Pasākumi

 

Ceļošanas spēle "Sniegavīru paslēpes Vidzemē"

  27. novembrī (2021) - 16. janvārī (2022) 
No 27. novembra līdz 16. janvārim starptautiskais tūrisma ceļš “Via Hanseatica” sadarbībā ar “Aktīvā tūrisma centrs Eži” un “Cilpo.lv” aicina ģimenes ar bērniem un romantiķus piedalīties ceļošanas spēlē “Sniegavīru paslēpes Vidzemē”.
Deviņās vietās Vidzemē būs paslēpušies īpaši sniegavīri. Visus deviņus atrodot, būs iespēja piedalīties pārsteiguma balvu izlozē. Dalība spēlē – bez maksas.
 
Kā piedalīties spēlē? Lai piedalītos spēlē, vajadzīgs auto, vēlme doties nelielā pārgājienā, labs garastāvoklis, kompānija, kā arī viedierīce. Dalībai spēlē nepieciešams savā viedierīcē lejupielādēt lietotni LOQUIZ un ievadīt lietotājvārdu - sniegavirs un paroli - Vidzeme. Kad esi gatavs spēlei, dodies ceļā!
 
Kur atrast sniegavīrus? Sniegavīri ir paslēpušies tūrisma ceļa “Via Hanseatica” teritorijā Vidzemē. Paslēpes risinās deviņās vietās: Vaidavā, Sedā, Raunā, Straupē, Āraišos, Cīrulīšos Cēsīs, Ēvelē, Daliņos Valmierā un Trikātā. Izvēles kārtībā apmeklējot katru vietu un veicot nelielu pārgājienu kājām, ir jāapskata pieci objekti un jāatrisina āķīgi uzdevumi, lai saņemtu norādes par Sniegavīra drošo slēptuvi. Kad esat atraduši pirmo Sniegavīru, iemūžiniet to lustīgā kopfotogrāfijā un ar auto dodieties meklēt nākamo!
Atrast deviņus Sniegavīrus varat mēģināt vienā dienā, ja nepaspējat - turpināt jebkurā citā. Ceļošanas spēle “Sniegavīru paslēpes Vidzemē” bez maksas būs pieejama līdz pat 16. janvārim. Tie, kuri būs atraduši deviņus sniegavīrus, piedalīsies pārsteiguma balvu izlozē. Spēlējam paslēpes un tiekamies Vidzemē!
 
 
Informāciju sagatavoja:
Zane Kaķe, sabiedrisko attiecību speciāliste Vidzemes plānošanas reģionā, [email protected]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Lekcijas un diskusija "Valmieras degšana. 1944."

  7. decembrī (2021) 13:00 - 17:00 

Valmieras muzejs aicina 7. decembrī piedalīties tiešsaistes lekcijās “Valmieras degšana. 1944.”. Tās būs skatāmas Valmieras muzeja kanālā interneta vietnē Youtube (saite muzeja mājaslapā https://valmierasmuzejs.lv/  būs pieejama semināra dienā).

Otrais pasaules karš kļuva par redzamu robežu Valmieras vēsturē. Par robežu starp pirmskara un pēckara pilsētu. Starp Valmieru ar šaurām ielām un cieši pieguļošiem namiem un to pilsētu, kuras centra plašums un daudzstāvu nami redzami mūsdienās.
 
Ievadā Valmieras muzeja vēsturnieki Alberts Rokpelnis un Dāvis Pumpuriņš sniegs ieskatu valmieriešu atmiņās par pilsētas degšanu. Turpinājumā sekos Dr. hist. Ulda Neiburga stāstījums par bezvalstiskuma pieredzi padomju un nacistu okupācijas varu laikā Latvijā un Valmierā (1940–1944/45). Vēsturnieks Valdis Kuzmins analizēs karadarbību Valmieras apkārtnē 1944. gada septembrī.
 
