Audiogids tagad arī vācu valodā!

18.10.2015

Rūpējoties par tūristu labsajūtu Valmierā, Valmieras Tūrisma informācijas centrs (TIC) tagad piedāvā audiogidu arī vācu valodā.

Audiogids ir ērts veids, kā ceļotāji var iepazīt Valmieras populārākos tūrisma objektus, izmantojot savu telefonu. Klausoties audiogidu, ikviens interesents var doties ekskursijā individuāli vai nelielā grupā un iepazīt Valmieru.

Līdz šim Valmieras Tūrisma informācijas centrs audiogidu piedāvāja četrās valodās – latviešu, krievu, angļu un igauņu –, bet, novērojot pieaugumu vāciski runājošo tūristu skaitā, Valmieras TIC nolēma piedāvāt audiogidu arī vācu valodā.

Audiogidu latviešu, krievu, angļu un igauņu valodā ir ierunājuši Valmieras drāmas teātra aktieri. Viņi iepazīstinās ceļotājus ar Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcas vēsturi, interesantajiem Lucas kalna nostāstiem, Valterkalniņu, Maršnera namu, Ģīmes dzirnavām, vēsturiskajiem Rīgas vārtiem, kā arī ļaus ceļot vēsturē, izzinot Livonijas ordeņa pilsdrupu leģendas un nostāstus. Kopumā ikvienam ir iespēja iepazīties ar 44 interesantiem tūrisma apskates objektiem un dzirdēt aizraujošus stāstus par Valmieru un tās vēsturi.

Ikviens interesents bez papildu samaksas var zvanīt pa automātisko tālruņa numuru 64222322 (operators Lattelecom) vai 25440011 (operators LMT). Plānojot ceļojumu, audiogidu iespējams savlaicīgi lejupielādēt .mp3 formātā, un to var izdarīt tūrisma vortālā www.visit.valmiera.lv, sadaļā „Audiogids”. Pilsētas apskatei noderēs arī Valmieras karte, ko iespējams saņemt Valmieras Tūrisma informācijas centrā Rīgas ielā 10.

Plašāka informācija pieejama, rakstot e-pastu [email protected], tūrisma vortālā www.visit.valmiera.lv, ierodoties Valmieras TIC vai zvanot pa tālruni 64207177.