"Muzikālie autobusi” meklē māksliniekus

26.06.2017

Valmieras pilsētas svētku laikā, no 27. līdz 30.jūlijam, pilsētas maršrutos izbrauks “muzikālie autobusi”. Topošie un esošie mākslinieki, kuri vēlas gūt šādas neparastas skatuves pieredzi, aicināti pieteikties līdz 16.jūlijam, zvanot pa tālruni 26443410 vai rakstot [email protected]

Pērn uzstāties “koncertzālē uz riteņiem” izmēģināja Valmieras Mūzikas skolas jaunie pianisti, grūto uzdevumu – spēlēt klavieres braucošā autobusā – izpildot ar smaidu un dāvājot pozitīvas sajūtas pasažieriem. Tāpat tika sasniegts jauns rekords – lielākais kolektīvs “muzikālajā autobusā”. Kamerkoris “Kaķi” radīja īstu svētku noskaņu un dāvāja enerģiju vēl ilgam laikam. Klausītājus iepriecināja arī šīs akcijas “veterāns” – Mārcis Bogdanovs, kurš ģitāras pavadījumā izpildīja līdzi dziedamas dziesmas. Īpašu noskaņu radīja Mārtiņš Pūcītis, aicinot baudīt ģitāras maģisko skanējumu un radot mierpilnu un pozitīvu gaisotni.

Valmieras pilsētas svētku laikā arī pieturas no “parastām” kļūst par “skanošām”. Tā pērn pie kino “Gaisma” uzstājās Kocēnu kultūras nama pūtēju kvintets, ne vienam vien garāmgājējam liekot apstāties un pat pašūpoties mūzikas ritmā. Savukārt pieturvietā “Laima” uzstājās Sandris Dubovs ar grupu.

“Muzikālie autobusi” ir neatņemama Valmieras pilsētas svētku tradīcija, kas norisināsies jau sesto gadu. Jāpiemin, ka šogad īpašie autobusi sezonu jau ir sākuši. Valmierā 20.maijā norisinoties III Latvijas skolu jaukto koru salidojumam, dažādās vietās pilsētā, tostarp arī autobusā, dalībnieki iepriecināja ar pārsteiguma koncertu. Tādējādi pirmo reizi Valmieras pasažieriem uzstājās koris no Rīgas.

Gaidīsim “muzikālajos autobusos” un “skanošajās pieturās” Valmieras 734.dzimšanas dienas svinību laikā!

Informāciju sagatavoja:

SIA "VTU Valmiera"