Pasākumi

 

Ceļošanas spēle "Sniegavīru paslēpes Vidzemē"

  27. novembrī (2021) - 16. janvārī (2022) 
No 27. novembra līdz 16. janvārim starptautiskais tūrisma ceļš “Via Hanseatica” sadarbībā ar “Aktīvā tūrisma centrs Eži” un “Cilpo.lv” aicina ģimenes ar bērniem un romantiķus piedalīties ceļošanas spēlē “Sniegavīru paslēpes Vidzemē”.
Deviņās vietās Vidzemē būs paslēpušies īpaši sniegavīri. Visus deviņus atrodot, būs iespēja piedalīties pārsteiguma balvu izlozē. Dalība spēlē – bez maksas.
 
Kā piedalīties spēlē? Lai piedalītos spēlē, vajadzīgs auto, vēlme doties nelielā pārgājienā, labs garastāvoklis, kompānija, kā arī viedierīce. Dalībai spēlē nepieciešams savā viedierīcē lejupielādēt lietotni LOQUIZ un ievadīt lietotājvārdu - sniegavirs un paroli - Vidzeme. Kad esi gatavs spēlei, dodies ceļā!
 
Kur atrast sniegavīrus? Sniegavīri ir paslēpušies tūrisma ceļa “Via Hanseatica” teritorijā Vidzemē. Paslēpes risinās deviņās vietās: Vaidavā, Sedā, Raunā, Straupē, Āraišos, Cīrulīšos Cēsīs, Ēvelē, Daliņos Valmierā un Trikātā. Izvēles kārtībā apmeklējot katru vietu un veicot nelielu pārgājienu kājām, ir jāapskata pieci objekti un jāatrisina āķīgi uzdevumi, lai saņemtu norādes par Sniegavīra drošo slēptuvi. Kad esat atraduši pirmo Sniegavīru, iemūžiniet to lustīgā kopfotogrāfijā un ar auto dodieties meklēt nākamo!
Atrast deviņus Sniegavīrus varat mēģināt vienā dienā, ja nepaspējat - turpināt jebkurā citā. Ceļošanas spēle “Sniegavīru paslēpes Vidzemē” bez maksas būs pieejama līdz pat 16. janvārim. Tie, kuri būs atraduši deviņus sniegavīrus, piedalīsies pārsteiguma balvu izlozē. Spēlējam paslēpes un tiekamies Vidzemē!
 
 
Informāciju sagatavoja:
Zane Kaķe, sabiedrisko attiecību speciāliste Vidzemes plānošanas reģionā, [email protected]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Tautas Lietišķās mākslas studijas "Valmiera" jubilejas izstāde

  21. decembrī (2021) - 30. janvārī (2022) 
Valmieras Kultūras centrā apskatāma Tautas Lietišķās mākslas studijas “Valmiera” 75 gadu jubilejas izstāde. Izstādē var aplūkot apģērbu komplektus no arheoloģijas līdz mūsdienām, kā arī pēdējos gados darinātus krāšņus lakatus un citas tekstilijas, kur katra rokdarbniece parādījusi savu meistarību un niansēto krāsu izjūtu.
Tautas Lietišķās mākslas studija “Valmiera” darbojas kopš 1946. gada rudens, tā ir vecākā studija Latvijā, ar senām un bagātām tautas mākslas aušanas tradīcijām un augstu meistarību. Studijas galvenais darbošanās veids ir aušana.
 
Studijas vadītāja Baiba Mince pastāstīja, ka pēdējos gados studija strauji mainījusi savu rokrakstu, tā tapusi par mūsdienīgu radošu kolektīvu. “Šobrīd studijā darbojas aptuveni 40 dalībnieces, no kurām desmit studijā ir jau vairāk nekā 30 gadus. Priecājos, ka studijas sastāvu papildinājuši arī jauni dalībnieki, ar interesi apgūstot aušanu, vienu no senākajiem arodiem pasaulē. Tiek austi etnogrāfiskie tautas tērpi, Vidzemes šatiersegas, krāšņi vilnas lakati, eleganti linu dvieļi dažādām dzīves vajadzībām, apģērbu audumi, šalles, kā arī dažādi mūsdienīgi mājas tekstila izstrādājumi – pledi, virtuves dvielīši, galda celiņi un salvetes, paklāji.”
 
Izstādi Valmieras Kultūras centrā var apskatīt līdz 30. janvārim. Izstāde norisinās “zaļajā” jeb epidemioloģiski drošajā režīmā – apmeklētājus lūdzam uzrādīt Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.
 
