Kocēnu novada dome izveidojusi jaunu mājaslapu

05.05.2015

Kocēnu novada dome izveidojusi jaunu interneta mājaslapu, kuras izstrādē nav ieguldīti finanšu līdzekļi, jo darbs tika veikts pašu spēkiem, izmantojot zināšanas un pieredzi, tādējādi ekonomējot pašvaldības finanšu resursus. Mājaslapas adrese līdzšinējā:www.kocenunovads.lv.

Iepriekšējā mājaslapa bija novecojusi gan tehniski, gan vizuāli, un jaunā lapa nodrošina gan ātrāku informācijas ieguvi, gan vieglāku lapas administrēšanu. Jaunā mājaslapa veidota, izmantojot Google Apps pakalpojumu, līdz ar to tā veiksmīgi veido saderību ar citiem Google produktiem, piemēram, foto galeriju un video izmitināšanu, kā arī kalendāru.

Mājaslapas informācija glabājas Google serveros, kas nodrošina lapas pieejamību, drošību un platformas atjaunināšanu. Par aktuālo Kocēnu novadā iespējams uzzināt arī, aplūkojot pašvaldības mājaslapas mobilo versiju, kas piemērota informācijas skatīšanai mobilajās ierīcēs - viedtālruņos un planšetdatoros. Lapas izmitināšana Google serveros izmaksā 40 EUR gadā par redaktora kontu.

Informāciju sagatavoja:
Eva Eglīte
Attīstības nodaļas vadītāja
Kocēnu novada dome
Tālr.: 642 07683
E-pasts: [email protected] 
www.kocenunovads.lv