Pasākumi

 

Bērnu zīmēšanas konkursa “Manas Lieldienas” darbu izstāde

  30. martā (2021) - 30. aprīlī (2021) 

Jau otro gadu pašvaldības organizēja bērnu zīmēšanas konkursu “Manas Lieldienas”, kurā aicināja piedalīties pirmsskolas un skolas vecuma bērnus, iesniedzot savus darbus dažādās tehnikās.

Konkursa mērķis ir atklāt mazos un lielos zīmētājus, caur krāsām atspoguļojot Lieldienu sižetu vai stāstu, tā rosinot bērnos un jauniešos radošo pašizpausmi un prasmi zīmējumā, atklāt savas sajūtas pret svētku svinēšanu, ierastām ģimenes tradīcijām vai stāstiem par Lieldienām.

Konkursam tika iesniegti vairāk nekā 110 darbi, kuri no 30. marta ir apskatāmi darbu izstādē – Beverīnas novada bibliotēku un kultūras namu logos.

Paldies visiem, lieliem un maziem māksliniekiem, kuri iesniedza savus radošos darbus zīmēšanas konkursam. Ikvienu sagaida balvas no Lieldienu zaķa!

 

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

ATCELTS! Mākslas dienas “Kustība”

  1. aprīlī (2021) - 30. aprīlī (2021) 

Valmieras mākslas dienas “KUSTĪBA” norisināsies no 1. līdz 30.aprīlim. Jau tradicionāli mākslas dienu laikā, gan valmierieši, gan Valmieras viesi tiks priecēti ar daudzveidīgu programmu - gleznojumiem pilsētvidē, izrādēm, izstādēm, filmām, lekcijām un ikgadējo Latvijas bērnu un jauniešu teātra festivālu.

Plašāka informācija būs pieejama, tuvojoties pasākumam.

Pasākumu  norise ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai par pasākuma norisi!

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Digitālā mākslas darbu izstāde Valmierā “Redzēt. Domāt. Radīt.”

  1. aprīlī (2021) - 30. aprīlī (2021) 

No 1. līdz 30.aprīlim apskatāma Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas Mākslas skolas audzēkņu darbu, kas radīti attālināto mācību laikā, izstāde, kas ir pavasarīga dāvana valmieriešiem un pilsētas viesiem.

Audzēkņu mākslas darbi izvietoti vairākās vietās pilsētā, tādā veidā patīkami pārsteidzot garāmgājējus: veikals “Kameja” (Rīgas iela 28), Valmieras Tūrisma informācijas centrs (Rīgas iela 10), “Latvijas Mobilais telefons” abonentu apkalpošanas centrs (Rīgas iela 9), Valmieras integrētā bibliotēka (Cēsu iela 4), Valmieras pilsētas pašvaldība (Lāčplēša iela 2), digitālajos stendos Rīgas ielā 21 un Cēsu ielā 4. Ikdienas steigā un rutīnā pamanīti, tie ikvienu skatītāju sveicinās ar gaišu, pavasarīgu un saulainu sveicienu.
Darbi ir tik daudzveidīgi, cik dažāda bijusi katra jaunā mākslinieka ikdiena pašmācīšanās laikā. Zīmējumus, gleznojumus un animācijas veidojuši Mākslas skolas 1.–7.klases audzēkņi vecumā no 5 līdz 16 gadiem.
Aicinām caur krāsām, līnijām un faktūrām ieraudzīt pavasari! 
 
Informāciju sagatavoja:
Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola
 
 
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Izstāde “Karikatūra”

  13. aprīlī (2021) - 16. maijā (2021) 
Atzīmējot joku dienu 1.aprīlī, Valmieras muzejs no 13.aprīļa līdz 16.maijam aicina muzeja Izstāžu nama skatlogā apskatīt izstādi “Karikatūra”.
Atbilde uz jautājumu, kas ir smieklīgs, laika gaitā mainās. Turklāt atbilde būs arī subjektīva – humora izjūtu ietekmē noteikti sociālie, kultūras, vēsturiskie, politiskie u.c. apstākļi. Pārlapojot senākus laikrakstus un žurnālus, var redzēt, par ko cilvēkiem agrāk paticis jokot, kas šķitis smieklīgs. Tur sastopamas gan tādas tēmas, kas šobrīd, šķiet, zaudējušas savu aktualitāti, gan tādas, kas svaigas ir vienmēr.
 
Valmieras muzejā glabājas prāvs skaits Viļa Zaķa (1937.–1977.) karikatūru, daļa no tām aplūkojamas izstādē “Karikatūra”.
 
Mākslinieks dzimis Daugavpilī, mācījies Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā (tolaik Rīgas Lietišķās mākslas vidusskola). Kad pārcēlies uz Valmieru, strādājis par mākslinieku noformētāju Valmieras muzejā (tolaik Valmieras novadpētniecības muzejs). Viļa Zaķa karikatūras publicētas laikrakstos “Dadzis”, “Šahs”, “Liesma”, viņš ilustrējis humora un satīras krājumus. Mākslinieks piedalījies vairākās starptautiskās izstādēs.
 