Otrajā daļā Dr. hist. Mārtiņš Mintaurs aplūkos Valmieras memoriālu kā piemēru plašākai Otrā pasaules kara atceres politikai Latvijā padomju okupācijas laikā. Valmieras muzeja Vēstures nodaļas vadītāja Ingrīda Zīriņa sniegs ieskatu arhīvu dokumentos par Valmieras memoriālā pārapbedītajiem Sarkanās armijas karavīriem un civilpersonām.
 
Noslēgumā paredzēta diskusija. Klausītājiem būs iespēja uzdot jautājumus Youtube video komentāros.
 
Programma:
Plkst.13.00–13.15
Pilsētas degšana valmieriešu atmiņās.
Alberts Rokpelnis, Dāvis Pumpuriņš (Valmieras muzejs)
Plkst.13.15–14.00
Bezvalstiskuma pieredze: padomju un nacistu okupācijas varas Latvijā un Valmierā (1940–1944/45).
Dr. hist. Uldis Neiburgs (Latvijas Universitātes Latvijas vēstures institūts; pēcdoktorantūras projekts “Pārvērtējot bezvalstiskuma pieredzi. Pretestība un kolaborācija Latvijā padomju un nacistu okupācijas laikā (1940–1953)” (Nr.1.1.1.2/VIAA/4/20/738))
Plkst.14.00–14.45
Karadarbība Valmieras apkārtnē 1944. gada septembrī.
Valdis Kuzmins (Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija)
Plkst.14.45–15.00
Jautājumi
Plkst.15.00–15.30
Pārtraukums
Plkst.15.30–15.50
Otrā pasaules kara memoriālu veidošanas politika Latvijā padomju okupācijas laikā: Valmieras memoriāla piemērs.
Dr. hist. Mārtiņš Mintaurs (Latvijas Nacionālā bibliotēka; Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultāte)
Plkst.15.50–16.05
Zudušo meklējot. Ieskats arhīvu dokumentos par Valmieras memoriālā pārapbedītajiem Sarkanās armijas karavīriem un civilpersonām.
Ingrīda Zīriņa (Valmieras muzejs)
Plkst.16.05–17.00
Diskusija
 
Informāciju sagatavoja:
Valmieras muzejs
 
Zane Bulmeistare
Valmieras novada pašvaldības
Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas
vadītājas vietniece
tālr. 26443410
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

"Ziemassvētku egles ceļš" Strenčos

  8. decembrī (2021) 17:00 

8. decembrī plkst. 17.00 Strenču centra laukumā “Ziemassvētku egles ceļš”. Izstāstīsim pasaku kopā ar Ziemassvētku vecīti, balto lāci un pērtiķīti.

Kopēt saiti
 

Salatētis kopā ar pasaku tēliem iedegs svētku eglīti Sedā

  8. decembrī (2021) 18:00 

8. decembrī pl.18.00 Sedas pilsētas centrā SALATĒTIS  kopā ar  PASAKU TĒLIEM iedegs  svētku eglīti. Eglīte iemirdzēsies, lai priecētu gan lielus, gan mazus šajā svētku gaidīšanas laikā. Būsim atbildīgi un ievērosim noteiktos nosacījumus un ierobežojumus Covid‑19 izplatības ierobežošanai!

Kopēt saiti
 

Ziemassvētku egles iedegšana Kocēnos

  9. decembrī (2021) 18:00 

9. decembrī plkst. 18.00 Kokmuižas pils parterā kopā ar Kokmuižas rūķiem un Ziemassvētku vecīti tiks iedegta svētku egle. Uzvelc rūķu cepuri arī Tu! Gaidīsim!

Pasākums notiks "zaļajā" jeb epidemioloģiski drošajā režīmā. Apmeklētājus lūdzam ievērot valstī spēkā esošos epidemioloģiskās drošības noteikumus!

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Svētku egles iedegšana Naukšēnos

  9. decembrī (2021) 18:00 

9. decembrī plkst. 18.00 pie Naukšēnu vidusskolas Svētku egles iedegšana.

