Baltijas salu un ūdenskritumu valstība – Igaunija

05.05.2015

23.aprīlī plkst.18.30 Valmieras Tūrisma informācijas centrs (TIC) ikvienu interesentu aicina pievienoties ceļojumā uz Igauniju. Iedvesmojošā stāstījumā par piedzīvoto kaimiņu zemē mūs vedīs Vidzemes Augstskolas absolvents un lektors, IMPRO ceļojumu konsultants – Gatis Kampernovs.

Gatis ir profesionāls gids jau no 16 gadu vecuma. Pirmajos darba gados daudz sanācis vadīt ekskursijas pa Igauniju, tādēļ šo zemi ir īpaši iemīlējis. Tallinā un Tartu Gatis bijis vismaz 50 reižu!

Ceļojuma sākumā viesosimies Igaunijas salās, iepazīstot gan labi zināmās Sāremā un Hījumā, gan mazāk zināmās, nedaudz noslēpumainās Kihnu un Vormsi salas. Pēc tam dosimies uz Igaunijas ziemeļu stāvkrastu, kas ir bagāts ar ūdenskritumiem un senām pilsētām. Ceļojuma beigās nonāksim valsts austrumu daļā, kur kopā sajaukušās slāvu un somugru kultūras – Narva, Peipuss un Setu zeme. Sõidame! (tulkojums no igauņu val.: Braucam!)

Šogad Ceļotāju stāstu vakaros esam baudījuši cilvēku un dabas vilinājumu Horvātijā, iepazinuši noslēpumaino Indiju un tās tradīcijas, kā arī pabijuši daudzveidīgajā troļļu zemē – Norvēģijā.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs atgādina, ka dalība Ceļotāju stāstu vakaros ir bez maksas un vietu skaits ir ierobežots. Tādēļ aicinām interesentus pieteikties iepriekš, rakstot e-pastu [email protected], ierodoties Valmieras TIC vai zvanot pa tālruni 64207177. Nākamais Ceļotāju stāstu vakars gaidāms 28.maijā. Uz tikšanos!