Labāko Latvijas restorānu vidū – Dikļu pils

05.05.2015

Pieaicinot starptautisku žūriju, otro gadu pēc kārtas noskaidroti 30 labākie restorāni Latvijā un, Dikļu pils, kas atrodas Kocēnu novada Dikļu pagastā, sarakstā „Ekselence labākie restorāni Latvijā 2014" ieguvusi 21. vietu.

Labākie restorāni tika noteikti atbilstoši starptautiskajai praksei – vispirms interneta aptaujā restorānu nozares profesionāļus aicināja izveidot savu individuālo labāko restorānu sarakstu un katru no restorāniem izvērtēt, piešķirot punktus par ēdienu, dzērieniem, apkalpošanu un atmosfēru. Pēc iegūto rezultātu apkopošanas restorānus izvērtēja žūrija, kurā bija ne tikai vietējie eksperti, bet arī pieredzējuši profesionāļi no Lietuvas, Igaunijas un Somijas. Žūrija, kurā bija 14 restorānu ekspertu, apmeklēja konkrētos restorānus, lai izvērtētu to sniegumu, vērtējot gan ēdienu, dzērienu kvalitāti, gan arī pievēršot uzmanību apkalpošanas kvalitātei un atmosfērai restorānā. Restorāni paši sevi nominēt konkursam nevarēja.

Šogad „Ekselence labākā restorāna Latvijā 2014” titulu ieguva restorāns „Vincents”, otrajā vietā - „Bibliotēka No.1 restorāns”, bet trešajā vietā ierindojās 3 pavāru restorāns „Tam labam būs augt!”.

Dikļu pils restorānā šefpavārs Jānis Siliņš piedāvā gardēžiem nobaudīt mūsdienīgas interpretācijas par Vidzemes lauku labumiem. Ja pils saimnieks būs bijis medībās, ēdienkartē var atrast arī īpaši pagatavotus medījumus. Maltītes garšas nianses bagātinās rūpīgi izvēlēti dzērieni.

Vairāk informācijas par Dikļu pili www.diklupils.lv

Informāciju sagatavoja:
Eva Eglīte
Attīstības nodaļas vadītāja
Kocēnu novada dome
Tālr.: 642 07683
E-pasts: [email protected] 
www.kocenunovads.lv