Publicitātes foto: Viļa Zaķa karikatūra
 
Informāciju sagatavoja: Valmieras muzejs
 
 
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

ATCELTS! Valmieras Restorānu nedēļa

  17. aprīlī (2021) - 24. aprīlī (2021) 

Valmierā norisināsies gardēžu iecienītā Valmieras Restorānu nedēļa, kuras laikā ikvienam apmeklētājam būs iespēja piedzīvot īstu gastronomisku baudījumu, pavasarīgu garšu izpildījumā. 

Pasākumu  norise ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai par pasākuma norisi!
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Virtuālā ekskursija "Satiec bibliotēku"

  21. aprīlī (2021) 13:00 

Trešdien, 21.aprīlī, plkst. 13.00 atver Valmieras integrētās bibliotēkas profilu sociālo tīklu platformā Facebook un kopā ar zinošu bibliotēkas darbinieku dodies nelielā virtuālā iepazīšanās ekskursijā.

#bibliotēkunedēļa2021 #darītneticamo

Kopēt saiti
 

XIII Latvijas bērnu un jauniešu teātra festivāls “…un es iešu un iešu”

  23. aprīlī (2021) - 24. aprīlī (2021) 

XIII Latvijas bērnu un jauniešu teātra festivāls “…un es iešu un iešu”. Valmieras Drāmas teātrī un Valmieras Viestura vidusskolā.

Pasākumu  norise ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai par pasākuma norisi!

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Lielā talka

  24. aprīlī (2021) 

Lielā Talka šogad notiks 24.aprīlī, taču, kā ik gadu, viss aprīlis Valmierā ir pavasara sakopšanas mēnesis. Ņemot vērā joprojām augsto Covid-19 izplatību un sociālās distancēšanās noteikumus, līdzīgi kā pērn, arī šogad valmieriešiem ir iespējams rīkot solo talkas, duo talkas un ģimenes talkas. Šogad īpaši aicinām sakopt pilsētas publiskās dabas teritorijas, valmieriešu iecienītās atpūtas takas, kā arī jebkuru citu publisku teritoriju, kur nepieciešama atkritumu savākšana vai kādi labiekārtošanas darbi.

Lai vienotos par savākto atkritumu maisu atstāšanas vietu vai saņemtu maisus un atbalstu talkas norisei, Valmieras pilsētas pašvaldība aicina sazināties ar Lielās Talkas koordinatoru Dzintaru Franci pa tālruni 28314534 vai rakstīt e-pastu uz [email protected] Rakstot e-pastu, noteikti nepieciešams norādīt tālruni saziņai.
Jau šobrīd visiem talkotgribētājiem ir iespēja pieteikt savas talkas arī talkošanas tiešsaistes kartēs Lielās Talkas mājas lapas www.talkas.lv sadaļā “Kartes”. Tas ļaus koordinētā un drošā veidā vienoties Valmieras un Latvijas sakopšanā.
 Tā kā šogad talkotāji aicināti orientēties uz individuālo talkošanu, talku pieteikšanas kartē www.talkas.lv šogad ir pieejama īpašā SOLO talkas karte. Tajā savu atkritumu savākšanas vietu var atzīmēt tie, kuri dosies talkot vienatnē. Taču gan atkritumu savākšanas talkas, gan labiekārtošanas talkas iespējams pieteikt arī jau tradicionālajā Lielās Talkas kartē.
Šogad Lielās talkas vadmotīvs ir “Par zaļu Latviju – katrs atsevišķi, bet visi kopā”,  jo ikviens no mums var dot savu artavu, lai Latvija kļūtu par zaļāko un tīrāko valsti pasaulē.
Aicinām sekot līdzi arī aktuālajai informācijai par Lielās Talkas un pavasara sakopšanas aktivitātēm Valmierā! Tuvojoties Lielajai Talkai, informācija par talkas norisi Valmierā tiks precizēta atbilstoši epidemioloģiskās situācijas noteikumiem.
  .  
 
 Informāciju sagatavoja:
Līga Bieziņa
Valmieras pilsētas pašvaldības
Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā
 Tālr.: 64210682; 26495997
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Māra Čaklā jubilejas koncerts “Atkal, atkal ir debesis pušu”

  25. aprīlī (2021) 19:00 

Māra Čaklā jubilejas koncerts “Atkal, atkal ir debesis pušu”. Valmieras Kultūras centrā.


