Valmieras kultūras kartei pievienojas jauni sadarbības partneri

30.09.2015

Lai veicinātu kultūras pasākumu apmeklētību un akcentētu Valmieru kā pilsētu ar daudzveidīgu un kvalitatīvu kultūras piedāvājumu, Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valmieras pilsētas un tuvākās apkārtnes kultūras iestādēm 2012.gadā izveidoja unikālu kultūras produktu „Valmieras kultūras karte”.

Personalizētā kultūras karte nodrošina tās īpašniekiem iespēju izdevīgāk apmeklēt kultūras un atpūtas pasākumus vairākās Valmieras pilsētas un tuvākās apkārtnes kultūras iestādēs. Šā gada septembrī Valmieras kultūras kartē iesaistījās divi jauni partneri – Jāņa Rozes grāmatnīca (t/c „Valleta”, Valmierā) un Tūrisma un transporta aģentūra „Balt-Go” (Rīgas iela 39, Valmiera), Valmieras kultūras kartes īpašniekiem piedāvājot 10% atlaidi no pirkuma summas.

Kultūras kartes īpašnieku priekšrocība ir gan iespēja iegādāties biļetes izdevīgāk, gan arī apmeklēt īpašos pasākumus – tikšanās ar radošām personībām. Pirmā šīs sezonas tikšanās tiks organizēta sadarbībā ar Valmieras Drāmas teātri - 2. oktobrī plkst.13.00 Valmieras teātrī (kafejnīcas „Teātra vīna studija” telpās) notiks saruna ar teātra mākslas zinātnieci un Mihaila Bulgakova daiļrades pētnieci Silviju Radzobi. Sarunas tēma: „Pārdomas par Mihailu Bulgakovu, kā arī „Meistaru un Margaritu””. Klātesošie varēs uzdot profesorei jautājumus un piedalīties kopīgā diskusijā. Pasākuma apmeklējums bez maksas, iepriekš piesakoties teātra kasē. Jāpiebilst, ka tikšanās tiek rīkota gaidāmā jauniestudējuma - M. Bulgakovs „Meistars un Margarita” - ietvaros, kura pirmizrāde notiks tās pašas dienas vakarā.  

Jau ziņots, ka, lai saņemtu Valmieras kultūras karti, neierobežotā laika periodā jāapmeklē sarīkojumi piecās no desmit kultūras iestādēm. Iegādājoties biļeti uz pasākumu, jālūdz kasierim uzspiest zīmodziņu Valmieras kultūras kartes brošūrā, īpaši šim mērķim paredzētā vietā. Kad aizpildītas vismaz piecas no desmit zīmogiem paredzētajām vietām, Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas iela 10) var apmainīt zīmogu kartiņu pret personalizētu Valmieras kultūras karti. Līdz šim kopumā izsniegtas vairāk nekā 440 Valmieras kultūras kartes.

Informāciju sagatavoja:
Līga Tarbuna
Valmieras Kultūras centra
sabiedrisko attiecību vadītāja
Mob. tel.: 28382051