Pasākumi

 

Ievas Iltneres gleznu personālizstāde

  1. janvārī (2021) - 30. janvārī (2021) 

Valmieras muzeja Izstāžu namā no 12.decembra līdz 2021.gada 30.janvārim būs skatāma mākslinieces Ievas Iltneres gleznu personālizstāde “Pielaide noslēpumam”.

“Izstādi Valmierā nosaucu tāpat kā vienu no eksponētajiem darbiem – "Pielaide noslēpumam". Glezna, kurā redzams, kā vienu realitāti pārklāj cita, man šķiet šo laiku raksturojoša. Mani iedvesmo un raisa iztēli ziņās bieži atkārtotie vārdu salikumi. Ārpus ierastā konteksta tie veido poētisku pasauli. Hibrīdkarš, sarkanās līnijas, čaulas kompānija, fiskālais spilvens... Arī "pielaide valsts noslēpumam" izklausās kā no pasakas. Pēdējo desmit gadu laikā tapušie darbi, citādā kontekstā ieraudzīti, izstādē mainīsies. Un skatītājs saņems manu pielaidi noslēpumam,” stāsta Ieva Iltnere.
 
Ieva Iltnere ir viena no spožākajām un radoši piepildītākajām savas paaudzes māksliniecēm. Viņas māksla caur intīmu sižetu spēj runāt par lielām, nozīmīgām tēmām, kas ir svarīgas gan individuāli katram, gan plašākai sabiedrībai. Māksliniece ir radījusi savu tēlu sistēmu ar spilgtu rokrakstu. Viņa iecienījusi gleznot lielformāta darbus, kuros ideju pauž ne vien krāsu gammās, bet arī sev vien raksturīgā telpiskā zīmju valodā.
 
“Ar savu izsmalcinātību kolorītā Ievas Iltneres daiļrade Latvijas mūsdienu glezniecībā ieņem nozīmīgu un paliekošu vietu. Vienmēr ejot līdzi laikam, Ieva Iltnere nav baidījusies eksperimentēt un vairākkārt mainīt savu glezniecisko stilu. Arī šobrīd mākslinieces glezniecībā skatītājs var vērot jauno, vēl dzimstošo, kas, iespējams, nākamajos gados bagātinās iepriekšējos priekšstatus par Ievas Iltneres glezniecību,” tā Mg. Art. Ilze Žeivate.
 
Kopš 1980.gada Ieva Iltnere piedalījusies vairāk nekā 90 nozīmīgās grupas izstādēs Latvijā un ārzemēs un sarīkojusi 24 personālizstādes, iemantojot skatītāju simpātijas. Viņas rokrakstā pārsvarā ir klusināts kolorīts un diskrēta intonācija, aktuālo tēmu risinājums.
Ārkārtējās situācijas laikā Valmieras muzejā izstādes apmeklējums individuāli vai vienas mājsaimniecības locekļiem. Muzejā tiek nodrošināta apmeklētāju vienvirziena plūsma, un telpās atrodas ne vairāk kā 50% no kopējā iespējamā cilvēku skaita, ko pieļauj apmeklētājiem pieejamā telpu platība un infrastruktūra. Muzejs aicina sekot līdzi darbinieku ieteikumiem un izvietotajām norādēm, ierobežojot un regulējot apmeklētāju skaitu un plūsmu.
 
 
 
Informāciju sagatavoja:
Zane Bulmeistare
Valmieras pilsētas pašvaldības
Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas
vadītājas vietniece
Mob. tālr.:26443410
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Ledus gladiatoru sacensības

  4. janvārī (2021) - 2. februārī (2021) 

Latvijas skolu lielākās slidošanas sacensības “Ledus gladiatori 2020/21” pielāgojas šī brīža situācijai valstī un aicina jauniešus būt fiziski aktīviem dabā.

“Ledus gladiatori 2020/2021” desmitais gads pienācis ar izmaiņām projekta norisē. Lai gan tas norisināsies citādākā formātā nekā ierasts, mērķis un ideja paliek nemainīga – motivēt bērnus un jauniešus būt aktīviem, sportojot (tostarp slidojot) svaigā gaisā un dabā.
 
