeza mūziku. Pārkāpjot žanriskās robežas un turpinot pilnveidot savu unikālo skanējumu, Kvintets par nozīmīgu vērtību uzstāda oriģinalitāti.
 
2016. gadā Daumanta Kalniņa Kvinteta vairāki koncerti noritēja Mūzikas namā Daile, Dailes Džeza vakaru pasākumos, un mūziķu jaunradītās orģinālkompozīcijas tika izdotas mūzikas ierakstā “PART OF ME” cd formātā. Koncertā “Sirds prieks” dzirdēsim Daumanta Kalniņa Kvinteta mūziķus - Daumants Kalniņš – balss, oboja, Mārcis Auziņš - ģitāras, Kristaps Vanadziņš - taustiņinstrumenti, Rūdolfs Dankfelds - sitamie instrumenti, Toms Poišs - bass, kontrabass.
           
Koncertprogramma I daļā, 1 stundu un 30 min. ilga.
Biļetes pieejamas “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv
 
Kontaktinformācija:
Mūzikas nams DAILE
Kr. Barona iela 31, Rīga, LV-1011
Publicitātes foto: Mūzikas nams DAILE arhīvs
www.dailesnams.lv
 
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Alises Jostes koncerts

  4. novembrī (2017) 19:00 

4.novembrī plkst. 19.00 Valmiermuižā viesosies apburošā Alise Joste, kas klātesošos iepriecinās ar savu orģinālmūziku.

Valmiermuižas alus virtuves stūrakmens ir viss, ko dāvā Latvijas zeme. Šobrīd, kad pagrabi un pieliekamie sapildīti ar rudens ražu, galdā tiek celta arī jaunā rudens ēdienkarte. Ticam, ka tās izbaudīšana būs jo īpaša, ja tas tiks darīts dzīvās mūzikas pavadībā. 

Galdiņu rezervācija, zvanot pa tālr. 28664424 vai piesakot internetā: www.valmiermuiza.lv.

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Valmieras rudens Restorānu nedēļa

  6. novembrī (2017) - 12. novembrī (2017) 

Jau otro reizi Valmiera aicinās uz Restorānu nedēļu, apmeklētājus iepriecinot ar seno garšu piedāvājumu mūsdienīgā izpildījumā. Restorānu nedēļa šoruden notiks no 6.novembra līdz 12.novembrim.

Jau izsenis ļaudis pratuši novērtēt un izmantot dabas sniegtās veltes. Jau senajā viduslaiku virtuvē galdā tikuši celti labumi, ko dāsni piedāvāja vietējie lauki, meži, upes un pļavas, tā arī mūsdienās augstā godā tiek turēti sezonālie, Latvijā audzētie un lolotie produkti. Valmieras Restorānu nedēļas apmeklētājiem šoruden būs iespēja iepazīt bagātīgās gastronomiskās tradīcijas un plašo Latvijas virtuves garšu paleti šādos restorānos: „Rātes Vārti”  www.ratesvarti.lv; „Vecpuisis”  www.koncertzalevalmiera.lv; „Agnese” www.hotelwolmar.lv; Dikļu pils restorāns www.diklupils.lv; Valmiermuižas alus virtuve www.valmiermuiza.lv.

Īpašie piedāvājumi būs pieejami par 20 EUR kā vairāku kārtu maltīte, ko katrs restorāns piedāvās pēc savas izvēles. Lai nobaudītu senās garšas mūsdienīgā izpildījumā, aicinām veikt iepriekšēju galdiņu rezervāciju kādā no sev interesējošajiem restorāniem. Plašāka informācija par Valmieras Restorānu nedēļas rudens ēdienkartēm šeit, kā arī restorānu mājas lapās. Uz tikšanos gardēžu svētkos Valmierā!

Valmieras restorānu nedēļa norisināsies Centrālās Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam līdzfinansēta projekta „Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai”  un aktivitāšu kopuma „Eiropas Gastronomijas reģions 2017”  ietvaros.  

Par projektu „Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai”

Centrālbaltijas jūras reģiona programmas projekts «Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai» vieno vienpadsmit projekta partnerus no Latvijas, Igaunijas un Zviedrijas. Tā galvenie mērķi ir iedzīvināt vēsturiskās Hanzas savienības mantojumu mūsdienās, izveidot Hanzu par vadošo tūrisma zīmolu Baltijas jūras reģionā, kā arī attīstīt jaunus un interesantus tūrisma produktus. Stiprinot zīmola „Hanzas kulinārija”  ieviešanu mūsdienu Hanzas pilsētās, Valmieras Restorānu nedēļa ir viens no Hanzas kulinārā mantojuma akcentējošiem pasākumiem, piedāvājot senās garšas mūsdienīgā izpildījumā. Vairāk informācijas par projekta aktivitātēm: http://www.vidzeme.lv/lv/projekti/hanzas_vertibas_ilgtspejigai_sadarbibai_hansa

Par Eiropas Gastronomijas reģionu
2017.gadā Rīgas-Gaujas reģions nest Eiropas gastronomijas reģiona titulu. Valmiera kopā ar sadarbības partneriem Rīgas – Gaujas reģionā (Cēsīm, Gaujas Nacionāla parka tūrisma klasteri, Siguldu un Rīgas Tūrisma attīstības biroju) izveidoja īpašu konceptu “Ar dabu šķīvī” reģiona gastronomijas daudzveidības iepazīšanai. Vairāk informācijas www.rigagauja.lv

Publicitātes fotogrāfija: no Dikļu pils restorāna arhīva
 
Pasākumu informatīvi atbalsta portāls “Valmieras Ziņas” (www.valmieraszinas.lv).
 
