Kocēnos uzstādīts jauns tūrisma informācijas stends

05.05.2015

Kopš 2. septembra pie Kocēnu novada domes administrācijas ēkas ir uzstādīts jauns tūrisma informācijas stends. Stendā iespējams apskatīt Kocēnu novada karti, kurā atzīmēti tūristu iecienīti objekti Kocēnu novadā. Tūrisma informācijas stendā tiek sniegta informācija arī par Kocēnos un tuvākajā apkārtnē apskatāmajiem tūrisma objektiem. Kopumā stendā ir atrodami astoņu apskates vietu apraksti.

Tūrisma informācijas stendā ir informācija par Rubenes baznīcu, Dikļu muižu, Vaidavas ezeru, Zilokalnu, Sietiņiezi, Kokmuižu, Mujānu pili un Cimpēnu pilskalnu. Informācija par apskates vietām ir latviešu un angļu valodā. Katrs tūrisma objekts ir attēlots kartē, lai interesentiem būtu viegli to atrast. Informācijas materiālā ir iekļautas arī kartē attēloto apskates vietu fotogrāfijas.

Stendā ir minētas norādes uz resursiem, kuros iespējams atrast vairāk informācijas par tūrismu Kocēnu novadā, naktsmītnēm un citu noderīgu informāciju. Plašāka informācija pieejama arī interneta resursos: www.kocenunovads.lvwww.entergauja.orgwww.viahanseatica.info.

Avots: www.kocenunovads.lv