Kopēt saiti
 

Laikmetīgā teātra "Volatus" izrāde "Pavedināšanas teorija"

  9. decembrī (2021) 20:00 

9. decembrī plkst. 20.00 Vaidavas Kultūras un amatniecības centrā notiks laikmetīgā teātra “Volatus” izrāde “Pavedināšanas teorija”.

Izrādes pamatā ir stāsts par Martinsoniem, mūsdienu ģimeni, ko veido Martinsona kundze, profesora atraitne, un viņas trīs pieaugušās meitas. Skatītājiem būs iespēja ielūkoties divās dienās no šīs ģimenes dzīves.
Izrādē “Pavedināšanas teorija” lomās iejutīsies: Elīza Martinsone – Laura Semuča, Lidija Martinsone – Inita Jurgenberga, Paula Martinsone – Anda Čukure, Ilona Martinsone – Vita Gabrāne, Irēna Eglīte – Inga Vestfāle, Indulis Bērziņš – Jānis Balodis, Uģis Ūbele – Dzintars Francis, Ēriks Zirnis – Jānis Karselis, Pēteris Liepa – Juris Ošiņš, Mirdza – Rēzija Strazdiņa-Zēmele.
Biļetes cena: 5 EUR. Biļetes varēs iegādāties Vaidavas Kultūras un amatniecības centrā pirms izrādes sākuma.
Izrādes apmeklētājiem būs jāuzrāda derīgs Digitālais Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments (pase, eID).
 

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

ATCELTS! Ziemas saulgriežu svinības, tirdziņš “Gardu muti” un tradīciju vakars

  11. decembrī (2021) 

Ziemas saulgriežu svinības, tirdziņš “Gardu muti” un tradīciju vakars. Valmiermuižas parkā un Valmiermuižas alus viesistabā

Pasākumu  norise ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai par pasākuma norisi!

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Ziemas tirdziņš Valmierā

  11. decembrī (2021) 10:00 - 15:00 

11. decembrī plkst. 10.00-15.00 Valmierā notiks Ziemas tirdziņš. Tirdziņš šogad norisināsies divās vietās – laukumā starp Valmieras Kultūras centru (Rīgas iela 10) un t/c “Valleta” (Rīgas iela 4), kā arī Vecpuišu parkā (L. Paegles iela 10). Ielu tirdzniecība turpināsies arī Hanzas namiņos (Hanzas laukumā).

Ziemas tirdziņā ikviens varēs iegādāties amatnieku un mājražotāju darinātus gardumus svētku galdam, sirsnīgas dāvanas saviem tuvajiem un mīļajiem, kā arī svētku rotājumus.
 
Tirdziņš norisināsies "zaļajā režīmā", tādēļ aicinām apmeklētājus laicīgi sagatavot un uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kā arī lietot mutes un deguna aizsegu.
 
Informācija tirgotājiem:
 
Pieteikuma anketa un nolikums pieejami Valmieras Kultūras centra mājaslapā www.vkc.lv.
 
Ziemas tirdziņu organizē Valmieras Kultūras centrs.
 
Informāciju sagatavoja:
Līga Tarbuna
Valmieras Kultūras centra
projektu vadītāja komunikācijas un
sabiedrisko attiecību jautājumos
Mob. tel.: 28382051
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Koncerts "Skorpiona zvaigznājā"

  11. decembrī (2021) 14:00 
11.decembrī plkst.14.00 Lodes kultūras namā notiks Lailas Ilzes Purmalietes un Antas Eņģeles koncerts “Skorpiona zvaigznājā”.
Koncerta apmeklējums ir bez maksas. To var apmeklēt, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Lūdzam ievērot visus valstī spēkā esošos epidemioloģiskās drošības noteikumus!
Kopēt saiti
 

Koncerts "Tava balss"

  11. decembrī (2021) 14:00 

11. decembrī plkst. 14.00 10 gadu jubileju svinēs Vecates Kultūras centrs. Koncertā “Tava balss” uzstāsies dziedātāja Santa Sāre. Ielūgumus var saņemt Vecates Kultūras centrā vai apmeklējumu pieteikt pa tālruni 29464099.

