Tapusi īsfilma par tūrisma iespējām Burtnieku novadā

22.05.2017
Burtnieku novada pašvaldība jaunās aktīvā tūrisma sezonas sākumā laidusi klajā tūrisma īsfilmu. Tās vadmotīvs ir ģimenes velobrauciens pa Burtnieku novadu, ar kuriem kopā skatītājs iepazīst tā atpazīstamākās vietas, ainavisko dabu un aktīvās atpūtas iespējas.
 
Īsfilma parāda un izceļ novada lielākās vērtības. No Valmiermuižas pils parka video attēlotās ģimenes ceļš ved uz aktīvās atpūtas kompleksu “Avoti”, tālāk pie Rencēnu pagasta “Vildēnu” eksotiskajiem dzīvniekiem. Neiztikt arī bez teiksmainā Burtnieka ezera, zirgiem tā pļavās un jau iemīļotajām tuvējām vietām: Burtnieku baznīcu, Burtnieku muižas parku, laivu bāzēm u.c. Īsfilma atspoguļo Burtnieku novadu kā vietu, kur aptvert mūsu zemes plašumu un spēku.
Īsfilmu ikviens var noskatīties šeit!
 
 
Īsfilma tapusi sadarbībā ar SIA “CREATD”. Burtnieku novada pašvaldība kopā ar uzņēmumu ir izveidojušas trīs Burtnieku novada pievilcību reprezentējošus video latviešu, krievu un angļu valodā. Pirmā video koncepts aptver tūrisma iespējas, otrā  - uzņēmējdarbības vidi, bet trešais atspoguļo Burtnieku novada daudzveidību. Īsfilma par uzņēmējdarbību pašlaik vēl nav pieejama plašākai sabiedrībai.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Edīte Stērste,
Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 2021963, e-pasts: [email protected]