Jauniešiem un pedagogiem sagatavoti motivējoši video, kas, dalībniekiem mācoties attālināti, palīdzēs izprast uzdevumus un veidus, kā sportot ārpus skolas sporta zāles. Video materiālus saņems Vidzemes reģiona izglītības iestādes, aicinot pedagogus tos iekļaut klases vai sporta stundā.
Pirmajā video vēstījumā atskatu uz iepriekšējo projekta sezonu sniedz projekta vadītāja Jolanta Dukure, par ieguvumiem un kustībām svaigā gaisā iedvesmo ilggadējais Latvijas izlases hokejists Juris Štāls, savukārt padomus, kā sevi motivēt, sniedz personības izaugsmes treneris Guntis Jansons, kurš jau iepriekšējā sezonā tikās ar sacensību dalībniekiem klātienes lekcijās un diskutēja par izaugsmi gan sportā, gan ikdienā. Videomateriāls pieejams šeit: https://www.youtube.com/watch?v=X4dUmWB6W_A
 
      Turpmākajos video materiālos būs seši uzdevumi ar uzskatāmiem piemēriem. Tie dalībniekiem būs jāveic ārā svaigā gaisā, ņemot vērā ziemas apstākļus. Veiktie uzdevumi būs jāapkopo vienā klases video  (līdz 2 min) vai foto kolāžā un jānosūta organizatoriem līdz 15.februārim uz e-pastu [email protected] Materiālu vērtēšanā tiks ņemti vērā šādi kritēriji: draudzība, radošums, sportiskās aktivitātes un projekta simbolikas iesaistīšana. Plašāka informācija www.voc.lv.
 
Ar mērķi rosināt projektā iesaistīties arvien vairāk skolēnu, šajā sezonā ir paplašinātas un mainītas klašu divīzijas. Iesūtītie materiāli tiks vērtēti šādās klašu divīzijās: 4.–6., 7.–9. un 10.–12. klase.
Balvu fonds paliek nemainīgs. Tajā, kā ierasts, būs atpūtas un izziņas vietu apmeklējumi visai klasei.
 
“Ledus gladiatorus” organizē Vidzemes Olimpiskais centrs sadarbībā ar Valmieras Hokeja klubu un Latvijas Hokeja federāciju. Projektu atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome un Izglītības un zinātnes ministrija.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Vidzemes Olimpiskais centrs
 
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Vides izstāde “Janvāra barikādēm 30”

  15. janvārī (2021) - 28. februārī (2021) 

Godinot barikāžu trīsdesmitgadi, Valmieras muzejs aicina uz izstādi “Janvāra barikādēm – 30” Hanzas namiņos Valmieras pilsētas centrā. Tur būs skatāmi valmierieša, fotogrāfa Mihaila Ignata iemūžinātie vēstures mirkļi. Arī viņš toreiz bija Latvijas aizstāvju vidū. Izstāde apskatāma no 15. janvāra līdz 28. februārim (pirmdiena–sestdiena plkst.10.00–17.00). Lūdzam ievērot valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai.

