Viesnīca „Naktsmājas” turpina pilnveidoties

05.05.2015

SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” viesnīcai 2013. gadā apritēja jau desmit gadi. Pēdējā gada laika naktsmītnē veikti vairāki labiekārtošanas darbi, lai paaugstinātu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti, kā arī nodrošinātu klientu labsajūtu uzturēšanās laikā Valmierā.

Attīstoties sporta infrastruktūrai Valmieras pilsētā, 2008. gada maijā SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” savā gādībā pārņēma viesnīcu „Naktsmājas”, tādejādi uzņēmums šobrīd spēj nodrošināt daudz plašāku piedāvājuma klāstu. Šobrīd arī viesnīcas vizuālais foajē noformējums pielāgots sporta kompleksa stilam un ieguvis jaunu skatu.


Kā zināms, Vidzemes Olimpiskais centrs pēdējos gados ir uzņēmis liela mēroga starptautiskos turnīrus un čempionātus, kuru sportisti vienmēr nakšņo komfortablajās „Naktsmājas” telpās. Ejot līdzi laikam, aizvadītajā gadā viesnīcu numuriņos un semināru telpās tika veikts kosmētiskais remonts, kā arī atjaunots vestibila izskats. Tāpat padomāts arī par moderno tehnoloģiju attīstību, tādēļ uzlabota bezvadu interneta plūsmas stabilitāte un palielināts ātrums. Tas viesiem ļauj ērti lietot modernos viedtālruņus un planšetdatorus, lai iegūtu svarīgāko informāciju un sazinātos ar savām mājām.

2013. gadā viesnīcu apmeklēja viesi no 43 dažādām valstīm, galvenā plūsma bijusi ne tikai no Latvijas, bet arī no Krievijas, Igaunijas un Somijas. Vistālāk ceļojuši viesi no Brazīlijas, Bahamu salām un Islandes. Vasaras mēnešos lielu daļu noslodzi veido sporta komandas, kuras aizvada treniņnometnes Vidzemes Olimpiskajā centrā. Tomēr „Naktsmājas” ir draudzīgas arī pārējiem klientiem, un aicina Valmieras viesus apmeties tieši šajās mājīgajās telpās.

Informāciju sagatavoja:
SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs”
Sabiedrisko attiecību nodaļa
www.voc.lv
[email protected]