Tapis jauns ceļvedis ģimenēm ar bērniem!

20.08.2015

Valmieras Tūrisma informācijas centrs ir sagatavojis īpašu tūrisma ceļvedi ģimenēm ar bērniem, kurā apkopoti dažādi tūrisma objekti un ieteikumi kā saturīgi un interesanti pavadīt laiku Valmieras pusē, uzzināt daudz jauna un gūt pozitīvas emocijas.

Ceļvedī atradīsiet informāciju par zemnieku saimniecībām, kur var satikt ziņkārīgus mājdzīvniekus vai iepazīt mazāk redzētus – eksotiskus dzīvniekus un uzzināt par to audzēšanu, rakstura iezīmēm, stiķiem un niķiem. Uzzināsiet, kā un kur var izveidot māla podu vai seno krēslu, pagatavot gardu šokolādi, veselīgu zāļu tēju vai apgūt sarežģīto mucenieka amatu un iepazīt vēl daudzas citas aizraujošas lietas.

 

Savukārt aktīvās atpūtas cienītājus ceļvedis mudinās doties piedzīvojumiem bagātā pastaigā pa Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parku un jauno taku kokos ar garāko nobraucienu trosē pār Gauju, doties izbraucienā ar Gaujas tramvaju, kā arī iepazīt dabas taku – labirintu “Koku skola” atpūtas kompleksā “Avoti” un viesoties vēl daudzās citās vietās.  Tāpat tūrisma ceļvedī atradīsiet informāciju par vietām, kur var doties izjādē ar zirgiem, labākajiem rotaļu laukumiem un vietām gardām maltītēm.

Ceļvedis elektroniski pieejams šeit!

Ar tūrisma ceļvedi ģimenēm iespējams iepazīties tūrisma vortālā visit.valmiera.lv sadaļā „Iepazīsti” – „Tūrisma materiāli” vai klātienē Rīgas ielā 10. Plašāka informācija pa tālruni 64207177 vai rakstot [email protected]