Šogad aprit 30 gadi kopš 1991. gada janvāra notikumiem, kad Latvijas neatkarības atbalstītāji aizstāvēja valsts brīvību pret militārām akcijām un neatkarības pretiniekiem. Padomju karaspēka uzbrukumi iedzīvotājiem Viļņā 1991. gada 12., 13. janvārī skaudri apliecināja, ka baltiešu brīvības alkām ir pretinieki. Lai aizstāvētu Latvijas neatkarību, arī Rīgā jau 13. janvārī ap svarīgākajām valsts un sabiedriskajām ēkām sāka celt pirmās barikādes. Ar smago tehniku nobloķēja piekļuvi ēkām, izveidoja barikādes ap stratēģiski svarīgiem objektiem Rīgā un citur Latvijā. Barikādes kļuva par nozīmīgu tautas pašapziņas un gribas izpausmes brīdi, kad cilvēki bija apņēmības pilni nosargāt savu zemi un brīvību. Tā bija nevardarbīga pretošanās, un cilvēki bija gatavi aizsargāties pat bez ieročiem.
Tikmēr neatkarības pretinieki centās destabilizēt politisko situāciju un iedvest bailes iedzīvotājos un Rīgas aizstāvjos. Īpašo uzdevumu vienības OMON kaujinieki laikā no 14. līdz 16. janvārim veica sešus bruņotus uzbrukumus Vecmīlgrāvja un Brasas tilta aizstāvjiem, kuri ar smagajām automašīnām un lauksaimniecības tehniku sargāja pieeju Rīgas centram. 20. janvārī OMON vienība ieņēma Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijas ēku, apšaudē nogalinot divus milicijas darbiniekus un trīs civilpersonas. Lai būvētu barikādes un apsargātu valdību, Rīgā pulcējās iedzīvotāji no visiem Latvijas rajoniem. Uz barikādēm devās cilvēki no darba kolektīviem, mācību iestādēm, kolhoziem, ciemiem un pilsētām, tostarp no Valmieras un toreizējā Valmieras rajona.
1991. gada janvāra barikādes ir būtiska Latvijas vēstures sastāvdaļa un unikāls nevardarbīgas pretošanās piemērs. Laikam ritot, par barikādēm nav dokumentēts daudz jaunu faktu, bet, ikreiz tās atceroties, nozīmīgi kļūst jautājumi, kas mums bija barikādes un kāda bija to loma toreiz, tagad.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Ingrīda Zīriņa, Valmieras muzeja Vēstures nodaļas vadītāja
Zane Bulmeistare
Valmieras pilsētas pašvaldības
Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas
vadītājas vietniece
Mob. tālr.:26443410
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Ekspresizstāde “Cimds kā pasaule”

  19. janvārī (2021) - 13. februārī (2021) 
Valmieras muzeja Izstāžu nama foajē logos no 19.janvāra līdz 13.februārim skatāma ekspresizstāde “Cimds kā pasaule”.
Kur tu biji, bāleliņi,
Raibi cimdi rociņā?
Es dabūju raibus cimdus,
Raibu cimdu adītāju.
 
Latviešu rakstainie cimdi no seniem laikiem ir ne tikai praktiski lietojams apģērbs, bet arī dāvana, velte, zieds ar dziļi simbolisku jēgu. Cimds ir kā pasaules daļa. Tas iepazīstina ar valkātāju, ir rokas ietērps aukstam laikam un ļauj lepoties dižos godos. Latviešu cimdu rakstos ir senas aizsardzības zīmes, tie stāsta par rituālu tradīcijām krustabu, vedību un bedību godos. Cimdi ir viena no skaistākajām latviskās identitātes izpausmēm.
 
Pasaulē senākie cimdi ir atrasti Ēģiptes valdnieka Tutanhamona kapā. Faraona cimdiem bija atdalīti visi pirksti. Senajā Romā cimdus no zīda vai liniem valkāja gandrīz visi. No 12.gadsimta cimdi ieņēma svarīgu vietu sieviešu garderobē, tie tika rotāti ar izšuvumiem, pērlēm, dārgakmeņiem. Īpaši cimdi bija nepieciešami medībās ar piekūnu. Karotāji izmantoja bruņu cimdus. Cimdi bija augstdzimušo piederums. Bruņinieku vidē cimdiem bija plaša simboliska nozīme – bruņinieks sniedza cimdu kā zīmi vasalitātes pieņemšanai, bet cimda mešana zem kājām vai sejā nozīmēja izaicinājumu divkaujai. Daiļās dāmas dāvināja cimdus kā labvēlības zīmi. Napoleona kolekcijā bijuši ap 240 cimdu pāriem. No 1807.gada, kad tika izgudrota mašīna ādas pirkstaiņu pagatavošanai, tie kļuva plaši pieejami, un labais tonis paredzēja vīriešiem mainīt cimdus sešas reizes dienā. 20.gadsimta sākumā cimdi bija neiztrūkstošs elegants aksesuārs dāmām. Savukārt cimdus bez pirkstiem visbiežāk nēsāja baikeri, panki un metālisti, tie kļuva par savdabīgu slikto meiteņu un zēnu atšķirības zīmi.
 
Informāciju sagatavoja:
Guna Medne
Valmieras muzeja izstāžu un pasākumu nodaļas vadītāja
 
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Mūsdienu deju kolektīvu koncerts

  14. februārī (2021) 

Valmieras Kultūras centrā norisināsies Mūsdienu deju kolektīvu koncerts.