Kopēt saiti
 

Koncerts "Trīs vīri Ziemassvētkos" Ēvelē

  11. decembrī (2021) 15:00 

11. decembrī plkst. 15.00 Ēveles Tautas namā koncertā “Trīs vīri Ziemassvētkos” – Jānis Lūsēns, Zigfrīds Muktupāvels, Mārtiņš Vilsons. Vietu skaits ierobežots un personalizēts, iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 26191238.

Kopēt saiti
 

Maģiskā pastaiga Sajūtu parkā

  11. decembrī (2021) 16:00 - 20:30 

Gaujas Stāvo krastu Sajūtu Parks un Valmieras Olimpiskais centrs aicina uz Maģisko pastaigu Sajūtu parkā, kas notiks š.g. 11. decembrī no plkst. 16:00.

Pasākums plānots kā pastaigu maršruts brīvā dabā visai ģimenei - kā lieliem, tā maziem. Maģiskā pastaiga būs kā ziemīga atskaņa ik vasaras “Maģisko sajūtu naktīm”, lai decembrī, ko zinām kā brīnumu laiku, noķertu īpašas sajūtas un izbaudītu kopā būšanas laiku dabā.

Pastaigas laikā apmeklētājiem būs iespēja baudīt maģisko gaismu rotaļas Gaujas Stāvajos krastos, ieklausīties muzikantus radītajās skaņās, kā arī ar domām griezties līdzi dejotāju improvizētām kustībām īpašā vides objektā. Tikšanās ar Piparkūciņu Ziemassvētku noskaņās noteikti sasildīs lielu un mazu pastaigas dalībnieku sirdis.

Plašāku informāciju par programmu un pastaigas māksliniekiem jau pavisam drīz atradīsi Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka Facebook un Instagram kontos.

Lai ievērotu valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības noteikumus, pasākums notiks “zaļajā režīmā”. Sadarbībspējīgs Covid-19 sertifikāts, būs jāuzrāda pirms ieejas teritorijā, tāpat organizatori būs padomājuši par apmeklētāju plūsmu uz pastaigas virzienu. Norises laiks tiks organizēts 3 sesijās, katrā ar ierobežojumu līdz 500 cilvēkiem:
1. sesija – no plkst. 16:00 līdz 17:30
2. sesija – no plkst. 17:30 līdz 19:00
3. sesija – no plkst. 19:00 līdz 20:30

Ieejas maksa teritorijā 5 EUR. Biļešu skaits ir ierobežots, tās būs pieejamas iepriekšpārdošanā no 22. novembra - www.valmierasoc.lv un www.bezrindas.lv.
Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.
 
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Eglītes iedegšana Plāņos

  11. decembrī (2021) 16:00 

11. decembrī plkst. 16.00 Rūķis iedegs eglīti Plāņos. Pasākums notiks sadarbībā ar biedrību ”Kāre”.

Kopēt saiti
 

Dikļu Kultūras centra sieviešu kora "Lira" koncerts Naukšēnos

  11. decembrī (2021) 16:00 

11. decembrī plkst. 16.00 Naukšēnu Kultūras namā Dikļu Kultūras centra sieviešu kora “Lira” koncerts. Vadītājas Larisa Stivriņa un Solvita Eliņa. Ieeja bez maksas. Ieeja uz koncertu ar derīgu Covid – 19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Kopēt saiti
 

Muzikāla izrāde bērniem "Kā kļūt par Ziemassvētku vecīša palīgu"

  12. decembrī (2021) 15:00 

12. decembrī plkst.15.00 Valmieras Kultūras centrā notiks muzikāla izrāde bērniem "Kā kļūt par Ziemassvētku vecīša palīgu".