“Atkal, atkal ir debesis pušu”, tā iesākas slavenās izrādes “Lilioms” fināla dziesma, kurai tekstu tālajā 1971. gadā uzrakstīja dzejnieks Māris Čaklais, bet mūziku sakomponēja Imants Kalniņš. Dzejnieka ciešā mijiedarbība ar šo komponistu radījusi izcilas un latviešu kultūrā paliekošas vērtības: “Lilioma” dziesma kļuvusi ka sava veida kultūras himnu, kuru Latvijas kopkoris izpilda katros Dziesmu un deju svētkos. Dziesmas no filmas “Četri balti krekli” sava laicīgā teksta un melodiskuma dēļ joprojām ir aktuālas latviešu mūzikas repertuārā.
Šogad dzejnieks svinētu 80. dzimšanas dienu.
Par godu izcilā dzejnieka lielajai jubilejai visā Latvijā izskanēs koncerti “Atkal, atkal ir debesis pušu”.
M. Čaklā dzeju izcilā komponista Imanta Kalniņa un Ērika Ķiģeļa ieaustajā mūzikā izdziedās Marts Kristiāns Kalniņš, Olga Rajecka, Antra Stafecka, Dainis Skutelis un Jānis Buķelis, Mūziķu pavadošais sastāvs – Jānis Kalniņš, Jānis Miltiņš, Jānis Rubiks, Gidons Grinbergs un koncerta muzikālais vadītājs Emīls Zilberts. Ka arī samtainās balss īpašnieks, aktieris Mārtiņš Vilsons, kurš koncerta apmeklētājiem ļaus aizplūst M. Čaklā liriskajā dzejas pasaulē.
Koncertā izskanēs zināmas un tautā iemīļotas dziesmas “Viņi dejoja vienu vasaru”, “Pomerančo vainadziņš”, Saldus saule”, “Akāciju palags”, “Pilsētā, kura piedzimst vējš” , “Es esmu bagāts” u.c. Koncerts 2 daļās.
Pasākumu organizē biedrība “Latvijai”.
Pasākums var tikt filmēts un fotografēts. Materiāli var tikt izmantoti pasākuma rīkotāja publicitātes vajadzībām.
Bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ieeja bez maksas.

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

ATCELTS! Rūjienas 101.dzimšanas dienas pasākums

  30. aprīlī (2021) 

Rūjienas 101.dzimšanas dienas pasākums. Rūjienas Kultūras namā

Pasākumu  norise ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai par pasākuma norisi!

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Velo un kino festivāls “Kino Pedālis”

  1. maijā (2021) - 2. maijā (2021) 
Velo kino festivāls KINO PEDĀLIS jau sesto gadu aicina saslēgt vienā ritmā velo braukšanu un kino skatīšanos. Citkārt ierastās burziņa aktivitātes pielāgotas šī brīža situācijai un valstī noteiktajiem drošības noteikumiem.  Būs gan kino skatīšanas, gan īpaši izstrādāti maršruti: ĢIMEŅU PEDĀLIS – 8KM, PUSPEDĀLIS – 30 KM un DIŽPEDĀLIS – 55 KM, kuri ar interaktīvas spēles palīdzību izvedīs pa filmu cienīgiem līkločiem Valmieras apkārtnē. Bet, lai neskumtu tie, kuri 2.maijā netiks uz Valmieru, doties spēlē ar velosipēdu, vienlaikus atbildot uz jautājumiem un izpildot uzdevumus, varēs arī ar CILPOŠANAS SPĒLES palīdzību paša izvēlētā maršrutā Latvijā un visā plašajā pasaulē. Dalība bez maksas.    
KINO NAKTS 1.MAIJĀ | TAVĀS MĀJĀS

Sestdienas vakarpusē visi būs laipni aicināti uz kinoteātri savās mājās. Skatītājiem sagatavota piecgades filmu izlase ar iemīļotām, emocionālām un iedvesmojošām filmām, kurās neiztrūkstoša loma atvēlēta velosipēdam. Lai rastos sajūta, ka filmas skatāmies visi kopā, tās tiks translētas noteiktā laikā un vietā -  www.kinopedalis.lv.
 
18.00 ATKLĀŠANAS TIEŠRAIDE
19.00 „RĪGAS KUNGI”: Adriana Roze, 2015, Latvija 26 min.
19.30 „LEDUS CEĻŠ”: Ben Page, 2018,  Lielbritānija, 24 min.
20.00 „RADŽEŠA SAPNIS”: Joey Schusle, 2019, Nepāla, 19 min.
20.30 „ZILONIS UN VELOSIPĒDS”: Olesya Shcukina, 2014, Francija, 9 min. /animācijas filma
20.45 „PLĀNS C-14 2 ”: Nico Munoz,  2018,  Argentīna, 48 min.
Aicinām laikus papildiniet popkorna krājumus, lai varētu kraukšķināt,  skatīties un baudīt uz nebēdu.

VELO BRAUCIENS 2.MAIJĀ | BRAUC PA ĪPAŠI IZSTRĀDĀTU MARŠRUTU VALMIERĀ UN TĀS APKĀRTNĒ
 
Svētdien no trīs dažādām vietām Valmierā (atkarībā no izvēlētā maršruta), sev izdevīgā laikā varēs doties kādā no īpaši KINO PEDĀLIM izstrādātajiem maršrutiem – ĢIMEŅU PEDĀLIS  - 8 km ar startu/ finišu Valmiermuižas pils parkā, PUSPEDĀLIS -  30 km ar startu/ finišu pie Valmieras dzelzceļa stacijas un DIŽPEDĀLIS  - 55 km ar startu/finišu Vecpuišu parkā. Braucienu jautrāku padarīs KINO PEDĀĻA spēle, kura rādīs braukšanas virzienu un piespēlēs jautājumus par un ap kino.
 