Informāciju sagatavoja:
Anita Tīlena
Valmieras Tūrisma informācijas centra
Galvenā tūrisma projektu vadītāja
Mob. tālr.: 25437177
 
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

“Labākā vecpuišu ballīte” kopā ar Nauri Brikmani un Ralfu Eilandu koncertzālē “Valmiera”

  9. novembrī (2017) 18:45 
9. novembrī plkst. 18:45 jaunā šova izrāde “Labākā vecpuišu ballīte” koncertzālē “Valmiera”.
Ralfs Eilands, Nauris Brikmanis, viena istaba un negaidīti vecpuišu ballītes pavērsieni. Pikanti un komiskām situācijām apvīti bijušo sieviešu stāsti. Šī būs labākā vecpuišu ballīte, kuru Tu negribētu piedzīvot.
Ņemot to vērā, attapīgās skatītājas varēs iegūt nenovērtējamu informāciju par pretējo dzimumu, savukārt vīrieši – uzzināt to, ko viņi neuzdrošinās pateikt, esot līdzās savām otrajām pusītēm. Īpaši atklāti dialogi atspoguļos viskvēlākās vīriešu vēlmes, viņu kompleksus un komiskākās situācijas. Šis tumši pelēkā humora šovs sniegs iespēju par vīriešiem uzzināt visu, pat to, ko labāk būtu nezināt.
 
Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.
 
Informāciju sagatavoja:
Koncertzāle „Valmiera“
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

"Burtnieku novada Lāčplēša dienas skrējiens" Burtniekos

  10. novembrī (2017) 
Kopēt saiti
 

Mārtiņdienas zosis Dikļu pils restorāna ēdienkartē. Dikļu pilī.

  10. novembrī (2017) - 12. novembrī (2017) 
Kopēt saiti
 

Mārtiņdienas pasākums Trikātā

  10. novembrī (2017) 00:30 
Kopēt saiti
 

Elza Rozentāle koncertā “Putna lidojums”

  10. novembrī (2017) 19:00 
10.novembrī, Mārtiņdienā, plkst. 19:00 ar koncertprogrammu “Putna Lidojums” koncertzālē “Valmiera” uzstāsies dziedātāja Elza Rozentāle un grupa “Bur Mani”. Programmu veidos latviešu tautasdziesmas un orģinālkompozīcijas ar Dainu vārdiem, kā arī populāras melodijas latviešu valodā.

 
Koncertprogramma "Putna lidojums” koncertālē “Valmiera” būs pēdējā pietura "Putna lidojumam", tomēr šī programma šoreiz būs nedaudz citādāka. Par to stāsta pati Elza:
 “ Šoreiz Putna Lidojums būs tepat, virs Latvijas ārēm. Mēs nelidosim uz siltajām zemēm. Tas varētu būt zvirbulēna lidojums, kurš visu gadu dzīvo Latvijā un māk čivināt tikai dzimtajā valodā.  Koncertā visi kopā varēsim dziedāt līdzi gan latviešu tautasdziesmām, kuras viedotas jaunās apdarēs, gan populārām latviešu melodijām, kā, piemēram, Dūdieviņš un Piekūns skrien debesīs.  Dzirdēsiet arī manas etnodžeza grupas Bur Mani oriģinālkompozīcijas ar dainu vārdiem, kas noteikti dzirdīgam klausītājam pierādīs, ka senais latviešu kultūras mantojuma vēstījums ir aktuāls arī šī gadsimta ikdienā un iet kopā arī ar mūsdienu mūzikas tendencēm. "
 
Daudzi Elzu Rozentāli iepazina TV šovā "Izklausies redzēts" un uz Palladium koncertzāles skatuves ikgadējos cabaret koncertiestudējumos vai caur dziesmu „Dullais Dauka”.  Elza Rozentāle ir pazīstama ar savu muzikālo daudzveidību. Viņai ir etnodžeza grupa „Bur Mani“, elektrosvinga projekts Electric Elza. Viņa dzied džezu un roku, kā arī latviešu estrādi un folkloru, kur meklējams viņas muzikālā ceļa sākums. Līdzās solistei Elzai Rozentālei etnodžeza kvartetu “Bur Mani” veido Toms Poišs, Kaspars Kurdeko un Kaspars Vizulis.
 
Biļetes  pieejamas „Biļešu Paradīzes” kasēs un koncertzāles restorānā „Vecpuisis“.
 
Informāciju sagatavoja:
Koncertzāle „Valmiera“
Projektu vadītāja
Nora Urbāne
T. 27774427
E-pasts: nora@koncertzalevalmiera.lv
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Dzīvās mūzikas un deju vakars ar grupu "Apvedceļs"

  10. novembrī (2017) 20:00 

10. novembrī plkst. 20.00 kafejnīcā "Jauna Saule" uzstāsies grupa "Apvedceļš". Biļešu cena 10 EUR. Plašāk: www.jaunasaule.lv.