Informāciju sagatavoja:
Līga Tarbuna
Valmieras Kultūras centra
projektu vadītāja komunikācijas un
sabiedrisko attiecību jautājumos
Mob. tel.: 28382051
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Ziemīgā viesošanās "Mežiņos"

  25. decembrī (2021) - 2. janvārī (2022) 

No 25. decembra līdz 2. janvārim no plkst. 12.00 līdz 15.00 aicinām viesoties "Mežiņos". Būs iespēja samīļot lielakos dzīvniekus un trušus aplokos, varēs saslidīties pie ugunskura ar siltu "Mežiņu" tēju rokās.

Mini Zoo "Mežiņi" tikai ar iepriekšēju pieteikšanos pa tālruni 29198221.
Ieejas maksa:

 • 3 EUR pieaugušajiem
 • 2 EUR bērniem (2-18 gadi) un pensionāriem
 • 1 EUR barības trauciņš dzīvniekiem

Pagalmā būs izveidota neliela slēpju trasīte. Var ņemt līdzi savas slēpes (tikai klasiskais solis) vai izīrēt uz vietas (iepriekš piesakot).
Veikaliņā varēs igādāties dažas trušu siltās zeķes un apavu zolītes.
Aicinām saģēbties silti un apmeklējuma laikā ievērot epidemioloģiskos ierobežojumus. Viesiem no 12 gadu vecuma jāuzrāda sertifikāts un personu apliecinošs dokuments.

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Adīšanas stafetē “Šalle Latvijai”

  27. decembrī (2021) - 7. janvārī (2022) 

No 27. decembra līdz 7. janvārim Valmieras novada adītājas un rokdarbnieces, kā arī ikviens interesents aicināts piedalīties koprades projektā – adīšanas stafetē “Šalle Latvijai”.

Koprades projekta “Šalle Latvijai” mērķis ir gada laikā rokadīšanas un mašīnas adīšanas tehnikā radīt unikālu adījumu – šalli, kas atspoguļotu visas Latvijas adītāju prasmes, katra novada individuālo krāsu un rakstu izpratni.
 
Koprades projekta Valmieras koordinatore Inese Pomka pastāstīja: “Priecājos, ka arī Valmierā būs iespēja piedalīties šādā adīšanas stafetē. Ikviens, kurš vēlas iesaistīties šalles adīšanā, to varēs darīt no 27. decembra līdz pat 7. janvārim Valmieras Kultūras centra telpās. Ievērojot epidemioloģiskās drošības noteikumus, aicinu iepriekš pieteikties un vienoties par ērtāko laiku šalles adīšanai, zvanot pa tālruni 29436440. Projekta idejas autori vēlas redzēt  gan prasmīgu roku izvēlētu krāsu un rakstu tehniku, gan mūsdienīgu adījumu, gan arī neveiklu un bērnišķīgu pirmo valdziņu tekstūru. Visi gaidīti un aicināti piedalīties!”
 
Kopā ar adījumu ceļo arī Latvijā darināts ādas albums, kurā varēs veikt ierakstu, atzīmējot datumu, kad katrs adītājs piedalījies šalles adīšanā, kā arī ierakstīt novēlējumu Latvijai vai uzmundrināt nākamos adītājus. Tāpat varēs ierakstīt, kāds raksts un krāsa tiks ieadīts kopējā šallē un kāda emocionālā, etnogrāfiskā vai cita  nozīme ir izvēlētajam rakstam vai krāsai. 
 
Šalles adījums novembrī Rīgā tika iesākts ar Lielvārdes jostas fragmentu un tiks pabeigts ar Lielvārdes jostas fragmentu kā gudrības un spēka avotu mūžīgam Latvijas amatniecības prasmju turpinājumam. Tālākā adījuma stilistika atkarīga no katra individuālā adītāja redzējuma, no katra gada gājuma un paaudzes etnogrāfiskā vai mūsdienīgā skatupunkta. “Šalle Latvijai” ceļo virzienā no Rīgas uz Vidzemi, kam sekos Latgale, Zemgale,  Kurzeme, tad atgriezīsies Rīgā. Pēc adīšanas noslēguma, 2022. gada novembrī, adījums tiks nodots ekspozīcijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. 
Plašāka informācija pieejama projekta Facebook lapā “Šalle Latvijai”, kur varēs redzēt gan video, bildes, gan arī lasīt interesantus stāstus no dažādām Latvijas vietām. 
 