Drošība pirmajā vietā!
Lai izvairītos no pulcēšanās, katra maršruta sākuma punktā varēs ierasties jebkurā laikā, un spēle būs pieejama visu dienu. Viss, kas būs vajadzīgs, lai piedalītos VELO BRAUCIENĀ -  mobilais telefons, velosipēds, LQUIZ lietotne, interneta pieslēgums, pieejas kods, kurš tiks izziņots festivāla mājas lapā un Facebook. Dalībniekiem ļoti svarīgi ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus – maskas, divi metri un braukšana atļauto mājsaimniecību ietvaros. Atrodoties uz ceļa un kustībā, svarīgi sekot līdzi ceļu satiksmes noteikumiem.     
 
CILPO KOPĀ AR KINO PEDĀLI RĪGĀ, LIEPĀJĀ vai pat VAŠINGTONĀ!
 
Lai neskumtu visi tie, kuri dažādu iemeslu dēļ 2. maijā nevarēs nokļūt Valmierā, kļūt par KINO PEDĀĻA dalībnieku varēs arī fiziski neatrodoties šeit uz vietas. PUSPEDĀĻA spēle būs pieejama spēlēšanai visā Latvijā un pat plašajā pasaulē. Apdomājiet sev tīkamāko maršruts 20 km rādiusā, balstoties no vietas, kurā atrodaties, pieslēdzieties spēlei lietotnē LOQUIZ, un lai sākas jautrība. Brīdī, kad sāksiet kustību, lietotne piespēlēs jautājumus vai uzdevumus, kas saistīti  ar Kino Pedāli.

Visi dalībnieki, kuri 2.maijā piereģistrēs komandu lietotnē LOQUIZ piedalīsies lielajā loterijā. Izloze 2.maija vakarā tiešraidē Facebook un www.kinopedalis.lv
 
Kur meklēt info?
 
Tiešraides, loterija, pieejas kodi spēlēm un visa ar festivālu, spēli, LOQUIZ lietotni, maršrutiem saistītā informācija www.kinopedalis.lv un Facebook Kino Pedālis.  Pierezervējiet datumus, baudiet pavasari, kustību un esiet veseli  un lustīgi.
Pateicoties Valmieras pilsētas pašvaldībai, dalība spēlē un filmu skatīšanās bez maksas un ar subtitriem latviešu valodā.
 
Informāciju sagatavoja:
Liena Kreišmane
25544338

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanai veltīti pasākumi

  4. maijā (2021) 

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanai veltīti pasākumi. Valmieras novadā.

Pasākumu  norise ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai par pasākuma norisi!

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Baltā galdauta svētki. Apvienības “Nepāriet” koncerts ar Imanta Kalniņa mūziku

  4. maijā (2021) 

Baltā galdauta svētki. Apvienības “Nepāriet” koncerts ar Imanta Kalniņa mūziku. Kocēnos.

Kopēt saiti
 

Svētku koncerts “Roks. Brīvība. Mīlestība”

  4. maijā (2021) 

Svētku koncerts “Roks. Brīvība. Mīlestība”. Valmierā.

Kopēt saiti
 

Laivu pārgājiens “Laivu maršs” pa Abula upi

  9. maijā (2021) 

Laivu pārgājiens “Laivu maršs” pa Abula upi. No Trikātas līdz Brenguļiem.

Pasākumu  norise ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai par pasākuma norisi!

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Ūsiņdienas svinības

  9. maijā (2021) 

Ūsiņdienas svinības. Valmiermuižas stallī.

Pasākumu  norise ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai par pasākuma norisi!

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Vidzemes Uzņēmēju dienas 2021

  14. maijā (2021) - 15. maijā (2021) 

Vidzemes Uzņēmēju dienas 2021. Valmierā laukumā pie Valmieras kultūras centra

Kopēt saiti
 

Muzeju nakts pasākumi

  15. maijā (2021) 

Muzeju nakts pasākumi. Valmieras novadā.

Kopēt saiti
 

Burtnieku sporta spēles

  15. maijā (2021) 

Burtnieku sporta spēles. Vecates pagasta sporta laukumā.

Kopēt saiti
 

Gaujas Plostnieku svētki

  15. maijā (2021) 

Gaujas Plostnieku svētki. Gaujmalā, Strenčos.

Kopēt saiti
 

Koncerts “Lielais blieziens”

  15. maijā (2021) 16:30 

15.maijā Valmierā, Dīvaliņu pļavās, norisināsies viens no pavasara grandiozākajiem pasākumiem – lielkoncerts “Lielais Blieziens Valmierā 2021”, kurā piedalīsies septiņi populāri latviešu mākslinieki: “Pērkons”, “Credo”, “Tranzīts”, “Z-Scars”, “Bermudu divstūris”, Ivo Fomins un Katō.