Kopēt saiti
 

Valsts svētkiem veltīti pasākumi Valmierā un Kocēnu, Burtnieku, Beverīnas novados

  11. novembrī (2017) - 18. novembrī (2017) 
Kopēt saiti
 

Lāčplēša dienas gājiens Valmierā

  11. novembrī (2017) 
Kopēt saiti
 

Ziemeļvidzemes tautu muzikantu saiets Rencēnos

  11. novembrī (2017) 
Kopēt saiti
 

Lāčplēša dienai veltīts pasākums "Tilta izgaismošana" Brenguļos

  11. novembrī (2017) 
Kopēt saiti
 

Lāpu gājiens un Lāčplēša dienas pasākums Matīšu pagastā

  11. novembrī (2017) 
Kopēt saiti
 

NORMUNDS RUTULIS. Vēl viens laimīgs rīts. Cits Rutulis

  11. novembrī (2017) 19:00 
11.novembrī plkst. 19:00 Dikļu pilī  muzikāls baudījums kopā ar Normundu Rutuli  “Vēl viens laimīgs rīts. Cits Rutulis”
Koncertā piedalās:
Anrijs Grinbergs – sitamie instrumenti
Māris Ozols – taustiņi
Roberts Rasa – bass
Uldis Beitiņš – ģitāra
īpašā viešņa – Monta Ķimene
 
Biļetes cena: 15.00 EUR
 
Skaistam vakara turpinājumam piedāvājam izvēlēties komplekso atpūtas piedāvājumu no Dikļu pils.
  • Piedāvājums ar nakšņošanu
  • Vakariņas vai pusdienas Dikļu pils restorānā 40 EUR vērtībā
  • Biļetes uz koncertu 2 personām
  • Nakšņošana divvietīgā numurā
  • Brokastis pils Verandā uz saimnieka rēķina
160 EUR / 2 pers. (nakšņojot pils numurā)
135 EUR / 2 pers. (nakšņojot klēts numurā)
 
Biļetes pieejams Dikļu pilī un ” Biļešu paradīzes” kasēs.
Rezervācija pa tālruni 26515445 / 64207480 vai pils@diklupils.lv
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Tikšanās ar latviešu izcelsmes amerikāņu rakstnieci Ritu Laimu Bērziņu

  15. novembrī (2017) 17:30 - 19:30 

Sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā.

Grāmatas "Skylarks & Rebels" (Cīruļi un dumpinieki) (2017) prezentācija. Pasākums notiks latviešu valodā.

Ieeja  bez maksas

Valmieras Integrētajā bibliotēkā

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Muzikālās apvienības "Raxtu Raxti" koncerts

  16. novembrī (2017) 19:00 

16. novembrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā uzstāsies muzikālā apvienība „Raxtu Raxti". Koncertā skanēs gan labi pazīstamas dziesmas no „Raxtu Raxti” pērn izdotā albuma „Līgo”, gan versijas par latviešu tautasdziesmu tēmām un Imanta Kalniņa dziesmas tautas mūzikai pietuvinātos aranžējumos. 

„Raxtu Raxti” ir šobrīd Latvijā un arī daudzviet pasaulē labi pazīstama latviešu mūsdienu tautas mūzikas apvienība, kuras daiļradē sadzīvo tradīciju spēks ar mūsdienīgiem muzikāliem eksperimentiem, profesionālu un enerģijas pilnu skatuves sniegumu.

Grupā muzicē pieredzes bagāti mūziķi: Kristīne Kārkle, Marts Kristiāns Kalniņš, Kārlis Auzāns, Edgars Kārklis, Armands Treilihs un Artis Orubs.

Biļešu cena: EUR  7-15. Ar Valmieras kultūras karti 15% atlaide no biļetes cenas. Biļetes var iegādāties „Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv .

Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs. Plašāka informācija: www.vkc.lv .

Informāciju sagatavoja:
Līga Tarbuna
Valmieras Kultūras centra
sabiedrisko attiecību vadītāja
Mob. tel.: 28382051
liga.tarbuna@valmiera.lv
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Svētku koncerts un sveču zīmju izvietošana Valmierā

  18. novembrī (2017) 

Svētku koncerts un apbalvojuma “Goda valmierietis 2017” un “Gada valmierietis 2017” pasniegšana. Valmieras Kultūras centrā. Latviešu spēka zīmju veidošana no svecēm “Mūsu gaisma Latvijai”. Valmieras pilsētas centrā.

Kopēt saiti
 

Svētku balle ar grupu „Galaktika”

  19. novembrī (2017) 21:00 - 01:00 

19. novembrī no plkst.21.00 Valmieras Kultūras centrā notiks svētku balle. Ballē spēlēs grupa „Galaktika”.

Grupas „Galaktika” pamatsastāvā ir Normunds Zušs un Vitolds Gorņevs no Rēzeknes. Grupas līderis Normunds Zušs ir mūzikas skolotājs, strādājis mūzikas skolās, vadījis vairākus korus. Pirmo balli ar akordeonu viņš nospēlējis jau deviņu gadu vecumā. Plašāka auditorija Normundu Zušu iepazina TV3 šovā „Koru kari 3”, kur viņš piedalījās ar Rēzeknes Zaļo pakalnu kori. Pēc deviņu nedēļu dziesmu kaujām Rēzeknes Zaļo pakalnu koris kļuva par šova “Koru kari 3” uzvarētājiem, iegūstot ne vien naudas balvu labdarības mērķim, bet arī iespēju piedalīties „Pasaules koru olimpiādē”, kurā tika gūti labi rezultāti – izcīnīta zelta medaļa. Grupa „Galaktika” vairākus gadus ieguvusi godalgotas vietas „Latvijas šlāgeraptaujā”. Dažas no grupas populārākajām dziesmām ir „No visas sirds”, „Rāzna”, „Sauc atpakaļ” un citas.