Kopēt saiti
 

Jubilejas pasākums “Ģenerālim Jānim Balodim 140”

  20. februārī (2021) 

 Trikātas Kultūras namā notiks jubilejas pasākums “Ģenerālim Jānim Balodim 140”.

Kopēt saiti
 

Grupas “Rumbas kvartets” koncerts

  28. februārī (2021) 

 Valmieras kultūras centrā notiks grupas "Rumbas kvartets" koncerts.

 

 

Kopēt saiti
 

Vidzemes sieviešu koru festivāls

  5. martā (2021) 

 Valmierā norisināsies Vidzemes sieviešu koru festivāls.

Kopēt saiti
 

Latvijas čempionāts Latīņamerikas dejās

  6. martā (2021) 

Latvijas čempionāts Latīņamerikas dejās. Vidzemes Olimpiskajā centrā.

Kopēt saiti
 

Ainara Mielava jubilejas koncertprogramma “220 volti”

  6. martā (2021) 

Ainara Mielava jubilejas koncertprogramma “220 volti”. Valmieras Kultūras centrā.

Kopēt saiti
 

Vislatvijas vakara vadītāju šovs

  6. martā (2021) 

Vislatvijas vakara vadītāju šovs. Vecates pagasta kultūras namā.

Kopēt saiti
 

Valmieras Kultūras centra kamerkora “Kaķi” - 20 gadu jubilejas koncerts

  13. martā (2021) 

Valmieras Kultūras centra kamerkora “Kaķi” - 20 gadu jubilejas koncerts. Valmieras Kultūras centrā.

Kopēt saiti
 

Ziemas pavadīšanas svētki “Masļeņica”

  14. martā (2021) 

Ziemas pavadīšanas svētki “Masļeņica”. Pie Sedas Kultūras nama.

Kopēt saiti
 

Skriešanas sacensības “Vaidava RUN 24/4”

  20. martā (2021) 

Skriešanas sacensības “Vaidava RUN 24/4”. Vaidavas pagastā.

Kopēt saiti
 

Pavasara saulgriežu svinības un tirdziņš “Gardu muti”

  20. martā (2021) 

Pavasara saulgriežu svinības un tirdziņš “Gardu muti”. Valmiermuižas parkā. 

Kopēt saiti
 

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltīts atceres pasākums

  25. martā (2021) 

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltīts atceres pasākums. Pie dzelzceļa stacijas “Valmiera”.

Kopēt saiti
 

Vidējās paaudzes deju kolektīva “Pastalnieki” 40 gadu jubilejas koncerts

  27. martā (2021) 

Vidējās paaudzes deju kolektīva “Pastalnieki” 40 gadu jubilejas koncerts. Valmieras Kultūras centrā.

Kopēt saiti
 

Mākslas dienas “Kustība”

  1. aprīlī (2021) - 30. aprīlī (2021) 

Valmieras mākslas dienas “KUSTĪBA” norisināsies no 1. līdz 30.aprīlim. Jau tradicionāli mākslas dienu laikā, gan valmierieši, gan Valmieras viesi tiks priecēti ar daudzveidīgu programmu - gleznojumiem pilsētvidē, izrādēm, izstādēm, filmām, lekcijām un ikgadējo Latvijas bērnu un jauniešu teātra festivālu.

Plašāka informācija būs pieejama, tuvojoties pasākumam.

Kopēt saiti
 

Tirdziņš un Lieldienu svētku pasākums “Kocēnu Pavasaris”

  4. aprīlī (2021) 

Tirdziņš un Lieldienu svētku pasākums “Kocēnu Pavasaris”. Kocēnos.

Kopēt saiti
 

Jurim Neikenam 195. Koru koncerts

  9. aprīlī (2021) 

Jurim Neikenam 195. Koru koncerts. Neikenkalna dabas koncertzālē, Dikļos.

Kopēt saiti
 

Jauniešu kora “Skan” 20 gadu jubilejas koncerts

  17. aprīlī (2021) 

Jauniešu kora “Skan” 20 gadu jubilejas koncerts. Valmieras Kultūras centrā.

Kopēt saiti
 

Valmieras Restorānu nedēļa

  17. aprīlī (2021) - 24. aprīlī (2021) 

Valmierā norisināsies gardēžu iecienītā Valmieras Restorānu nedēļa, kuras laikā ikvienam apmeklētājam būs iespēja piedzīvot īstu gastronomisku baudījumu, pavasarīgu garšu izpildījumā. 