Mūziķu priekšnesumu starplaikos par izklaidi gādās pazīstamais, enerģiskais un atraktīvais DJ Roberts Lejasmeijers.

Koncertā kaut ko interesantu atradīs dažādas paaudzes un atšķirīgu mūzikas stilu piekritēji. Tas tematiski veidots trīs daļās. Pirmajā leģendārā grupa “Pērkons” priecēs ar lielākajiem hitiem, arī “Credo” repertuārā būs gan vecās, labās dziesmas un arī nesen tapuši skaņdarbi. Ivo Fomins pārsteigs ar dziesmām no nesen klajā nākušā albuma.

Otrajā daļā skatītājus uzrunās grupa “Z-Scars”, kas jau kļuvusi par stabilu vērtību uz latviešu mūzikas skatuves, apliecinot to arī ar jauniem video un vairāk nekā 500 koncertiem. Mūzikas apvienība “Tranzīts” aicinās ļauties deju ritmiem tiem, kuriem tuvas deviņdesmito gadu sajūtas.

Cita stila piekritējus trešajā daļā priecēs humoristiskā repa grupa “Bermudu Divstūris”, bet daudzi varēs iepazīt jauno un talantīgo mākslinieci, hita “Es gāju par tālu” izpildītāju Katō, jau kļuvusi par īstu “Youtube” zvaigzni.

Tieši pusnaktī pasākuma norises vietā paredzēts grandiozs salūts un, kā norāda koncerta rīkotāji, Vidzemes pusē šis varētu būt viens no jaudīgākajiem vasaras pasākumiem, tāpēc lielkoncerta sauklis ir “Tev tur ir jābūt!”

Dīvaliņu pļavas atrodas netālu no Valmieras centra, un tā jau kļuvusi par ļoti populāru Valmieras koncertvietu.

Ieeja pasākumā – 15. maijā no plkst.16.30; koncerts plānots līdz plkst.5.00 no rīta 16. maijā.

Koncerta norises vietā būs pieejami atspirdzinoši dzērieni, ēdieni un dažādas uzkodas.

Biļetes uz lielkoncertu “Lielais Blieziens Valmierā” jau var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā  www.bilesuparadize.lv.

Rīkotāji grupu fanus iepriecina, iepriekšpārdošanā piedāvājot biļetes par īpaši izdevīgu cenu – 10 eiro. Pasākumā dienā, pērkot uz vietas, biļetes maksās 15 eiro. 1. un 2. grupas invalīdiem, bērniem līdz desmit gadu vecumam, kā arī visiem, kuriem koncerta dienā ir dzimšanas vai vārda diena, uzrādot dokumentus, jauka dāvana – bezmaksas ieeja.

Svarīgi atzīmēt, ka 2020. gadā iegādātās biļetes uz lielkoncertu, kas tika atcelts ārkārtējās situācijas dēļ, būs derīgas arī 2021. gada 15. maijā. 

Pasākums top ar Valmieras pilsētas domes atbalstu.

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Vidzemes deju svētki

  22. maijā (2021) 

Vidzemes deju svētki. Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadionā.

Pasākumu  norise ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai par pasākuma norisi!

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Valmieras apriņķa dziesmu un deju svētki

  29. maijā (2021) 

Valmieras apriņķa dziesmu un deju svētki. Valmieras estrādē.

Kopēt saiti
 

Ģimenes sporta diena “Auto-Moto-Velo”

  29. maijā (2021) 

Ģimenes sporta diena “Auto-Moto-Velo”. Mūrmuižā.

Kopēt saiti
 

Burtnieka ezera svētki

  29. maijā (2021) 

Burtnieka ezera svētki. Pie Burtnieku centra laivu kanāla.

Kopēt saiti
 

Rūjienas saldējuma svētki

  29. maijā (2021) 

Rūjienas saldējuma svētki. Rūjienā.

Kopēt saiti
 

Bērnu svētki kopā ar horeogrāfu Agri Daņiļeviču

  30. maijā (2021) 

Bērnu svētki kopā ar horeogrāfu Agri Daņiļeviču. Pie Sedas Kultūras nama.

Kopēt saiti
 

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas projekta “Radi rotājot” pasākums

  1. jūnijā (2021) 

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas projekta “Radi rotājot” pasākums. Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda”.

Kopēt saiti
 

Pasaules 13.čempionāta florbolā sievietēm kvalifikācijas turnīrs

  1. jūnijā (2021) - 5. jūnijā (2021) 

Pasaules 13.čempionāta florbolā sievietēm kvalifikācijas turnīrs. Vidzemes Olimpiskajā centrā.

Kopēt saiti
 

Eiropas kausa sacensības BMX riteņbraukšanā

  4. jūnijā (2021) - 6. jūnijā (2021) 

Eiropas kausa sacensības BMX riteņbraukšanā. Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera”.

