Skolēnu pavasara ekskursiju ceļvedis

05.05.2015

Lai arī šogad sals nekoda tik spēcīgi kā citus gadus, ilgi gaidītais pavasaris beidzot ir klāt! Ar vislielāko nepacietību dabas mošanos gaida skolēni, jo šajā laikā ierasts doties aizraujošās, izzinošās un jautrās ekskursijās. Kā ierasts, Valmieras Tūrisma informācijas centrs (TIC) sagatavojis īpašu izdevumu, kurā skolēni un pedagogi var rast iedvesmu lieliskai klases ekskursijai Valmierā un apkārtējos novados.

Piedāvājumā iekļauta informācija par vietām Valmieras pusē, kas ne tikai izklaidēs, bet arī liks skolēniem domāt, radoši darboties, klausīties stāstus, izglītoties un pilnveidoties, lai pēc apmeklējuma skolēni atminētos apskates objektus ar pozitīvām emocijām. Tāpat materiālā atrodama informācija par ekskursijām dažādos Valmieras un apkārtējo novadu uzņēmumos, kur, apvienojot patīkamo ar lietderīgo, skolēni varēs iegūt vērtīgas zināšanas un visticamāk atklāt arī dažādus meistarstiķus, piemēram, kā ražo koka mucas. Jaunievedums šajā ceļvedī ir viesošanās koka rotaļlietu ražotnē „Varis Toys”, kur ikviens interesents varēs iepazīties ar koka rotaļlietu tapšanu.

Valmieras TIC īpaši padomājis ceļvedī iekļaut arī dažādu saimniecību un dabas objektu apskatīšanu, lai skolēni, kuriem ikdienā, iespējams, pietrūkst dabas tuvums, var „elpot pilnu krūti” svaigu gaisu, uzņemt dabas enerģiju un atpūsties harmoniskā vidē. Varbūt tā būs aktīva pastaiga Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā, izjāde ar zirgiem, dzīvnieku iepazīšana zemnieku saimniecībās, bet varbūt jautrs brauciens Gaujas tramvajā?

Izvēloties ekskursijas tūri izdevumā „Skolēnu pavasara ekskursiju piedāvājums”, garantējam, ka skolēns būs aktīvi izkustējies, nogaršojis dažādus latviešu tradicionālos ēdienus, piedalījies radošās darbnīcās, jautri pavadījis laiku, ieguvis jaunas prasmes, uzzinājis aizraujošus stāstus un, protams, labāk iepazinis Valmieras pusi.

Skolēnu pavasara ekskursiju ceļvedi elektroniskā formātā vari aplūkot šeit!

Plašāka informācija par ekskursiju ceļvedi un citiem tūrisma piedāvājumiem: tūrisma vortālāwww.visit.valmiera.lv, zvanot pa tālruni 64207177 vai rakstot e-pastu [email protected].