Kopēt saiti
 

XIII Latvijas bērnu un jauniešu teātra festivāls “…un es iešu un iešu”

  23. aprīlī (2021) - 24. aprīlī (2021) 

XIII Latvijas bērnu un jauniešu teātra festivāls “…un es iešu un iešu”. Valmieras Drāmas teātrī un Valmieras Viestura vidusskolā.

Kopēt saiti
 

Māra Čaklā jubilejas koncerts “Atkal, atkal ir debesis pušu”

  25. aprīlī (2021) 

Māra Čaklā jubilejas koncerts “Atkal, atkal ir debesis pušu”. Valmieras Kultūras centrā.


“Atkal, atkal ir debesis pušu”, tā iesākas slavenās izrādes “Lilioms” fināla dziesma, kurai tekstu tālajā 1971. gadā uzrakstīja dzejnieks Māris Čaklais, bet mūziku sakomponēja Imants Kalniņš. Dzejnieka ciešā mijiedarbība ar šo komponistu radījusi izcilas un latviešu kultūrā paliekošas vērtības: “Lilioma” dziesma kļuvusi ka sava veida kultūras himnu, kuru Latvijas kopkoris izpilda katros Dziesmu un deju svētkos. Dziesmas no filmas “Četri balti krekli” sava laicīgā teksta un melodiskuma dēļ joprojām ir aktuālas latviešu mūzikas repertuārā.
Šogad dzejnieks svinētu 80. dzimšanas dienu.
Par godu izcilā dzejnieka lielajai jubilejai visā Latvijā izskanēs koncerti “Atkal, atkal ir debesis pušu”.
M. Čaklā dzeju izcilā komponista Imanta Kalniņa un Ērika Ķiģeļa ieaustajā mūzikā izdziedās Marts Kristiāns Kalniņš, Olga Rajecka, Antra Stafecka, Dainis Skutelis un Jānis Buķelis, Mūziķu pavadošais sastāvs – Jānis Kalniņš, Jānis Miltiņš, Jānis Rubiks, Gidons Grinbergs un koncerta muzikālais vadītājs Emīls Zilberts. Ka arī samtainās balss īpašnieks, aktieris Mārtiņš Vilsons, kurš koncerta apmeklētājiem ļaus aizplūst M. Čaklā liriskajā dzejas pasaulē.
Koncertā izskanēs zināmas un tautā iemīļotas dziesmas “Viņi dejoja vienu vasaru”, “Pomerančo vainadziņš”, Saldus saule”, “Akāciju palags”, “Pilsētā, kura piedzimst vējš” , “Es esmu bagāts” u.c. Koncerts 2 daļās.
Pasākumu organizē biedrība “Latvijai”.
Pasākums var tikt filmēts un fotografēts. Materiāli var tikt izmantoti pasākuma rīkotāja publicitātes vajadzībām.
Bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ieeja bez maksas.

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Latvijas Valsts Mežu kalnu divriteņu maratons 2021. I posms. Cēsis – Valmiera

  25. aprīlī (2021) 
Kopēt saiti
 

Velo un kino festivāls “Kino Pedālis”

  30. aprīlī (2021) - 1. maijā (2021) 

 Valmieras novadā norisināsies velo un kino festivāls “Kino Pedālis”, piedāvājot gan aizraujošas īsfilmu programmas īpaši iekārtotos kinoteātros, bērnu programmu, kā arī velo braucienus trīs dažādos maršrutos: Ģimeņu pedālis (ap 15 km), Puspedālis (ap 25 km), Dižpedālis (ap 55 km).

Kopēt saiti
 

Rūjienas 101.dzimšanas dienas pasākums

  30. aprīlī (2021) 

Rūjienas 101.dzimšanas dienas pasākums. Rūjienas Kultūras namā

Kopēt saiti
 

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanai veltīti pasākumi

  4. maijā (2021) 

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanai veltīti pasākumi. Valmieras novadā.

Kopēt saiti
 

Baltā galdauta svētki. Apvienības “Nepāriet” koncerts ar Imanta Kalniņa mūziku

  4. maijā (2021) 

Baltā galdauta svētki. Apvienības “Nepāriet” koncerts ar Imanta Kalniņa mūziku. Kocēnos.