Informāciju sagatavoja:
Līga Tarbuna
Valmieras Kultūras centra
projektu vadītāja komunikācijas un
sabiedrisko attiecību jautājumos
Mob. tel.: 28382051
 
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Gaismas tilti Valmierā

  31. decembrī (2021) - 2. janvārī (2022) 

Sagaidot Jauno gadu, no 31. decembra līdz 2. janvārim katru vakaru no plkst.17.00 līdz 23.00 dažādās vietās Valmierā savienosies “Gaismas tilti”. Vides gaismas objekti un projekcijas aicinās piedzīvot četrus stāstus, rosinot ikvienu pārdomāt, kāds bijis aizejošais gads, un skatīties ar cerību nākotnē.

“Gaismas tiltu” maršruts sāksies Vecpuišu parkā. Parks pārtaps simboliskā gaismas templī, aicinot pārdomāt šajā gadā notikušo. Ieskatoties sevī un savās sajūtās, varam labāk izprast, ko vēlamies pieredzēt nākotnē.
 
Ceļš tālāk vedīs līdz Valmieras Valsts ģimnāzijai (Leona Paegles iela 40). Tur Gaismas tilti iemirdzēsies starp mums, aicinot ieklausīties cilvēku pārdomās par iegūto un arī zaudēto šajā pandēmijas laikā. Tas būs stāsts par patieso vērtību apzināšanos, sadarbību un atbalstu, ko varam dāvāt cits citam.
 
Pārdomas un vēlējumus audioformātā garumā līdz vienai minūtei lūdzam sūtīt uz e-pastu [email protected] līdz 23. decembrim. Plašāka informācija šeit.
 
Trešais Gaismas tiltu pieturpunkts būs Dzelzs tilts. Šis stāsts aicinās paskatīties nākotnē ar cerību un prieku, ticot, ka Jaunais gads dāvās labo domu un ideju piepildījumu.
 
Gaismas tiltu maršruta noslēgums būs SIA “Valmieras ūdens” stāvlaukumā (Rūpniecības iela 50). Tur būs iespēja nosūtīt savu Jaungada vēlējumu, kas parādīsies interaktīvā lāzeru staru tīklojumā.
 
“Gaismas tiltu” autori ir pieredzējuši gaismu mākslinieki “Those Guys Lightning” un “Artistic”, producenti “Story Hub”.
 
Informāciju sagatavoja:
Zane Bulmeistare
Valmieras novada pašvaldības
Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas
vadītājas vietniece
tālr. 26443410
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Pasākumi Valmieras novadā 2022.gada janvārī

  1. janvārī (2022) - 31. janvārī (2022) 

Ievērojot valstī noteiktos drošības nosacījumus, janvārī aicinām apmeklēt Starptautisko ziemas mūzikas festivālu, kā arī citas kultūras, izziņas un sporta norises Valmieras novadā.

Bukleta WEB versiju skatīt ŠEIT

 

STARPTAUTISKAIS ZIEMAS MŪZIKAS FESTIVĀLS

 • 13.01. 18:00 Valmieras novada mūzikas skolu, Valmieras YAMAHA mūzikas skolas un UNIVERSUM mūzikas un mākslas vidusskolaspedagogu koncerts ZIEMA. MŪZIKA. PĀRSTEIGUMS. Ieeja bez maksas. Valmieras kultūras centrā ar video tiešraidi laukumā pie kultūras centra
 • 14.01. 18:00 Valmieras novada mūzikas skolu, Valmieras YAMAHA mūzikas skolas unUNIVERSUM mūzikas un mākslas vidusskolaspedagogu koncerts ZIEMA. MŪZIKA.VIZUĻOŠANA. Ieeja bez maksas. Valmieras kultūras centrā ar video tiešraidi laukumā pie kultūras centra
 • 15.01. 10:00-17:00 Valmieras novada mūzikas skolu, Valmieras YAMAHA mūzikas skolas, UNIVERSUM mūzikas un māksla vidusskolasunsadraudzības partneru skolu audzēkņu koncerts – maratons ZIEMA. MŪZIKA. ASORTI. Valmieras Kultūras centrā un Valmieras 5.vidusskolā
 • 15.01. 18:00 Ansambļa ARCANDELA koncerts KRĀŠŅS CEĻOJUMS EIROPAS UN PASAULES MŪZIKĀ. Ieeja bez maksas. Valmieras Kultūras centrā
 • 16.01. 15:00 Ērģeļmūzikas koncerts DEBESCEĻI. Ieeja bez maksas. Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā

KONCERTI, SVĒTKI, SARĪKOJUMI

 • 8.01. 13:00 Laikmetīgā teātra VOLATUS izrāde PAVEDINĀŠANAS TEORIJA. Zvaigžņu dienai veltīts pasākums Valmieras pagasta senioriem. Ieeja bez maksas. Valmieras pagasta kultūras namā
 • 15.01. 14:00 Kauguru amatierteātra VĪZIJA izrāde TREŠAIS VĀRDS. Ieeja bez maksas. Kauguru Kultūras namā
 • 15.01. 15:00 Ramatas amatierteātra izrāde TAPIŅA ATGRIEŠANĀS. Ieeja bez maksas. Bērzaines Tautas namā
 • 19.01. 19:00 Rēzeknes teātra JORIKS izrāde BARIKĀDES.DOCX. Biļešu cena: 7-10 EUR. Valmieras Kultūras centrā
 • 20.01. Barikāžu laika atceres pasākums. Kocēnos
 • 20.01. 16:00-21:00 Barikāžu atceres pasākums. Pie piemiņas akmens (Rīgas iela 50, Valmiera) un Vienības laukumā, Valmierā
 • 20.01. 18:00 Barikāžu atceres dienai veltītsgaismas un skaņas uzvedums DZĪVIE STĀSTI. Ieeja bez maksas. Vika pasaku parkā, Dikļos
 • 21.01. 16:00 Barikāžu atceres ugunskura iedegšana. Brenguļu centrā
 • 21.01. 17:00 Strenču pūtēju orķestra koncertsSATIKŠANĀS ZIEMAS VIDŪ. Ieeja bez maksas. Sedas Kultūras namā
 • 22.01. 14:00 Ramatas amatierteātra izrāde TAPIŅA ATGRIEŠANĀS. Ieeja bez maksas. Burtnieku Kultūras centrā
 • 22.01. 15:00 Barikāžu atceres ugunskura iedegšana. Pie Saieta nama DEPO, Trikātā
 • 22.01. 16:00 Kocēnu apvienības barikāžu dalībnieku atceres pasākums - koncerts ar Dobeles Zemessargu ansambļa piedalīšanos. Ieeja bez maksas, ar iepriekšēju pieteikšanos pa tālr. 27891677
 • 22.01. 16:00 Dokumentālās filmas AMATIERTEĀTRIS RAMATA LAIKA GRIEŽOS pirmizrāde. Ieeja bez maksas. Ramatas Kultūras centrā
 • 22.01. 17:00 Koncerts ZEM VIENĀM DEBESĪM ar dziedātāju Kasparu Markševicu un saksofonistu Raivo Stašānu. Biļešu cena: 3 EUR. Naukšēnu Kultūras namā
 • 23.01. 17:00 Dueta MEDIANTE koncerts AR TEVI. Ieeja bez maksas. Zilākalna Kultūras namā
 • 26.01. 11:00 Jautrītei Putniņai veltītais Starptautiskais jauno pianistu konkurss. Ieeja bez maksas. Valmieras Kultūras centrā un tiešsaistē
 • 29.01. 15:00 Animācijas filmas AKMENS KUNDZIŅŠ pirmizrāde. Ieeja bez maksas. Mazsalacas Kultūras centrā
 • 29.01. 18:00 Ramatas amatierteātra izrāde TAPIŅA ATGRIEŠANĀS. Ieeja bez maksas. Naukšēnu Kultūras namā

IZZIŅAI UN VAĻASPRIEKAM

 • Līdz 7.01.  Koprades akcija ŠALLE LATVIJAI.  Ieeja bez maksas. Valmieras Kultūras centrā
 • 7.01. 18:00  Sarunu vakars CILVĒKS UN CILVĒCĪBA ŠODIEN. Tikšanās ar dokumentālās filmas NO MANIS NAV JĀBAIDĀS galveno varoni, operatoru Dagni Mālnieku un filmas radošo komandu.  Dalība bez maksas. Vaidavas Kultūras un amatniecības centrā
 • 22.01. 16:00  Erudīcijas spēle ZINI VAI MINI. Ieeja bez maksas. Ēveles Tautas namā
 • 25.01. 18:30  Saruna ar rakstnieku, dramaturgu un režisoru Andri Kalnozolu, romāna KALENDĀRS MANI SAUC autoru. Plašāka informācija un pieteikšanās biblioteka.valmiera.lv. Tiešsaistē
 • 26.01. 18:00-20:00  Radošā darbnīca KRŪZĪŠU APDRUKA. Dalības maksa: 20 EUR. Iepriekšēja pieteikšanās vietnē picktime.com/DARE.  Valmieras koprades darbnīcā DARE, Purva ielā 12, Valmierā