 

Ieejas biļete uz balli: EUR 5,-, savukārt pie galdiņa: EUR 10,-. Lūdzam rezervēt vietas pie galdiņiem līdz 15. novembrim. Aicinām līdzi ņemt groziņu! Vietu rezervācija un biļešu iepriekšpārdošana Valmieras Kultūras centra kasē, tālrunis: 64207207.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Līga Tarbuna
Valmieras Kultūras centra
sabiedrisko attiecību vadītāja
Mob. tel.: 28382051
liga.tarbuna@valmiera.lv


Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Mūziķis Chris Noah koncertēs koncertzālē “Valmiera”

  24. novembrī (2017) 19:00 
24. novembrī plkst. 19.00 jaunais latviešu mūziķis Chris Noah ar koncertu “What About Tomorrow?” koncertēs koncertzālē “Valmiera”.
Chris Noah, īstajā vārdā -  Krists Indrišonoks, ir 22 gadus jauns mūziķis no Latvijas. Savu debiju pieteica pagājušajā gadā ar dziesmu „Had It All“, un “You”, kas tūlīt guva atsaucību no klausītājiem un lielākajām Latvijas Radiostacijām, iekļaujot dziesmu savā rotācijā. Bērnībā Krists apguva ģitāras spēli un ir beidzis mūzikas skolu, taču aktīvi mūzikas radīšanai pievērsies tikai nesen, pirms tam veltot laiku basketbolam un hokejam.
Pozitīvās atsauksmes no klausītājiem un citiem mūzikas profesionāļiem, iedvesmo turpināt iesākto, un ir tapis pirmais debijas albums ““What About Tomorrow?”, kura dziesmas tiks izpildītas 24. novembra koncertā koncertzālē “Valmiera”. Kopējā albuma noskaņa ir melanholiska un nostalģiska, bet galvenais motīvs – mīlestība. 
 
Albumā dzirdamas indie, folk un pop ietekmes. Kopā ar Chris Noah dzirdēsiet mūziķus:  Jāni Kalniņu - ģitāra, Jēkabu Zemzari – bungas, Jāni Poli – bass, un Kārli Indrišonoku – klavieres.
 
Biļetes iespējams iegādāties bilesuparadize.lv un koncertzāles “Valmiera” restorānā “Vecpuisis”. Biļešu cena: 8 EUR.
 
Informāciju sagatavoja:
Koncertzāle „Valmiera“
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Laura Reinika koncerts "Es domāšu par tevi"

  24. novembrī (2017) 19:00 

24.novembrī plkst.19.00 Valmieras Kulūras centrā ar koncertu "Es domāšu par tevi" viesosies dziedātājs Lauris Reiniks.

“Es domāšu par tevi” - tā sauksies rudens koncerttūre, kurā Lauris apceļos Latviju, dodoties muzikālā ceļojumā pie saviem esošajiem un jauniem klausītājiem.

Daudzpusīgais mākslinieks savu talantu un prasmes papildinājis arī filmu un TV aktieru skolās Losandželosā, ASV. Daudzpusīgais mākslinieks un izpildītājs Lauris Reiniks ir izdevis 9 studijas albumus, radījis ierakstus 11 valodās, saņēmis vairāk kā 20 nacionāla mēroga balvas un kļuvis par vienu no retajiem latviešu mūziķiem, kuriem izdevies gūt ievērojamus panākumus arī starptautiskā mērogā, īpaši Baltijas valstīs. Laura Reinika videoklipu daudzo miljonu skatījumu dēļ  laikraksts “Diena” viņu ir nosaucis par Youtube karali Latvijā.

Šobrīd aktuālākā dziesma “Es domāšu par tevi” pabijusi pirmajā vietā Latvijas Radio 2 dziesmu aptaujas “Muzikālā banka” topā, bijusi arī šīs radio stacijas spēlētākā dziesma, un jau četras nedēļas tā ir atrodama arī Radio SWH Top 20. Ir pagājuši pieci gadi kopš mākslinieks ar savu koncerttūri “Es skrienu” viesojies Latvijas reģionos, priecējot savas mūzikas fanus. 2017. gadā no 14.oktobra līdz 30.decembrim Lauris Reiniks dosies jaunajā koncerttūrē “Es domāšu par tevi”.

Tās būs vienpadsmit pilsētas, kurās skanēs populārākās Laura Reinika dziesmas. Koncerttūre iesāksies Cēsīs, turpināsies, Jelgavā, Ventspilī, Rēzeknē, Ādažos, Alūksnē, Valmierā, Madonā, Liepājā, Rīgā un noslēgsies Krustpilī. Pavisam kopā notiks 10 koncerti reģionos un viens koncerts Rīgā.

Līdz ar koncerttūri tiks izdota un prezentēta mākslinieka pirmā izlase ar 20 vispopulārākajām    Laura Reinika dziesmām. Albumā  būs iekļautas kompozīcijas, kuras mūziķis šajos gados ir sarakstījis pats, kā arī sadarbībā ar citiem mūziķiem. Ņemot vērā lielo interesi par Laura Reinika daiļradi, tiks izdota arī nošu grāmata ar 50 populārākajām Laura Reinika dziesmām.

Ceļojums var sākties – skanēs tikai hīti – to Lauris apsolīja!