Ķepu patruļas suņuki Čeizs un Skaja ir gatavi parādīt Bembijam, kā kļūt par Ziemassvētku vecīša lielo palīgu! Ar āķīgiem uzdevumiem un skanīgām dziesmām dosimies neaizmirstamā piedzīvojumā un visi kopā kļūsim par Ziemassvētku vecīša brašajiem palīgiem!
Biļetes cena no 9€. Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu paradīze" kasēs.

Informācija apmeklētājiem!
Biļetes ir jāiegādājas katram apmeklētajam, neatkarīgi no vecuma.
Apmeklējot pasākumu, vecākiem jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams uzrādīt pārslimošanas sertifiktātu vai Covid-19 testa rezultātu. Bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros. Apmeklējot pasākumu, visiem obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un, sākot no 12 gadu vecuma, derīgs sertifikāts. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi.
 
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Koncerts "Ziemas sapnis"

  12. decembrī (2021) 16:00 

12. decembrī plkst. 16.00 Kocēnu Kultūras namā skanēs koncerts “Ziemas sapnis”. Sveču gaismas siltumā kopā ar solistiem Ingu Šļubovsku-Kancēviču, Jāni Apeini un pianisti Ilzi Ozoliņu piedzīvosim dzirkstošus duetus un ārijas no itāļu operām, lirisku noskaņu sirdīs radīsim ar Ziemassvētku melodijām.

Operdziedātāji Inga Šļubovska-Kancēviča un Jānis Apeinis ir vieni no vadošajiem Latvijas Nacionālās operas un baleta solistiem. Līdzās 25 operlomām, kas uzkrātas Latvijas Nacionālajā operā, Inga Šļubovska-Kancēviča ir pieprasīta starptautiskos festivālos, vokālsimfonisku darbu uzvedumos Latvijā un ārzemēs, operu un klasisko operešu izrādēs un solokoncertos. Jānis Apeinis Latvijas Nacionālajā operā debitējis 2003. gadā, viņa repertuārā ir Eskamillo loma operā „Karmena”, Figaro operā „Seviljas bārddzinis”, grāfs Luna operā „Trubadūrs” un daudzas citas. Pianiste Ilze Ozoliņa kopš 1995. gada ir Latvijas Nacionālās operas solistu koncertmeistare, piedalījusies Latvijas vadošo solistu koncertos Latvijā un ārzemēs, vairāku operu iestudējumos Grācas operā un pavadījusi solistus dažādās vokālajās meistarklasēs Itālijā un Austrijā.
 
Ieeja bez maksas. Iepriekšēja pieteikšanās Kocēnu Kultūras namā, zvanot pa tālruni 22005508.
 
Apmeklējot koncertu, jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un personu apliecinošs dokuments. Lūdzam ievērot visus valstī spēkā esošos epidemioloģiskās drošības noteikumus!
 
Informāciju sagatavoja:
Līga Tarbuna
Valmieras Kultūras centra
projektu vadītāja komunikācijas un
sabiedrisko attiecību jautājumos
Mob. tel.: 28382051
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Gaismu un specefektu vides instalācija ģimenēm ar bērniem "Rūķa svētku jampadracis"

  12. decembrī (2021) 16:00 - 21:00 

12. decembrī Valmierā norisināsies gaismu un specefektu vides instalācija ģimenēm un bērniem “Rūķa svētku jampadracis”. Dodoties vakara pastaigā, no plkst. 16.00 līdz plkst. 21.00 laukumā pie Valmieras Kultūras centra varēs aplūkot Rūķa konditoreju un pamāt Rūķim Gardummicem.