VALMIERAS DRĀMAS TEĀTRĪ

Izrādes notiek Valmieras drāmas teātra Apaļajā zālē
Biļetes Valmieras drāmas teātra kasē tālr. 64207335, www.vdt.lv un www.bilesuparadize.lv
 • 7.01. 18:30      Pirmizrāde! MANS TĒVS - PĪTERS PENS, rež. H. Arājs. 18 EUR
 • 8.01. 13:00      MANS TĒVS - PĪTERS PENS, rež. H. Arājs. 18 EUR
 • 8.01. 18:30      MANS TĒVS - PĪTERS PENS, rež. H. Arājs. 18 EUR
 • 15.01. 18:30    Pirmizrāde! KAM BAIL NO VIRDŽĪNIJAS VULFAS? rež. I. Mičule.18 EUR
 • 16.01. 17:00    KAM BAIL NO VIRDŽĪNIJAS VULFAS? rež. I. Mičule.18 EUR
 • 17.01. 18:30    KAM BAIL NO VIRDŽĪNIJAS VULFAS? rež. I. Mičule.18 EUR
 • 24.01. 18:30    Pirmizrāde! ES NEESMU KLAVIERNIEKS, rež. V. Brasla. 18 EUR
 • 25.01. 18:30    ES NEESMU KLAVIERNIEKS, rež. V. Brasla. 18 EUR
 • 27.01. 18:30    ES NEESMU KLAVIERNIEKS, rež. V. Brasla. 18 EUR
 • 29.01. 18:30    ĢIMENE, rež. R. Suhanovs. 18 EUR
 • 31.01. 18:30    LABIE CILVĒKI, rež. I. Mičule. 18 EUR

KINOTEĀTRĪ GAISMA

Precīzi seansu laiki un papildu informācija 3dcinema.lv, tālr. 64222641

 Seansi no 1.01.

 • DZIEDI 2, 2D/3D - animācijas filma visai ģimenei, dublētā latviešu valodā
 • ZIRNEKĻCILVĒKS: MĀJUPCEĻA NAV, 2D (12+) - piedzīvojumu filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā
 • MATRIKSS: ATDZIMŠANA, 2D - asa sižetu filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā
 • EGLĪTES 8, 2D (7+) - komēdija krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā
 • CEĻOJUMS UZ MĒNESI, 2D - animācijas filma visai ģimenei, dublētā latviešu valodā
 • THE KING`S MAN: PIRMĀ MISIJA, 2D (16+) - piedzīvojumu filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā
 • SNIEGBALTĪTE PRET VISIEM, 2D (12+) - komēdija krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā
Seansi no 7.01.
 • Pirmizrāde! SPOKU MEDNIEKI: VIŅĀ PUSĒ, 2D (12+)  - komēdija, piedzīvojumu filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā
 • Pirmizrāde! SVINGERI KRIEVU GAUMĒ, 2D (16+) - komēdija krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā
 • Atkārtojums GOLDEN GLOBES 2022 nominētajai filmai! GUČI NAMS, 2D (16+) - drāma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā
Seansi no 14.01.
 • Pirmizrāde! KLIEDZIENS, 2D - animācijas filma visai ģimenei, dublētā latviešu valodā
 • Atkārtojums GOLDEN GLOBES 2022 nominētajai filmai! KĀPA, 2D (12+) - piedzīvojumu filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā
Seansi no 21.01.
 • Pirmizrāde! PILLE, 2D - animācijas filma visai ģimenei, dublētā latviešu valodā
 • Pirmizrāde! MURGU ALEJA, 2D (16+) - drāma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā
Seansi no 28.01.
 • Pirmizrāde! MORBIUSS, 2D (16+) - asa sižetu filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā
DRĪZUMĀ: Uzvarētāju ģimene, Spencer, Betmens, Ārpus kartes