Biļetes jau pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv

Informāciju sagatavoja:
Ieva Grēgere
ieva@micrecpm.lv

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Andra Buļa monoizrāde 'LIDOJUMS'

  24. novembrī (2017) 20:00 

24. novembrī plkst. 20.00 kafejnīcā "Jauna Saule" notiks Andra Buļa monoizrāde 'LIDOJUMS'. Biļešu cena 7 EUR. Plašāk: www.jaunasaule.lv.

Kopēt saiti
 

Latvijas Leļļu teātra izrāde „Emīls un Berlīnes zēni”

  28. novembrī (2017) 18:30 

28.novembrī plkst.18.30 Valmieras Kultūras centrā notiks Latvijas Leļļu teātra izrāde „Emīls un Berlīnes zēni”.

Ēriha Kestnera „Emīls un Berlīnes zēni" ir brīnišķīga iespēja atgriezties pasaulē, kurā joprojām viss ir iespējams. Pasaulē, kurā pieaugušajiem nemaz nav droši uzticēt visus noslēpumus. Pasaulē, kurā nepazīst nekādus „stāvokļus sabiedrībā” un citas pieaugušo muļķības. Pasaulē, kurā valda citi, nerakstīti likumi. Likumi, kuru pamatā ir īsta draudzība, godīgums, uzticēšanās un drosme, bet nav vietas ļaunprātīgai viltībai, nodevībai, vājumam un ļaunumam.

Izrādes radošā komanda radījusi mūsdienīgu, muzikālu izrādi dzīvā komiksa stilā, kurā gan maziem, gan lieliem skatītājiem būs iespēja dzīvot līdzi slavenā zēna Emīla Tišbeina dēkām lielpilsētā. Cenšoties atgūt nozagto naudu, mazais ceļotājs Berlīnē iepazīstas ar Gustavu un viņa draugiem. Kā tieši viņi satikās un kas notika ar svešo vīru katliņcepurē - visai neierastā manierē varēsiet uzzināt, noskatoties izrādi. Izrāde ieguvusi „Spēlmaņu nakts 2014/2015” Bērnu žūrijas simpātiju balvu.

Izrādes ilgums: 1:50, 2 cēlieni

Ieteicamais vecums: no 6 gadiem

Režisors: Ģirts Šolis, mākslinieks un scenogrāfs: Reinis Pētersons, komponists: Kārlis Kazāks.

Biļetes cena: EUR 4-8. Ar Valmieras kultūras karti 15% atlaide. Biļeti nepieciešams iegādāties katram pasākuma apmeklētājam!

Pasākumu organizē Valmieras Kultūras centrs. Plašāka informācija: www.vkc.lv

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Ziemassvētku tirdziņš Valmierā

  9. decembrī (2017) 10:00 - 15:00 

Valmieras Ziemassvētku tirdziņš ir tradicionāls pasākums, kas pulcē viesus no tuvienes un tālienes, vilinot ar smaržām, garšām un baudījumu acīm.

Tirdziņā, kā ierasts, amatnieki un mājražotāji būs sarūpējuši medus podus, īstu lauku rupjmaizi, pašdarinātus vīnus, žāvētas ogas un citus kārumus. Tāpat apmeklētājiem būs iespējams atrasts skaistas un noderīgas Ziemassvētku dāvanas, piemēram, siltus cimdus, vilnas zeķes, glītas rotas, pītus grozus, koka karotes, ādas cimdus un naudas makus.

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Laimas Vaikules koncerts "Ar Tevi kopā..."

  9. decembrī (2017) 19:00 

9. decembrī plkst. 19 Vidzemes Olimpiskajā centrā ekskluzīvu koncertu sniegs populārā un izcilā latviešu dziedātāja Laima Vaikule, kura apbur ar samtaino balss tembru un izjusto dziedāšanu, un, protams, priecē ar saviem elegantajiem skatuves tērpiem un iespaidīgo skatuves tēlu, klausītājus aicina uz savu decembra koncertu “Ar Tevi kopā...”

„Uzstāšos kopā ar profesionāliem, brīnišķīgiem un ļoti talantīgiem mūziķiem, kuri šim koncertam būs sapulcējušies no vairākām valstīm. Koncertos skanēs gan manas labi zināmās un klausītāju iemīļotās dziesmas, gan arī jauni skaņdarbi,” teic Laima Vaikule. Uz skatuves kāps arī Laimas draugi, ar kuriem viņu saista skatuves sadarbība un radošas simpātijas, kuri tie būs tas tiek turēts noslēpumā.

Kā jau ierasts, viņas koncertos var sagaidīt dažādus pārsteigumus. “Es ceru jūs visus sastapt koncertā, lai mēs visi kopā varētu nosvinēt brīnišķīgu gada nogali! Ceru, ka šie koncerti būs svētki gan jums, gan, protams, arī man pašai,” aicina Laima Vaikule.

 

Koncerts top ar Valmieras pilsētas pašvaldības atbalstu.