Vides instalācija un performance notiks speciāli veidotā namiņā uz podestūras, lai klātesošie to varētu vērot no attāluma un visām namiņa pusēm. Namiņā skanēs īpaši bērniem veidots humoristisks “Rūķu Radio”. Vides performances audio stāsts būs par Rūķi Gardummici, kurš, izrādās, dzīvo Valmierā. Rūķa hobijs ir cept dažādus konditorejas izstrādājumus, taču mīļākās viņam ir kanēļmaizītes un cukurrabarberklinģeri ar šokolādi. Tos viņš prot cept jau vairākus simtus gadu, senāk taču strādājis īstā Rūķu cepumu ceptuvē, milzīgā kolektīvā, tikai šobrīd, pandēmijas laikā, pieradis strādāt no mājām. Un tā, jau otro ziemu, visus konditorejas pasūtījumus veic no sava ledus namiņa. Kādā ziemas dienā Rūķis aizguļas, viņu pamodina Ziemassvētku vecīša zvans, tikmēr piparkūkas ir piedegušas, dūmu kamoli veļas pa Rūķa namiņa logu… Vai Rūķis Gardummice tiks gala ar pasūtījumiem, lai iepriecinātu visus un ikvienam svētki izdotos? To gan mazi, gan lieli varēs līdzpārdzīvot un smieties ziemas gaismu un specefektu vides instalācijas – teatrālajā audio performances seansā ģimenēm un bērniem “Rūķa svētku jampadracis”.

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Pafbet Latvijas-Igaunijas līgas basketbola spēle

  15. decembrī (2021) 19:00 

15.decembrī plkst. 19:00 Valmieras Olimpiskajā centrā nosrisināsies Pafbet Latvijas-Igaunijas līgas basketbola spēle. VALMIERA GLASS VIA : BC Kalev/Cramo.

 

Biļešu cena:

  • 5.00 EUR (standarta biļete)
  • 3.00 EUR (skolniekiem, studentiem, pensionāriem – pie ieejas būs jāuzrāda apliecinošs dokuments)

Biļetes: www.bilesuserviss.lv

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Sieviešu kora "Jumara" koncerts ziemas noskaņās Naukšēnos

  17. decembrī (2021) 16:00 

17. decembrī plkst. 16.00 pie Naukšēnu Cilvēkmuzeja skanēs Valmieras Kultūras centra sieviešu kora "Jumara" ziemas noskaņu koncertprogramma.
Koncerta apmeklējums bez maksas. Lūdzam ievērot visus valstī spēkā esošos epidemioloģiskās drošības noteikumus!

Kopēt saiti
 

Ziemassvētku koncerts "Brīnuma tuvumā"

  17. decembrī (2021) 19:00 

17. decembrī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā skanēs Ziemassvētku koncerts "Brīnuma tuvumā". Koncerts iecerēts kā sirsnīgs, klusināts un skaistas mūzikas piepildīts pārdomu brīdis ikvienam klausītājam.

Klātesošos priecēs izcilu mūziķu – vijoles virtuoza Raimonda Ozola, šarmantās Latvijas Nacionālā teātra aktrises un brīnišķīgās balss īpašnieces Marijas Bērziņas, kā arī komponista Valta Pūces muzikālais sniegums.
 
Koncertā skanēs visiem labi zināmās tradicionālās Rietumeiropas Ziemassvētku dziesmas “Klusa nakts”, “Šī nakts mirdz gaismā brīnišķā”, “Es skaistu rozīt zinu”, “Mums šodien bērniņš piedzimis” “Kas ir šis bērns” un citas V. Pūces aranžējumos, kā arī V. Pūces klausītāju jau iemīļotās – “Tik klusa un svēta” (K. Dimiters), “Nosalušais sunītis” (K. Dimiters), “Ronjas un Birka duets” (K. Vērdiņš), “Ziemas ainava” (P. Brūveris), u.c. dziesmas. Publikas vērtējumam tiks nodoti arī vairāki pirmatskaņojumi.
 
Lai šajā klusajā un apcerīgajā Ziemassvētku laikā šis koncerts kļūst par brīnišķīgu pārdzīvojumu, ļaujot mums visiem piedzīvot un izbaudīt gaismas atgriešanās svētkus!
Koncerts notiks vienā daļā. Ilgums: 75 minūtes.
 
Biļetes: 9-14 EUR. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzē”. Ieeja, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.
 
Uzzini vairāk: www.vkc.lv .
 