Kopēt saiti
 

Svētku koncerts “Roks. Brīvība. Mīlestība”

  4. maijā (2021) 

Svētku koncerts “Roks. Brīvība. Mīlestība”. Valmierā.

Kopēt saiti
 

Laivu pārgājiens “Laivu maršs” pa Abula upi

  9. maijā (2021) 

Laivu pārgājiens “Laivu maršs” pa Abula upi. No Trikātas līdz Brenguļiem.

Kopēt saiti
 

Ūsiņdienas svinības

  9. maijā (2021) 

Ūsiņdienas svinības. Valmiermuižas stallī.

Kopēt saiti
 

Vidzemes Uzņēmēju dienas 2021

  14. maijā (2021) - 15. maijā (2021) 

Vidzemes Uzņēmēju dienas 2021. Valmierā laukumā pie Valmieras kultūras centra

Kopēt saiti
 

Muzeju nakts pasākumi

  15. maijā (2021) 

Muzeju nakts pasākumi. Valmieras novadā.

Kopēt saiti
 

Burtnieku sporta spēles

  15. maijā (2021) 

Burtnieku sporta spēles. Vecates pagasta sporta laukumā.

Kopēt saiti
 

Gaujas Plostnieku svētki

  15. maijā (2021) 

Gaujas Plostnieku svētki. Gaujmalā, Strenčos.

Kopēt saiti
 

Koncerts “Lielais blieziens”

  15. maijā (2021) 16:30 

15.maijā Valmierā, Dīvaliņu pļavās, norisināsies viens no pavasara grandiozākajiem pasākumiem – lielkoncerts “Lielais Blieziens Valmierā 2021”, kurā piedalīsies septiņi populāri latviešu mākslinieki: “Pērkons”, “Credo”, “Tranzīts”, “Z-Scars”, “Bermudu divstūris”, Ivo Fomins un Katō.

Mūziķu priekšnesumu starplaikos par izklaidi gādās pazīstamais, enerģiskais un atraktīvais DJ Roberts Lejasmeijers.

Koncertā kaut ko interesantu atradīs dažādas paaudzes un atšķirīgu mūzikas stilu piekritēji. Tas tematiski veidots trīs daļās. Pirmajā leģendārā grupa “Pērkons” priecēs ar lielākajiem hitiem, arī “Credo” repertuārā būs gan vecās, labās dziesmas un arī nesen tapuši skaņdarbi. Ivo Fomins pārsteigs ar dziesmām no nesen klajā nākušā albuma.

Otrajā daļā skatītājus uzrunās grupa “Z-Scars”, kas jau kļuvusi par stabilu vērtību uz latviešu mūzikas skatuves, apliecinot to arī ar jauniem video un vairāk nekā 500 koncertiem. Mūzikas apvienība “Tranzīts” aicinās ļauties deju ritmiem tiem, kuriem tuvas deviņdesmito gadu sajūtas.

Cita stila piekritējus trešajā daļā priecēs humoristiskā repa grupa “Bermudu Divstūris”, bet daudzi varēs iepazīt jauno un talantīgo mākslinieci, hita “Es gāju par tālu” izpildītāju Katō, jau kļuvusi par īstu “Youtube” zvaigzni.

Tieši pusnaktī pasākuma norises vietā paredzēts grandiozs salūts un, kā norāda koncerta rīkotāji, Vidzemes pusē šis varētu būt viens no jaudīgākajiem vasaras pasākumiem, tāpēc lielkoncerta sauklis ir “Tev tur ir jābūt!”

Dīvaliņu pļavas atrodas netālu no Valmieras centra, un tā jau kļuvusi par ļoti populāru Valmieras koncertvietu.

Ieeja pasākumā – 15. maijā no plkst.16.30; koncerts plānots līdz plkst.5.00 no rīta 16. maijā.

Koncerta norises vietā būs pieejami atspirdzinoši dzērieni, ēdieni un dažādas uzkodas.

Biļetes uz lielkoncertu “Lielais Blieziens Valmierā” jau var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā  www.bilesuparadize.lv.