Biļetes uz koncertu var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv

Grupu biļetēm rezervācija pa tālruni: + 371 29131458

 

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Haralda Sīmaņa akustiskais koncerts

  9. decembrī (2017) 20:00 

9. decembrī plkst. 20.00 kafejnīcā "Jauna Saule" notiks Haralda Sīmaņa akustiskais koncerts. Biļešu cena 5 EUR. Plašāk: www.jaunasaule.lv 

Kopēt saiti
 

Spāņu un čigānu mūzikas koncerts

  15. decembrī (2017) 19:00 

15.decembrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā skanēs spāņu un čigānu mūzikas koncerts. Koncertā uzstāsies Marlēna Keine (soprāns), Agnese Egliņa (klavieres) un Kristīne Balanas (vijole). Koncertprogrammā skanēs Pablo Sarasates, Džoakīno Rosīni, Fransisko Barbjeri, Astora Pjacollas, Hosē Serano, Morisa Ravela, Ksavjera Montsalvatges u. c. komponistu skaņdarbi.

„Tik skaists ir šis brīdis, lai dejotu, to mīlnieks neviens garām nelaidīs”, skan vārdi Džoakīno Rosīni neapolitāņu tarantellā. Aicinājums uz kaislīgu deju, saulē sakarsusi smeldze un robežu nepazīstošs dzīvesprieks valda koncertprogrammā „Spāņu un čigānu mūzika”. Čigānu melodijas pierakstījis un Žorža Bizē „Karmenas” kaislības savam instrumentam pārlicis spāņu vijolvirtuozs Pablo Sarasate; brīvai un eksotiskai fantāzijai skaņdarbā vijolei „Čigāniete” ļāvies francūzis ar basku saknēm Moriss Ravels.

Lappusēs no sarsuelām, kanconās, romancē un dienvidnieku dzejas temperamentā iekrāsosies dzirkstošais un skanīgais Marlēnas Keines soprāns. Čigāniski virtuozais muzicēšanas spars un melodiska dziedājuma daiļums būs dzirdams jaunās un talantīgās Kristīnes Balanas vijoļspēlē. Vien spāņiem raksturīgie ritmi un harmonijas, kastaņešu sitieni un tamburīna šķindoņa skanēs klavierpavadījumā pianistes Agneses Egliņas meistarīgajā, smalkām niansēm bagātajā interpretācijā.

Marlēna Keine mācījusies J. Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā, Krišjāņa Norveļa vokālajā klasē, studējusi Tallinas Mūzikas un teātra akadēmijā, kuras maģistrantūru absolvējusi ar izcilību, papildinājusies Berlīnes Hansa Eislera Mūzikas akadēmijas maģistrantūrā. Marlēna Keine ir vairāku konkursu laureāte, tostarp Hansa Gabora starptautiskā Belvederes konkursa fināliste, Ineses Galantes konkursa lautreāte, Latvijas publikai pazīstama arī kā LTV konkursa „Radīti mūzikai 2014" dalībniece.

Kristīne Balanas bērnībā izbaudījusi ielu muzikantes raibos piedzīvojumus, ar ģimeni, dziedot rokenrolu, apbraukājusi visu Latviju, bet 2014. gadā ar izcilību absolvējusi Londonas Karaliskās mūzikas akadēmijas maģistrantūru. Mācījusies pie izciliem vijolspēles meistariem – R. Šnē, P. Munteanu, Ģ. Pauka, L. Kavakosa un M. Vengerova. Kā soliste uzstājusies kopā ar Sendajas Filharmonisko orķestri, Polijas Kamerfilarmonisko orķestri, Parīzes kamerorķestri, Londonas Karaliskās Mūzikas akadēmijas orķestri un LNSO, „Sinfonietta Rīga” un N. Šnē. Bijusi Bekingemas universitātes rezidējošā māksliniece (2014-2015). 2017.gadā ieguvusi trešo vietu Vācijas starptautiskajā konkursa ARD International Violin Competition kategorijā Vijole. „Kristīnei Balanas piemīt talants sagūstīt klausītājus ar mežonīgām, nepieradinātām un psiholoģiski mainīgām kvalitātēm. Viņa pierāda sevi kā drosmīgu vijolnieci un ir spējīga gan noturēt dramatiskas pauzes, gan vienlīdz efektīvi tās pārtraukt,” raksta kritiķi.

Agneses Egliņas skatuves priekšnesumu raksturo drosmīga temperamenta dzirksts un sievišķīgi smalka iejūtība. Viņa vienlīdz spoži iejūtas solistes, koncertmeistares vai kameransambļa dalībnieces ampluā un prot strauji apvienot sava talanta šķautnes. Agnese dzimusi Liepājā, mūziķu ģimenē, klavierspēli sākusi apgūt piecu gadu vecumā. Saņēmusi augstu novērtējumu Latvijā un starptautiskā mērogā. Diplomus kā labākā koncertmeistare saņēmusi daudzos starptautiskos konkursos. Vairākkārt ieguvusi LR Kultūras ministrijas atzinības rakstus par radošo darbību Latvijas mūzikas kultūras dzīvē un saņēmusi Lielo mūzikas balvu 2010 kategorijā "Par izcilu darbu ansamblī" u. c. 2009. gadā absolvējusi JVLMA, studējusi prof. A. Zandmaņa klavieru klasē, arī pie prof. I. Villerušas, prof. P. Plakida un prof. A. Liepiņa. Kopš 2004. gada - JVLMA lektore koncertmeistaru katedrā un kopš 2012. gada strādā RPIVA. Kā pianiste sadarbojusies ar LNSO, LNOB orķestri, LSO, arī Latvijas Radio kori, Sinfonietta Rīga u. c. Koncertējusi Eiropā un tālu aiz tās robežām. Regulāri veido koncertprogrammas ar LNO solistiem, arī LNSO mūziķiem un ārzemju solistiem un muzicē vairāku ansambļu sastāvos, kopā ar domubiedriem pirmatskaņojusi vairāku latviešu komponistu opusus un veicinājusi to tapšanu.