Kopēt saiti
 

Beverīnas Dziesmu un deju svētki

  5. jūnijā (2021) 

Beverīnas Dziesmu un deju svētki. Trikātas pilskalnā.

Kopēt saiti
 

Baznīcu nakts koncerts sveču gaismā ar kamerkori “Vidus”

  5. jūnijā (2021) 

Baznīcu nakts koncerts sveču gaismā ar kamerkori “Vidus”. Piksāru baznīcā.

Kopēt saiti
 

Grupas “Menuets” koncerts

  11. jūnijā (2021) 

Grupas “Menuets” koncerts. Neikenkalna dabas koncertzālē, Dikļos.

Kopēt saiti
 

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltīts atceres pasākums

  14. jūnijā (2021) 

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltīts atceres pasākums. Pie dzelzceļa stacijas “Valmiera”.

Kopēt saiti
 

Deju kolektīva “Dzieti” 10 gadu jubilejas koncerts un vasaras saulgriežu pasākums

  19. jūnijā (2021) 

Deju kolektīva “Dzieti” 10 gadu jubilejas koncerts un vasaras saulgriežu pasākums. Brenguļos.

Kopēt saiti
 

Vasaras saulgrieži kopā ar folkgrupu “Iļģi”

  20. jūnijā (2021) 

Vasaras saulgrieži kopā ar folkgrupu “Iļģi”. Jērcēnmuižas parkā.

Kopēt saiti
 

Jāņu ielīgošanas pasākumi

  21. jūnijā (2021) - 24. jūnijā (2021) 

Jāņu ielīgošanas pasākumi. Valmieras novadā.

Kopēt saiti
 

Tautas muzikantu Saulgriežu saiets Vidzemē

  22. jūnijā (2021) 

Tautas muzikantu Saulgriežu saiets Vidzemē. Neikenkalna dabas koncertzālē, Dikļos.

Kopēt saiti
 

Latvijas čempionāts vieglatlētikā

  26. jūnijā (2021) - 27. jūnijā (2021) 

Latvijas čempionāts vieglatlētikā. Jāņa Daliņa stadionā.

Kopēt saiti
 

Pasaules koklētāju nometne

  2. jūlijā (2021) - 4. jūlijā (2021) 

Pasaules koklētāju nometne. Dikļu un Zilākalna pagastā.

Kopēt saiti
 

Latvijas Valsts Mežu kalnu divriteņu maratons 2021. I posms. Cēsis – Valmiera

  3. jūlijā (2021) 
Kopēt saiti
 

Sacensības “Baltic Cup windsurfing 2021” un “Burtnieka SUP festivāls 2021”

  3. jūlijā (2021) - 4. jūlijā (2021) 

Sacensības “Baltic Cup windsurfing 2021” un “Burtnieka SUP festivāls 2021”. Burtnieku centra laivu kanālā.

Kopēt saiti
 

Skrējiens “Apkārt Vaidavas ezeram”

  3. jūlijā (2021) 

Skrējiens “Apkārt Vaidavas ezeram”. Vaidavas pagastā.

Kopēt saiti
 

Tautas mūzikas festivāls “Aure”

  3. jūlijā (2021) 

Tautas mūzikas festivāls “Aure”. Rūjienas estrādē.

Kopēt saiti
 

Vaidavas triatlon

  4. jūlijā (2021) 

Vaidavas triatlons. Vaidavas pagastā.

Kopēt saiti
 

Svētku pasākumi “Dikļiem 585!”

  5. jūlijā (2021) - 11. jūlijā (2021) 

Svētku pasākumi “Dikļiem 585!”. Dikļos.

Kopēt saiti
 

Grupas “bet bet” 30 gadu jubilejas koncerts

  9. jūlijā (2021) 

Grupas “bet bet” 30 gadu jubilejas koncerts. Neikenkalna dabas koncertzālē, Dikļos.

Kopēt saiti
 

Livonijas Indriķa diena

  11. jūlijā (2021) 

Livonijas Indriķa diena. Rubenē.

Kopēt saiti
 

Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki “Ērenpreisam 130”

  15. jūlijā (2021) - 18. jūlijā (2021) 
Kopēt saiti
 

Leģendu satikšanās koncerts ar grupu “Līvi”, “Pērkons” un “Dzelzs vilks”

  17. jūlijā (2021) 

Leģendu satikšanās koncerts ar grupu “Līvi”, “Pērkons” un “Dzelzs vilks”. Gaujmalā, Strenčos.

Kopēt saiti
 

Nakts koncerts Rubenes baznīcā

  22. jūlijā (2021) 
Kopēt saiti
 

Naukšēnu svētki

  22. jūlijā (2021) - 25. jūlijā (2021) 

Naukšēnu svētki. Naukšēnu pagastā. 

