Tūrisma ceļvedis-romāns pieejams vilciena Rīga-Sanktpēterburga-Rīga pasažieriem

10.06.2015

No jūnija vidus tūrisma maršruta Via Hanseatica izdotais tūrisma ceļvedis „Neaizmirstamie piedzīvojumi Via Hanseatica maršrutā” un maršruta tūrisma kartes pieejamas vilciena Rīga-Sanktpēterburga-Rīga pasažieriem.

Grāmata būs lielisks laika kavēklis ikvienam vilciena pasažierim, turklāt lasītājiem nonākot galapunktā, gan ceļvedi, gan tūrisma karti atļauts ņemt līdzi, lai iepazītos rūpīgāk ar atpūtas iespējām Latvijā, Igaunijā un Krievijā! Šobrīd SIA „L –EKSPRESIS” nogādātas 100 grāmatas un 200 tūrisma kartes krievu valodā.

Tā kā tūrisma ceļvedis lasāms kā aizraujošs romāns par kādas krievu ģimenes piedzīvojumiem maršrutā Sanktpēterburga-Rīga, tas lauzis stereotipus par to, kādai jābūt tūrisma informācijai. Veidojot ceļvedi, tā sastādītāji vēlējās informāciju par tūrisma objektiem lasītājam pasniegt saistošā un aizraujošā veidā, vienlaikus gan izglītojot, gan izklaidējot.

SIA „L-EKSPRESIS” mārketinga projektu vadītāja L. Švītiņa izteica vēlmi izvietot savos vilcienos tūrisma maršruta Via Hanseatica drukātos materiālus, noklausoties Vidzemes plānošanas reģiona tūrisma ekspertes Ilze Liepas prezentāciju par tūrisma maršrutu Via Hanseatica Latvijas Tūrisma Aģentu un Operatoru Asociācijas (ALTA) ikgadējā konferencē.

Atgādinām, ka Via Hanseatica tūrisma ceļvedis „Neaizmirstamie piedzīvojumi Via Hanseatica maršrutā” pieejams 4 valodās (latviešu, igauņu, krievu, angļu) arī elektroniskā formātā http://www.viahanseatica.info. Printētā grāmatas versija bez maksas pieejama tūrisma informācijas centros Siguldā, Cēsīs, Valmierā, Strenčos, Valkā. Savā īpašumā to iespējams iegūt arī sazinoties ar Vidzemes plānošanas reģionu, rakstot uz e-pastu [email protected]!

Kas ir tūrisma maršruts „Via Hanseatica”?

Via Hanseatica ir tūrisma maršruts, kas savieno vairāku valstu pilsētas – Sanktpēterburgu, Narvu un Ivanovogorodu, Tartu, Valku un Valgu, Valmieru un Siguldu.

Katrs ceļojums sākas jau ar pirmo sperto soli – un katrs nākamais palīdz atklāt jaunus ceļus un jaunus galamērķus. Mazāk iepazītās vietas sniedz patīkami satraucošu atklājēja prieku. 580 km garais ceļš starp Rīgu un Sanktpēterburgu var šķist sīks pasaules kartē, taču tas glabā noslēpumu, neskartu dabu, piedīvojumu un viesmīlīgus cilvēkus.

Nododoties iecienītākajai ceļošanas kompānijai – ar ģimeni, vai dedzīgi sekojot savai interesi – dabas vērošanai, piedzīvojumu meklēšanai vai kultūras baudīšanai – ir radīti īpaši Via Hanseatica maršruti, kas piepildīti ar pārsteidzošām norisēm, kuras piedzīvot, sajust un izgaršot.