Rīkotāji grupu fanus iepriecina, iepriekšpārdošanā piedāvājot biļetes par īpaši izdevīgu cenu – 10 eiro. Pasākumā dienā, pērkot uz vietas, biļetes maksās 15 eiro. 1. un 2. grupas invalīdiem, bērniem līdz desmit gadu vecumam, kā arī visiem, kuriem koncerta dienā ir dzimšanas vai vārda diena, uzrādot dokumentus, jauka dāvana – bezmaksas ieeja.

Svarīgi atzīmēt, ka 2020. gadā iegādātās biļetes uz lielkoncertu, kas tika atcelts ārkārtējās situācijas dēļ, būs derīgas arī 2021. gada 15. maijā. 

Pasākums top ar Valmieras pilsētas domes atbalstu.

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Vidzemes deju svētki

  22. maijā (2021) 

Vidzemes deju svētki. Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadionā.

Kopēt saiti
 

Valmieras apriņķa dziesmu un deju svētki

  29. maijā (2021) 

Valmieras apriņķa dziesmu un deju svētki. Valmieras estrādē.

Kopēt saiti
 

Ģimenes sporta diena “Auto-Moto-Velo”

  29. maijā (2021) 

Ģimenes sporta diena “Auto-Moto-Velo”. Mūrmuižā.

Kopēt saiti
 

Burtnieka ezera svētki

  29. maijā (2021) 

Burtnieka ezera svētki. Pie Burtnieku centra laivu kanāla.

Kopēt saiti
 

Rūjienas saldējuma svētki

  29. maijā (2021) 

Rūjienas saldējuma svētki. Rūjienā.

Kopēt saiti
 

Bērnu svētki kopā ar horeogrāfu Agri Daņiļeviču

  30. maijā (2021) 

Bērnu svētki kopā ar horeogrāfu Agri Daņiļeviču. Pie Sedas Kultūras nama.

Kopēt saiti
 

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas projekta “Radi rotājot” pasākums

  1. jūnijā (2021) 

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas projekta “Radi rotājot” pasākums. Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda”.

Kopēt saiti
 

Pasaules 13.čempionāta florbolā sievietēm kvalifikācijas turnīrs

  1. jūnijā (2021) - 5. jūnijā (2021) 

Pasaules 13.čempionāta florbolā sievietēm kvalifikācijas turnīrs. Vidzemes Olimpiskajā centrā.

Kopēt saiti
 

Eiropas kausa sacensības BMX riteņbraukšanā

  4. jūnijā (2021) - 6. jūnijā (2021) 

Eiropas kausa sacensības BMX riteņbraukšanā. Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera”.

Kopēt saiti
 

Beverīnas Dziesmu un deju svētki

  5. jūnijā (2021) 

Beverīnas Dziesmu un deju svētki. Trikātas pilskalnā.

Kopēt saiti
 

Baznīcu nakts koncerts sveču gaismā ar kamerkori “Vidus”

  5. jūnijā (2021) 

Baznīcu nakts koncerts sveču gaismā ar kamerkori “Vidus”. Piksāru baznīcā.

Kopēt saiti
 

Grupas “Menuets” koncerts

  11. jūnijā (2021) 

Grupas “Menuets” koncerts. Neikenkalna dabas koncertzālē, Dikļos.

Kopēt saiti
 

Etnofestivāls “Sviests” un tirdziņš “Gardu muti”

  12. jūnijā (2021) 

Etnofestivāls “Sviests” un tirdziņš “Gardu muti”. Valmiermuižas parkā.

Kopēt saiti
 

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltīts atceres pasākums

  14. jūnijā (2021) 

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltīts atceres pasākums. Pie dzelzceļa stacijas “Valmiera”.

Kopēt saiti
 

Deju kolektīva “Dzieti” 10 gadu jubilejas koncerts un vasaras saulgriežu pasākums

  19. jūnijā (2021) 

Deju kolektīva “Dzieti” 10 gadu jubilejas koncerts un vasaras saulgriežu pasākums. Brenguļos.

Kopēt saiti
 

Vasaras saulgrieži kopā ar folkgrupu “Iļģi”

  20. jūnijā (2021) 

Vasaras saulgrieži kopā ar folkgrupu “Iļģi”. Jērcēnmuižas parkā.