Kopēt saiti
 

Valmieras pilsētas svētki

  23. jūlijā (2021) - 25. jūlijā (2021) 

No 23.līdz 25. jūlijam Valmiera svinēs savu 738. dzimšanas dienu. Būs svētku koncerti ikvienai gaumei, sportiskas, radošas, un izzinošas nodarbes gan maziem, gan lieliem svētku apmeklētājiem, kā arī tradicionālais amatnieku un mājražotāju tirdziņš.

Kopēt saiti
 

“Ghetto basket” posms

  24. jūlijā (2021) 

“Ghetto basket” posms. Valmierā.

Kopēt saiti
 

Rūjienas pilsētas svētki

  29. jūlijā (2021) - 1. augustā (2021) 
Kopēt saiti
 

Florbola turnīrs “Vaidavas kauss”

  31. jūlijā (2021) - 1. augustā (2021) 

Florbola turnīrs “Vaidavas kauss”. Rubenē.

Kopēt saiti
 

Vaidavas SUP fests

  31. jūlijā (2021) - 1. augustā (2021) 

Vaidavas SUP fests. Vaidavas ezerā.

Kopēt saiti
 

Valmieras vasaras teātra festivāls

  6. augustā (2021) - 8. augustā (2021) 

Valmieras vasaras teātra festivāls. Valmierā.

Kopēt saiti
 

Bērnu un jauniešu deju uzvedums ar Agra Daņiļeviča horeogrāfiju

  7. augustā (2021) 

Bērnu un jauniešu deju uzvedums ar Agra Daņiļeviča horeogrāfiju. Piedalās deju skola “Dzirnas” un grupa “Autobuss debesīs”. Burtnieku pagasta estrādē.

Kopēt saiti
 

Ķēniņa Tālivalža svētki

  7. augustā (2021) - 7. augustā (2022) 

Ķēniņa Tālivalža svētki. Trikātā.

Kopēt saiti
 

Teātra svētki

  7. augustā (2021) 

Teātra svētki. Dikļos.

Kopēt saiti
 

Prezidenta balva vieglatlētikā

  13. augustā (2021) - 14. augustā (2021) 

Prezidenta balva vieglatlētikā. Jāņa Daliņa stadionā.

Kopēt saiti
 

Režisoram Uģim Brikmanim veltīts koncerts “Augusta debesīs”

  14. augustā (2021) 

Režisoram Uģim Brikmanim veltīts koncerts “Augusta debesīs”. Neikenkalna dabas koncertzālē, Dikļos.

Kopēt saiti
 

Koncerts “Vaidavas ezers rietā”

  20. augustā (2021) 

Koncerts “Vaidavas ezers rietā”. Vaidavas ezerā.

Kopēt saiti
 

Rokfestivāls “Vērte”

  21. augustā (2021) 

Rokfestivāls “Vērte”. Rūjienas estrādē.

Kopēt saiti
 

Jauniešu basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup 2021”

  23. augustā (2021) - 28. augustā (2021) 

Jauniešu basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup 2021”. Vidzemes Olimpiskajā centrā un Valmieras 5.vidusskolā.

Kopēt saiti
 

V Tomātu svētki un sporta diena “Atvadas vasarai”

  28. augustā (2021) 

V Tomātu svētki un sporta diena “Atvadas vasarai”. Brenguļos.

Kopēt saiti
 

Zirgu jāšanas sporta sacensības “Kocēnu kauss konkūrā”

  28. augustā (2021) - 29. augustā (2021) 

Zirgu jāšanas sporta sacensības “Kocēnu kauss konkūrā”. Kocēnos.

Kopēt saiti
 

Etnofestivāls “Sviests” un tirdziņš “Gardu muti”

  28. augustā (2021) 18:00 

2021. gada 28.augustā Valmiermuiža atkal kļūs par pasaules centru, kur, diženas uguns skulptūras izgaismoti, mēs kulsim un kalsim!


Rīta cēlienā – Gardu muti tirdziņš, dzelzs un piena meistarnīcas, folkmūzika un tautas dejas.
Vakara cēlienā – mūsdienu etnofolka milži gan no Latvijas, gan no visas Eiropas. Pēc koncertiem, kā ierasts, – lustīgi danči!


Ieejas maksa VAKARA cēlienā: 10,00 EUR, bet pasākuma dienā 15,00 EUR (bērniem līdz 13 g.v. bez maksas).


Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts. Video un foto var tikt izmantoti publicitātes materiālos.
Pasākumu rīko Valmiermuižas kultūras biedrība un Kultūras menedžmenta centrs Lauska.

 

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Zinību dienas pasākumi #PirmaisValmierā

  1. septembrī (2021) 

Zinību dienas pasākumi #PirmaisValmierā. Valmierā.

Kopēt saiti
 

Kokmuižas svētki

  3. septembrī (2021) - 4. septembrī (2021) 

Kokmuižas svētki. Kocēnos.

Kopēt saiti
 

Sporta spēles jauniešiem ar īpašām vajadzībām “Mēs varam”

  11. septembrī (2021) - 12. septembrī (2021) 

Sporta spēles jauniešiem ar īpašām vajadzībām “Mēs varam”. Jāņa Daliņa stadionā.

