Godinās apbalvojuma “Burtnieku novada sporta laureāts 2017” ieguvējus

26.01.2018
Sestdien, 3. februārī, plkst. 18.00 Valmieras pagasta kultūras namā norisināsies apbalvojuma “Burtnieku novada sporta laureāts 2017” pasniegšanas ceremonija. Burtnieku novada pašvaldība pasākumā godinās sportistus, trenerus, sporta veterānus, komandas, biedrības un sporta pasākumu organizatorus par aizvadītā gada sasniegumiem un ieguldīto sporta attīstībā.
Apbalvojums “Burtnieku novada sporta laureāts 2017” tiks pasniegts 15 nominācijās: “GADA jaunā sportiste”, “GADA jaunais sportists”, “GADA sportiste”, “GADA sportists”, “GADA veterānu sporta pārstāve”, “GADA veterānu sporta pārstāvis”, “GADA sporta klubs/biedrība”, “GADA komanda”, “GADA treneris”, “GADA sporta pasākums”, “Par IEGULDĪJUMU sporta attīstībā”, "Populārais sportists", "Populārā sportiste", "Populārākā komanda" un "Populārākais pasākums".
Pirmo reizi apbalvojuma piešķiršanā tika iesaistīti arī sportistu līdzjutēji un atbalstītāji, aicinot tos balsot un noteikt 2017. gada populārāko sportistu, sportisti, komandu un pasākumu. Nedēļas laikā tika saņemtas vairāk nekā 1000 balsis!
Pasākumā pateicības raksti tiks pasniegti arī “Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes 2017” dalībniekiem, kuri olimpiādē pārstāvēja Burtnieku novadu, gūstot atzīstamus rezultātus. Burtnieku novada komanda kopvērtējumā ierindojās 20. vietā no 82 pašvaldībām. Burtnieku novadu olimpiādē pārstāvēja 16 jaunieši, kopumā izcīnot divas zelta, vienu sudraba un divas bronzas medaļas.
Apbalvojuma “Burtnieku novada sporta laureāts 2017” pasniegšanas ceremoniju atklās Burtnieku novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Guntars Štrombergs. Par kultūras programmu pasākumā rūpēsies Endija Rezgale, Burtnieku novada jauniešu kora “Konsonanse” vadītājs Imants Točs un kora solists Artis Krists Mednis. Varēs vērot arī karsējmeiteņu komandas priekšnesumus. Pasākumu vadīs aktieris Rihards Jakovels.
Pasākumā ieeja ar ielūgumiem, bet ir paredzēta iespēja pasākumā piedalīties arī citiem interesentiem, tiem iepriekš piesakoties. Pieteikt dalību var pie Burtnieku novada pašvaldības kultūras un sporta koordinatores Elīnas Krūkles pa tālr. 25971154 vai e-pastā: [email protected]
Apbalvojuma  “Burtnieku novada sporta laureāts 2017” piešķiršanas mērķis ir godināt sportistus, viņu trenerus, biedrības un klubus, kuru pamatdarbības joma ir sports un sporta komandas par ievērojamiem sasniegumiem sportā, kā arī apzināt novada labākos sportistus, trenerus, biedrības un klubus, kuru pamatdarbības joma ir sports, sporta komandas, organizētos sporta pasākumus un personas, kuras aktīvi darbojas sporta nozarē un veicina sporta attīstību Burtnieku novadā. Pretendentus apbalvojuma saņemšanai izvirza klubi, biedrības, kuru pamatdarbības joma ir sports, treneri un Burtnieku novada iedzīvotāji.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Edīte Stērste,
Burtnieku novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 20219631, e-pasts: [email protected]