Informāciju sagatavoja:
Līga Tarbuna
Valmieras Kultūras centra
projektu vadītāja komunikācijas un
sabiedrisko attiecību jautājumos
Mob. tel.: 28382051
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Degustācija svētku noskaņās

  18. decembrī (2021) - 19. decembrī (2021) 

18. un 19.decembrī Berga vīna darītava aicina draugus, kolēģus un ģimenes uz vīnu degustāciju svētku noskaņās.

Degustācijas laikā būs iespēja izzināt Berga vīna darītavas stāstu un nobaudīt vīnu ar pieskaņotām uzkodām.
Cena: 12 EUR/personai
Minimālais cilvēku skaits: 4
Tikai ar iepriekšēju pieteikšanos pa tālruni +371 26647052 vai e-pastu [email protected].

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Zanes Sniķeres koncerts

  19. decembrī (2021) 15:00 

19. decembrī plkst.15.00 Zilākalna Kultūras namā uzstāsies koklētāja Zane Sniķere.

Tradicionālā kokle, elektriskā kokle, balss un dažādi instrumenti noskaņas radīšanai (zvanga, koshi vēja zvani, kalimba un vargāns) – tas sagaidāms koncertā ziemas noskaņās.
 
Skanēs gan latviešu tautasdziesmas, gan Zanes Sniķeres kompozīcijas.
 
Skaņa var uzmirdzēt tikai klusumā. Laiks mazliet apstājas, ausis saklausa un sirds sadzird. Lai skaists, mīļš un emocijām piepildīts šis Ziemassvētku gaidīšanas laiks!
 
Koncerta apmeklējums ir bez maksas. Lūdzam pieteikties, zvanot pa tālruni 29157158, jo vietu skaits ir ierobežots. Koncertu var apmeklēt, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Lūdzam ievērot visus valstī spēkā esošos epidemioloģiskās drošības noteikumus!
 
 
Publicitātes informācija
Zane Bulmeistare
Valmieras novada pašvaldības
Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas
vadītājas vietniece
tālr. 26443410
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Kamerkora "Kaķi" Ziemassvētku koncerts

  19. decembrī (2021) 16:00 

19. decembrī plkst. 16.00 kamerkoris "Kaķi" (diriģente Inga Zirne) aicina uz Ziemassvētku koncertu Kocēnu Kultūras namā.

Koncertā skanēs skaistākās un sirsnīgākās Ziemassvētku dziesmas kamerkora "Kaķi" izpildījumā.

Ieeja bez maksas, iepriekš saņemot ieejas karti. Ieejas karti var saņemt Valmieras Kultūras centra kasē (tel. 64207207) vai Kocēnu Kultūras namā (pirmdienās un trešdienās) (tel. 22005508).

Apmeklējot koncertu, lūdzam uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.
 
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Ziemassvētku pasākumi Valmieras novadā

  20. decembrī (2021) - 26. decembrī (2021) 

Pasākumu  norise ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai par pasākuma norisi!

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Pafbet Latvijas-Igaunijas līgas basketbola spēle

  22. decembrī (2021) 19:00 

22. decembrī plkst. 19:00 Valmieras Olimpiskajā centrā nosrisināsies Pafbet Latvijas-Igaunijas līgas basketbola spēle. VALMIERA GLASS VIA : Tartu Ulikool Maks & Moorits.

Biļešu cena:

  • 5.00 EUR (standarta biļete)
  • 3.00 EUR (skolniekiem, studentiem, pensionāriem – pie ieejas būs jāuzrāda apliecinošs dokuments)

Biļetes: www.bilesuserviss.lv

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Jauniešu kora "Skan" Ziemassvētku koncerts

  22. decembrī (2021) 19:30 

22. decembrī plkst. 19.30 Valmieras Kultūras centrā notiks jauniešu kora "Skan" koncerts, kurā skanēs Jāņa Lūsēna un citu latviešu komponistu radītās skaistākās un sirsnīgākās dziesmas Ziemassvētku noskaņās.

