Aicinām iegādāties jauno Valmieras kalendāru 2017.gadam

15.11.2016
Tuvojoties gada noslēgumam, jau tradicionāli valmieriešiem un pilsētas viesiem iespējams iegādāties Valmieras sienas kalendāru 2017.gadam.
Kalendārā apkopotas 12 Valmieras vērtības raksturojošas fotogrāfijas, ko paspilgtina valmieriešiem zināmu personību atziņas vai vēlējumi pilsētai un iedzīvotājiem. Tāpat kalendārā iekļauta informācija par nozīmīgākajiem nākamā gada pasākumiem pilsētā.
 
Kalendārā ievietotos fotoattēlus uzņēmuši fotogrāfi, kuri apmeklējuši pilsētā notiekošos pasākumus vai devušies pastaigā pa Valmieru, iemūžinot skaistākos un īpašākos mirkļus četros gadalaikos. Kalendārā iekļautās fotogrāfijas ne tikai attēlo Valmieras spilgtākos notikumus, valmieriešus, nozīmīgākos un ainaviskākos objektus, bet arī atklāj Valmieras vērtības: attīstība, kultūra, vide, māksla, uzņēmējdarbība, latviskums, cilvēki, sports, izglītība, vēsture, patriotisms un miers. Iekļautās vērtības simbolizē Valmieru kā vietu izaugsmei un attīstībai – pilsētu, kas domā un rada.
 
Valmieras sienas kalendārs katru gadu ir valmieriešu iecienīta Ziemassvētku un Jaunā gada dāvana, ar ko iepriecināt citam citu, dāvināt pilsētas viesiem, kā arī sūtīt radiem, draugiem un paziņām, kuri dzīvo ārzemēs.
 
Valmieras sienas kalendāru 2017.gadam iespējams apskatīt un iegādāties Valmieras Tūrisma informācijas centrā Rīgas ielā 10. Kalendāra cena – 1,90 EUR.
 
 
 
 
Informāciju sagatavoja:
Liene Zālīte
Valmieras pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste
                                                     Mob. tālr.: 22464113