Sporto Vidzemes Olimpiskajā centrā!

03.01.2018
Vidzemes Olimpiskā centra atlētikas zālē norisinās dažādas grupu nodarbības profesionālu sporta treneru vadībā. Februārī tiks atvērta arī trenažieru zāles daļa. Informācija par nodarbību laikiem meklējama www.voc.lv, pieteikšanās pa tālruni +371 64220660.
 
Vidzemes Olimpiskajā centrā ir iespējams apmeklēt nodarbības ar papildu pievienoto vērtību fizioterapeita Ulda Sproģa vadībā. Uldis vada ārstniecisko vingrošanu grupā (maksimums 5 cilvēki nodarbībā), apļa treniņus un piedāvā arī individuālos fiziskās sagatavotības treniņus.
 
Dažādas intensitātes nodarbības – TRX un ''Total body workout'' - pasniedz trenere Ginta Kalniņa. TRX - piekares treniņsistēma, kas ir viens no jaunākajiem un efektīvākajiem treniņa konceptiem pasaulē. ''Total body workout'' ir vispārējs ķermeņa treniņš, kurā iekļauti gan aerobās slodzes vingrinājumi, gan spēka vingrinājumu kompleksi.
 
Adelīnas Priednieces vadībā divreiz nedēļā “Fat Burning” nodarbībās iespējams uzlabot ne vien fizisko formu, bet arī garastāvokli, jo nodarbību neatņemama sastāvdaļa ir tām pielāgota, aktīva mūzika. Ja šādas slodzes nodarbības nav Jūsu interešu lokā, pievienojaties Kardio&Spēks - sabalansētas slodzes nodarbībām, kurās aerobā slodze mijas ar spēka vingrinājumiem un tiek nodarbinātas visas muskuļu grupas.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Lelde Bukovska
+371 28247515