Kopēt saiti
 

Jāņu ielīgošanas pasākumi

  21. jūnijā (2021) - 24. jūnijā (2021) 

Jāņu ielīgošanas pasākumi. Valmieras novadā.

Kopēt saiti
 

Tautas muzikantu Saulgriežu saiets Vidzemē

  22. jūnijā (2021) 

Tautas muzikantu Saulgriežu saiets Vidzemē. Neikenkalna dabas koncertzālē, Dikļos.

Kopēt saiti
 

Latvijas čempionāts vieglatlētikā

  26. jūnijā (2021) - 27. jūnijā (2021) 

Latvijas čempionāts vieglatlētikā. Jāņa Daliņa stadionā.

Kopēt saiti
 

Pasaules koklētāju nometne

  2. jūlijā (2021) - 4. jūlijā (2021) 

Pasaules koklētāju nometne. Dikļu un Zilākalna pagastā.

Kopēt saiti
 

Sacensības “Baltic Cup windsurfing 2021” un “Burtnieka SUP festivāls 2021”

  3. jūlijā (2021) - 4. jūlijā (2021) 

Sacensības “Baltic Cup windsurfing 2021” un “Burtnieka SUP festivāls 2021”. Burtnieku centra laivu kanālā.

Kopēt saiti
 

Skrējiens “Apkārt Vaidavas ezeram”

  3. jūlijā (2021) 

Skrējiens “Apkārt Vaidavas ezeram”. Vaidavas pagastā.

Kopēt saiti
 

Tautas mūzikas festivāls “Aure”

  3. jūlijā (2021) 

Tautas mūzikas festivāls “Aure”. Rūjienas estrādē.

Kopēt saiti
 

Vaidavas triatlon

  4. jūlijā (2021) 

Vaidavas triatlons. Vaidavas pagastā.

Kopēt saiti
 

Svētku pasākumi “Dikļiem 585!”

  5. jūlijā (2021) - 11. jūlijā (2021) 

Svētku pasākumi “Dikļiem 585!”. Dikļos.

Kopēt saiti
 

Grupas “bet bet” 30 gadu jubilejas koncerts

  9. jūlijā (2021) 

Grupas “bet bet” 30 gadu jubilejas koncerts. Neikenkalna dabas koncertzālē, Dikļos.

Kopēt saiti
 

Livonijas Indriķa diena

  11. jūlijā (2021) 

Livonijas Indriķa diena. Rubenē.

Kopēt saiti
 

Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki “Ērenpreisam 130”

  15. jūlijā (2021) - 18. jūlijā (2021) 
Kopēt saiti
 

Leģendu satikšanās koncerts ar grupu “Līvi”, “Pērkons” un “Dzelzs vilks”

  17. jūlijā (2021) 

Leģendu satikšanās koncerts ar grupu “Līvi”, “Pērkons” un “Dzelzs vilks”. Gaujmalā, Strenčos.

Kopēt saiti
 

Nakts koncerts Rubenes baznīcā

  22. jūlijā (2021) 
Kopēt saiti
 

Naukšēnu svētki

  22. jūlijā (2021) - 25. jūlijā (2021) 

Naukšēnu svētki. Naukšēnu pagastā. 

Kopēt saiti
 

Valmieras pilsētas svētki

  23. jūlijā (2021) - 25. jūlijā (2021) 

No 23.līdz 25. jūlijam Valmiera svinēs savu 738. dzimšanas dienu. Būs svētku koncerti ikvienai gaumei, sportiskas, radošas, un izzinošas nodarbes gan maziem, gan lieliem svētku apmeklētājiem, kā arī tradicionālais amatnieku un mājražotāju tirdziņš.

Kopēt saiti
 

“Ghetto basket” posms

  24. jūlijā (2021) 

“Ghetto basket” posms. Valmierā.

Kopēt saiti
 

Rūjienas pilsētas svētki

  29. jūlijā (2021) - 1. augustā (2021) 
Kopēt saiti
 

Florbola turnīrs “Vaidavas kauss”

  31. jūlijā (2021) - 1. augustā (2021) 

Florbola turnīrs “Vaidavas kauss”. Rubenē.

Kopēt saiti
 

Vaidavas SUP fests

  31. jūlijā (2021) - 1. augustā (2021) 

Vaidavas SUP fests. Vaidavas ezerā.

Kopēt saiti