Kopēt saiti
 

Latvijas čempionāts Latīņamerikas dejās

  12. septembrī (2021) 

Latvijas čempionāts Latīņamerikas dejās. Vidzemes Olimpiskajā centrā.

Pasākuma norise ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai par pasākuma norisi!

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Dzejas dienām veltīti pasākumi Valmierā

  16. septembrī (2021) 
Kopēt saiti
 

Miķeļdienas svinības un tirdziņš “Gardu muti”

  18. septembrī (2021) 

Miķeļdienas svinības un tirdziņš “Gardu muti”. Valmiermuižas parkā.

Kopēt saiti
 

Valmieras maratons

  19. septembrī (2021) 
Kopēt saiti
 

Baltu vienības dienas pasākumi

  22. septembrī (2021) 

Baltu vienības dienas pasākumi. Pekas un Trikātas pilskalnā.

Kopēt saiti
 

Eiropas sporta nedēļa

  23. septembrī (2021) - 30. septembrī (2021) 

Eiropas sporta nedēļa. Valmierā.

Kopēt saiti
 

Skrējiensoļojums “Rīga - Valmiera”

  24. septembrī (2021) 

Skrējiensoļojums “Rīga - Valmiera”. Finišs pie Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcas.

Kopēt saiti
 

Nakts rogainings

  24. septembrī (2021) 

Nakts rogainings. Valmierā.

Kopēt saiti
 

TREKTOURS Gaujas pārgājiens

  2. oktobrī (2021) 

TrekTours – Baltijas valstīs lielākais kājāmgājēju pārgājienu organizators 2.oktobrī aicina doties Gaujas pārgājienā. Starts un finišs no Jāņa Daliņa stadiona Valmierā.

Kopēt saiti
 

Rūjienas Kultūras nama 100 gadu jubilejas koncerts

  8. oktobrī (2021) 

Rūjienas Kultūras nama 100 gadu jubilejas koncerts. Rūjienas Kultūras centrā.

Pasākuma norise ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai par pasākuma norisi!

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Simjūda gadatirgus

  9. oktobrī (2021) 

Simjūda gadatirgus. Valmieras Rātslaukumā un vecpilsētā.

Pasākuma norise ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai par pasākuma norisi!

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Rokopera “Mauglis”

  16. oktobrī (2021) 

Rokopera "Mauglis" ir viens no zināmākajiem dzejnieka U.Bērziņa un komponista M.Brauna kopdarbiem, kas savu pirmiestudējumu piedzīvoja 1982. gadā Jaunatnes teātrī. 2020. gadā top jauns iestudējums režisora Jāņa Mūrnieka, horeogrāfu Sanitas Misikas (Latvija), Alekseja Anisenas (Baltkrievija) un producenta Jura Millera vadībā. Tajā piedalīsies Igors Siliņš, Kārlis Tols, Dace Makovska, Jānis Jarāns, Elīna Bojarkina, Edgars Lipors, Artūrs Biķernieks, u.c. aktieri un dziedātāji, kā arī aptuveni 50 TDA "Dzintariņš" dejotāji.

Pasākuma norise ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai par pasākuma norisi!

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Deju koncerts “Mēs 3, Jūs 3”

  23. oktobrī (2021) 

Deju koncerts “Mēs 3, Jūs 3”. Valmieras Kultūras centrā.

Pasākuma norise ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai par pasākuma norisi!

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Valmieras Restorānu nedēļa

  23. oktobrī (2021) - 30. oktobrī (2021) 

Valmierā norisināsies gardēžu iecienītā Valmieras Restorānu nedēļa, kuras laikā ikvienam apmeklētājam būs iespēja piedzīvot īstu gastronomisku baudījumu, pavasarīgu garšu izpildījumā.

Kopēt saiti
 

Valsts svētkiem veltīti pasākumi

  11. novembrī (2021) - 18. novembrī (2021) 

Valsts svētkiem veltīti pasākumi Valmieras novadā.

Pasākumu  norise ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai par pasākuma norisi!

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Valmieras pilsētas Ziemassvētku egles iedegšanas pasākums

  3. decembrī (2021) 

Valmieras pilsētas Ziemassvētku egles iedegšanas pasākums. Laukumā pie Valmieras Kultūras centra.

Pasākumu  norise ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai par pasākuma norisi!

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Ziemas saulgriežu svinības, tirdziņš “Gardu muti” un tradīciju vakars

  11. decembrī (2021) 

Ziemas saulgriežu svinības, tirdziņš “Gardu muti” un tradīciju vakars. Valmiermuižas parkā un Valmiermuižas alus viesistabā

Pasākumu  norise ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai par pasākuma norisi!

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Ziemassvētku pasākumi Valmieras novadā

  20. decembrī (2021) - 26. decembrī (2021) 

Pasākumu  norise ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai par pasākuma norisi!

Kopēt saiti Skatīt vairāk