Ieejas maksa: EUR 5-7. Ar Valmieras kultūras karti – 15% atlaide. Biļetes var iegādāties „Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv .

Pasākumu organizē Valmieras Kultūras centrs sadarbībā ar VSIA „Latvijas Koncerti".

Informāciju sagatavoja:
Līga Tarbuna
Valmieras Kultūras centra
sabiedrisko attiecību vadītāja
Mob. tel.: 28382051
liga.tarbuna@valmiera.lv
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Ziemas saulgriežu ieskandināšana un tirdziņš "Ar Gardu Muti Valmiermuižā"

  16. decembrī (2017) 

Valmiermuižā Ziemas saulgriežos sabrauks tuvāki un tālāki mājražotāji, kuri piedāvās sanākušajiem brangus lauku labumus. Jau izsenis latvieši Ziemas saulgriežos ir klājuši bagātīgus svētku galdus, kur netrūka ne cūkas šņukura, ne zirņu, ne pīrāgu, ne alus, un stāsta, ka zirņi Ziemassvētkos jāēd, lai būtu pulka naudas.

Tāpēc arī Valmiermuižā sabrauks tuvāki un tālāki mājražotāji, kuri piedāvās sanākušajiem brangus lauku labumus – pašceptu maizi, svaigo sieru, kūpinājumus, nēģus, medu, ziemīgas zāļu tējas, garšvielas, karstvīnu, sulas, sukādes, karameles, piparkūkas un citus gardumus. No amatnieku darinājumiem sanāks labas dāvaniņas pašam un saviem mīļajiem – rotaslietas ar latvju zīmēm, vilnas zeķes, cimdi, tamborējumi, metālkalumi, no koka darinātas rotaļlietas un krāšņumlietas. Tirdziņi un svinības “ Ar Gardu Muti Valmiermuižā” noris astoņas reizes gadā, svinot latviešu gadskārtu svētkus.

Plašāk http://www.valmiermuiza.lv

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Antras Stafeckas un Jāņa Čubara akustiskais koncerts

  16. decembrī (2017) 20:00 

16. decembrī plkst. 20.00 kafejnīcā "Jauna Saule' notiks Antras Stafeckas un Jāņa Čubara akustiskais koncerts. Biļešu cena 10 EUR. Plašāk: www.jaunasaule.lv

Kopēt saiti
 

GORAN GORA akustiskais koncerts

  22. decembrī (2017) 20:00 

22. decembrī plkst. 20.00 kafejnīcā "Jauna Saule" notiks GORAN GORA akustiskais koncerts. Biļešu cena 10 EUR. Plašāk: www.jaunasaule.lv

Kopēt saiti
 

Ziemassvētku pasākumi Valmierā un Kocēnu, Burtnieku, Beverīnas novadā

  24. decembrī (2017) - 26. decembrī (2017) 
Kopēt saiti
 

Ziemassvētku koncerts Trikātā

  29. decembrī (2017) 
Kopēt saiti
 

Gadumijas pasākums "Gada cilvēks 2017" Matīšos

  30. decembrī (2017) 
Kopēt saiti
 

Jaunā gada sagaidīšanas pasākumi Valmierā un Kocēnu, Burtnieku, Beverīnas novadā

  31. decembrī (2017) 
Kopēt saiti
 

Gadu mija muzejā.

  31. decembrī (2017) 

Valmieras muzeja Izstāžu nams atvērts apmeklētājiem.

Kopēt saiti
 

Jaunā gada sagaidīšana Dikļu pilī

  31. decembrī (2017) 
Kopēt saiti
 

Svētku uguņošana un Jaungada balle Valmierā

  31. decembrī (2017) 
Kopēt saiti
 

Eduarda Rozenštrauha simtgades jubilejas koncerts "Bij vasara toreiz tik zaiga..."

  17. februārī (2018) 19:00 

2018.gadā leģendārajam, daudzu latviešu iemīļoto dziesmu autoram un izpildītājam Eduardam Rozenštrauham apritētu 100. Tādēļ, godinot izcilā ziņģu meistara piemiņu, 2018.gada februārī un martā notiks Eduarda Rozenštrauha simtgades jubilejas koncerti „BIJ’ VASARA TOREIZ TIK ZAIGA...” 17.februārī plkst.19.00  Valmieras Kultūras centrā viesosies Latvijā atpazīstami dziedātāji, izpildot līdzi dziedamas dziesmas, kā arī mazāk dzirdētas melodijas no Eduarda Rozenštrauha dziesmu pūra.

Dzimis vienā gadā ar Latvijas valsti.
Atmodas laika simbols.
Latviešu tautas likteņu iemiesotājs.
Likteņdzirnu melderis.
Tautas dziesminieks EDUARDS ROZENŠTRAUHS.
Viņa dziesmas vēl aizvien zina katrs latvietis.