Jauniešu kora “Skan” mākslinieciskā vadītāja Irēna Zelča pastāstīja: “Mēģinājumos cītīgi strādājam, lai saviem klausītājiem sagatavotu pozitīvu un sirsnīgu koncertprogrammu Ziemassvētku noskaņās. Varu teikt, ka mēs atkal satiksimies mīlestībā. Es priecājos par tik radošu un daudzpusīgu kori: koncertā skanēs dziesmas mūsu diriģenta Rūdolfa Bērtiņa aranžijās, kora skanējumu bagātinās pavadošā grupa Līgas Ivānes vadībā, grupas sastāvā ir mūsu pašu koristi, turklāt koncertā dziedās vairāki solisti no kora “Skan” – Sabīne Petruseviča, Samanta Markus, Aiga Liepiņa, Madars Vanags, Aleksis Tuņķelis un Rūdolfs Bērtiņš. Pačukstēsim, ka radoši izpausties būs iespēja arī skatītājiem. Kora vārdā saku sirsnīgu paldies par iesaistīšanos koncertprogrammas veidošanā Lindai Mīļajai un Gatim Priedniekam-Melnacim.”

Irēna Zelča piebilst: “Mēģinājumu process šobrīd ir gana sarežģīts, taču mēs nenolaižam rokas. Esam skaitliski lielā sastāvā un, atbilstoši noteikumiem, vienā telpā drīkst mēģināt ne vairāk kā 20 koristi. Pats galvenais - mūs motivē mūzika. Ar dziedāšanu nepelnām naudu – mēs gūstam emocijas, prieku un būšanu kopā. To vēlamies dot arī saviem draugiem, atbalstītājiem un koncertu apmeklētājiem. Uz tikšanos Ziemassvētku koncertā 22. decembrī!”

Biļetes cena: EUR 5. Biļetes var iegādāties "Biļešu paradīzē". Koncertu var apmeklēt, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Aicinām ievērot visus valstī spēkā esošos epidemioloģiskās drošības noteikumus!
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

PĀRCELTS! CARNIVAL YOUTH koncerts NAIVAIS KU-KŪ

  23. martā (2022) 
Šis koncerts ir pārcelts uz 05.03.2022. Iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto koncertu.
5.martā Valmieras kultūras centrā ar latviešu kino dziesmu koncertprogrammu "Naivais ku-kū" viesosies grupa "Carnival Youth". Koncertprogrammā "Naivais ku-kū" skanēs dziesmas no iemīļotām latviešu filmām jaunās, pašu veidotās aranžijās.
Koncerta programmu veidos gan par klasiku kļuvušo, gan jaunāko filmu spilgtākās skaņu celiņu pērles – no Imanta Kalniņa šedevriem un Raimonda Paula nemirstīgajām himnām līdz mūsdienu mūziķu darbiem. "Naivā ku-kū" centrā būs latviešu kino kanons, piemēram, “Četri balti krekli”, “Klāvs - Mārtiņa dēls”, Dāvana vientuļai sievietei", "Ceplis", "Emīla nedarbi”, “Sprīdītis" u.c.
 
"Visiem labi zināmās dziesmas ir īsts tilts starp dažādiem laika posmiem un paaudzēm – tajās ir kaut kas ļoti ģimenisks, latvisks, mūs visus vienojošs," stāsta grupas "Carnival Youth" dalībnieki.
 
Biļetes cena: EUR 12-15. Ar Valmieras kultūras karti EUR 1,- atlaide no biļetes cenas. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzē”. Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda personalizēta biļete, personu apliecinošs dokuments un derīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.
 
Uzzini vairāk: www.vkc.lv
 
Informāciju sagatavoja:
Līga Tarbuna
Valmieras Kultūras centra
projektu vadītāja komunikācijas un
sabiedrisko attiecību jautājumos
Mob. tel.: 28382051
 
 
Kopēt saiti Skatīt vairāk