Aicinām pieteikties amatniekus un mājražotājus ielu tirdzniecībai Valmieras pilsētas svētkos

31.05.2017

Valmieras pilsētas svētku “Valmiera virmo” laikā, 29.jūlijā no plkst.9.00 līdz 16.00, notiks amatnieku un mājražotāju tirgus, kam aicināti pieteikties tirgotāji.

Tirdzniecība tiks organizēta no pilsētas rātslaukuma (Lāčplēša iela 2), tālāk pa Lāčplēša ielu, Tērbatas un Strauta ielu.

Amatnieku un mājražotāju tirgū var piedalīties gan juridiska, gan fiziska persona, kura reģistrējusies kā saimnieciskās darbības veicējs.

Pieteikties dalībai Valmieras pilsētas svētku amatnieku un mājražotāju tirgum iespējams tikai elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu, kas pieejama šeit:

  • no 31.maija līdz 20.jūnijam – Valmieras pilsētas, Beverīnas, Burtnieku un Kocēnu novadu uzņēmēji;
  • no 21.jūnija līdz 7.jūlijam – Latvijas mājražotāji un amatnieki, Latvijas ražotāji;
  • no 28.jūnija līdz 7.jūlijam – citi tirgotāji.

Plašāka informācija par amatnieku un mājražotāju tirgu pieejama pie Valmieras muzeja direktores Ivetas Blūmas, zvanot pa tālruni 64224770 vai rakstot e-pastu [email protected], kā arī pie Valmiera muzeja lietvedības sekretāres Ilzes Mežapuķes, zvanot pa tālruni 64224770 vai rakstot e-pastu [email protected]

Amatnieku un mājražotāju tirgus galvenais mērķis ir popularizēt seno amatu prasmes, sekmēt mājamatniecības un lietišķās mākslas attīstību, mājražotāju aktivitāti, kā arī popularizēt tautas materiālo, estētisko un ekoloģisko vērtību.

Ar nolikumu “Par ielu tirdzniecību 2017. gada 29. jūlijā Valmieras pilsētas svētkos “Valmiera virmo” var iepazīties Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā www.valmiera.lv.

Informāciju sagatavoja:
Liene Zālīte
Valmieras pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob. tālr.: 22464113