Gan visiem labi zināmās dziesmas „Zilais lakatiņš” , „Vecās likteņdzirnas”, „Zelta cauna”, „Pa kuru laiku nosirmoja jūra”, „Ai, māte Latgalē”, „Drauga vārdi”, „Meitenei no manas klases”, „Kolumbīne”, „Kādai meičai Cesvainē”, „Atmiņas”, „Vecpiebalgas ūdensrozes” un daudzas citas līdzi dziedamas dziesmas, gan arī mazāk dzirdētas melodijas no Eduarda Rozenštrauha dziesmu pūra izdziedās lieliskie solisti Normunds Rutulis, Dainis Skutelis, Anmary, Normunds Zušs, Kristīna Zaharova, Atis Auzāns un Oranžo meiteņu trio – Anita Levša, Olga Stupiņa un Inta Gudovska. Muzikāli krāsains būs arī instrumentālistu sastāvs – Artūrs Palkevičs (taustiņi), Atis Auzāns (akordeons), Andris Barons (ģitāra), Nelli Bubujanca (sitamie instrumenti), Raivo Stašāns (saksofons, klarnete, flauta), Lauris Amantovs (trombons), Normunds Piesis (trompete).

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Roberto Meloni itāļu hītu koncertprogramma "La dolce Vita" (Saldā dzīve)

  7. martā (2018) 19:00 
2018. gada  8.marta nedēļā, kā dāvanu Starptautiskajā sieviešu dienā, Latvijas lielākajās pilsētās savu jauno soloprogrammu „La Dolce Vita” (Saldā dzīve), kas īpaši veltīta daiļā dzimuma pārstāvēm, prezentēs Latvijas publikai tik ļoti iemīļotais dziedātājs Roberto Meloni jeb vienkārši – Roberto.
7.martā plkst.19.00 mākslinieks uzstāsies Valmieras Kultūras centrā.

Aktieris un pasākumu vadītājs no Sardīnijas Roberto Meloni 2001. gadā samainīja saulaino Tirēnu jūru pret vēso un miglaino Baltiju, lai realizētu savu bērnības dienu sapni – kļūt par populāru dziedātāju. Viņš bija plānojis Latvijā uzkavēties tikai vienu gadu, taču palika uz ilgiem 16 gadiem. Palika, lai kļūtu par gaidītu viesi visos Latvijas pasākumos.

Jautrais, interesantais, harizmātiskais Roberto Meloni jau ir divas reizes paguvis pārstāvēt Latviju starptautiskajā konkursā „Eirovīzija” un ir pierādījis, ka šķērslis viņam nav ne latviešu, ne krievu valoda, un ir gatavs runāt ar jebkuru cilvēku viņa valodā!
Roberto par sevi stāsta: „kad dziedi, tu sūti kādu vēstījumu cilvēkiem, un ir svarīgi mūziku izlaist caur sevi, pašam izbaudīt emocijas, lai klausītāji uztvertu izpildījuma jēgu.''
„ Man nav sapņu par nesasniedzamām lietām,” turpina Roberto . „Piemēram, es nesapņoju par mieru visā pasaulē un arī netiecos kļūt par Latvijas prezidentu. Šodien es gribu būt siltumā un saulē, bet globāli – būt veselam, ceļot pa pasauli un redzēt savus mīļotos cilvēkus laimīgus.”

Savā jaunajā koncertprogrammā „La Dolce Vita” Roberto kopā ar savu pavadošo ansambli izpildīs gan tādus nevīstošus itāļu hitus kā Domeniko Modunjo „Volare”, Adriano Čelentano „Confessa” ,„Susanna”, „Amore No”, Toto Kutunjo „L'Italiano Vero”, gan pasaules hītus Konsuelo Velaskesa „Besame mucho”, Adeles „Rolling in the Deep”, Boba Merila „Mambo Italiano”, gan arī dziesmas no paša repertuāra „Love is Tango”, „Questa Notte”, „Tā esi tu”, „Paslēpes”.


Koncerta ilgums 1 stunda un 30 minūtes.


Biļetes var iegādāties pasākumu norises vietās un, kā arī internetā http://www.bilesuparadize.lv

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Olgas Dreģes jubilejas koncerts

  6. aprīlī (2018) 19:00 

6.aprīlī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Olgas Dreģes 80 gadu jubilejas koncerts.

2018.gada martā 80 gadu jubileju svinēs izcilā un leģendārā Dailes teātra aktrise Olga Dreģe, šim notikumam par godu tiks rīkoti vērienīgi aktrises jubilejas koncerti (režisors - Valdis Liepiņš). Pirmais no tiem notiks mākslinieces dzimšanas dienā - 1.martā, turklāt pavisam īpašā vietā - nesen restaurētajā VEF Kultūras pilī! "Koncerts būs kā saruna par piedzīvoto, pārdzīvoto sapni - no pagātnes līdz šodienai," ieskicē māksliniece, kura šajos koncertos sev līdzās uz skatuves aicinās savus skatuves partnerus no neskaitāmajām filmām un teātra izrādēm, kas šajos gados nospēlētas.  Koncerta laikā uz lielā ekrāna tiks demonstrēti fragmenti no nozīmīgākajām kinofilmām un teātra izrādēm, kur gaviļniece piedalījusies.

Koncertos piedalīsies: Jānis Streičs, Uldis Dumpis, Baiba Indriksone, Lolita Cauka, Ausma Kantāne, Diāna Zande, Gundars Āboliņš, Valdis Liepiņš, Jānis Paukštello, koris "Balsis" , "Knīpas un knauķi" u.c., katrā pilsētā viesu sastāvs būs mainīgs, 1.marta koncertā - Olgas Dreģes dzimšanas dienā un jubilejas koncertu sērijas atklāšanas koncertā - būs visi!

Vairāk informācijas: Tālr. +371 29131458

Kopēt saiti Skatīt vairāk