IZSTĀDES

 • Līdz 15.01. Ekspresizstāde  TU SLĪDĒJI PA SLIDOTAVU. Valmieras muzeja Izstāžu namā
 • Līdz 28.01. Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu retrospektīvā izstāde LELLES, LELLES, VISĀDAS LELLES. Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā
 • Līdz 5.02. Latvijas tekstilmākslas izstāde GOBELĒNS.  Valmieras muzeja Izstāžu namā
 • 7.01.-7.04. Mākslinieces Daces Zēģeles gleznu izstāde. Valmieras integrētajā bibliotēkā
 • 7.-31.01. Fotomākslinieces un keramiķes Andas Miķelsones personālizstāde NOSTUNDA. Ieeja bez maksas. Vaidavas kultūras un amatniecības centrā
 • 10.01.-20.02. Pilsētvides instalācijas PATEIKTS NEONĀ. Valmierā
 • 10.01.-11.02. Ineses Kalinkas fotoizstāde ČETRI GADALAIKI. Naukšēnu pagasta bibliotēkā
 • 18.01.-12.02. Ekspresizstāde PIE TĒJAS TASES.  Patvāri un tējmašīnas. Valmieras muzeja Izstāžu namā
 • Janvārī Tautas Lietišķās mākslas studijas VALMIERA 75 gadu jubilejas izstāde. Ieeja bez maksas. Valmieras Kultūras centrā
 • Janvārī Baibas Dālbergas foto izstāde TAS BALTAIS ZIEMAS MIERS. Rūjienas Tautskolas logos
 • Janvārī Dainas Domašūtes zīmējumu izstāde ZĪMĒ VIEGLI. Mazsalacas pilsētas bibliotēkā
 • Janvārī Valmieras foto biedrības ATSPULGS dalībnieku fotoizstāde TĀ RODAS SKAISTUMS. Ieeja bez maksas. Burtnieku Kultūras centrā
 • Janvārī Aldoņa Cīruļa Gleznu izstāde STARP SAULGRIEŽIEM. Ieeja bez maksas. Bērzaines Tautas namā
 • Janvārī Mākslinieces Birutas Jansones izstāde SAPŅI UN PASAKAS. Ieeja bez maksas. Sēļu muižā. Izstādi un muižu iespējams apskatīt ārpus darba laika, sazinoties pa tālr. 26321158
 • Pastāvīgi Ekspozīcija TEIC MAN, GAUJA, VALMIERAS STĀSTU. Valmieras muzeja Maršnera namā
 • Pastāvīgi Vēsturiskā ekspozīcija par Sēļu muižu un apkārtnes muižām. Sēļu muižā
 • Pastāvīgi Porcelāna figūriņu kolekcija no Zviedrijas. Sēļu muižā
 • Pastāvīgi Smilšakmeņu ekspozīcija, Ērika Celmiņa  zvanu kolekcija, Valtera Hirtes koka skulptūru kolekcija, Suvenīrpelīšu kolekcija un Seno dzimtkoku ekspozīcija. Mazsalacas muzejā, Pilskalna ielā 31, Mazsalacā
 • Pastāvīgi Naukšēnu Cilvēkmuzeja ekspozīcija. “Doktorāts”, Naukšēnu pagastā

SPORTS UN AKTĪVĀ ATPŪTA

 • 9.01. 10:00 Valmieras novada kauss zolītē. 1. kārta. Ieeja bez maksas. Vecates Kultūras centrā
 • 15.01. 19:00 Latvijas čempionāts florbolā. 2. līgas spēle PĒDU NAV : SMILTENE. Ieeja bez maksas. Rencēnu pamatskolas sporta zālē
 • 18.-19.01. Valmieras novada atklātais ziemas čempionāts vieglatlētikā. Ieeja bez maksas. Jāņa Daliņa stadionā
 • 22.01. 12:00 4x4 volejbola turnīrs. Ieeja bez maksas. Rūjienas Sporta hallē
 • 22.01. 19:00 Latvijas čempionāts florbolā. 2. līgas spēle PĒDU NAV : KALSNAVA. Ieeja bez maksas. Rencēnu pamatskolas sporta zālē
 • 23.01. 10:00 Valmieras novada kauss zolītē. 2. kārta. Ieeja bez maksas. Vecates Kultūrascentrā
 • 29.01. 19:00 Latvijas čempionāts florbolā. 2. līgas spēle PĒDU NAV : RĒZEKNE. Ieeja bez maksas. Rencēnu pamatskolas sporta zālē

Pasākumu un izstāžu apmeklējums, uzrādot sadarbspējīgu Covid – 19 sertifikātu. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai un pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties par tā norisi.

Kopēt saiti Skatīt vairāk