Sveicam aktīvākos izaicinājuma “Ar Valmieras vārdu apkārt pasaulei” dalībniekus

27.01.2018

Piektdien, 26.janvārī, Valmieras muzeja Garšaugu namiņā tika sveikti aktīvākie Valmieras pilsētas pašvaldības organizētā izaicinājuma “Ar Valmieras vārdu apkārt pasaulei” dalībnieki.

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks klātesošos iepazīstināja ar lielākajiem sporta infrastruktūras attīstības projektiem Valmierā, kā arī pasniedza piemiņas veltes par dalību Valmieras izaicinājumā. Klātesošajiem bija iespēja noklausīties interesantu Indras Vīlisteres stāstu par zāļu tējām un to nozīmi organisma stiprināšanā, labas formas uzturēšanā.
Valmieras pilsētas pašvaldības izaicinājuma “Ar Valmieras vārdu apkārt pasaulei” mērķis – kopīgi veikti 40 000 kilometri, kas pielīdzināms ceļam apkārt zemeslodei – skrienot, nūjojot, soļojot, slidojot un citādi sportiski aktīvi pārvietojoties, neizmantojot transportu, tika sasniegts trīs mēnešu un divu dienu laikā. Izaicinājumu pieņēma kopumā 176 dalībnieki, kuri programmā “Endomondo” reģistrēja savus aktīvi veiktos kilometrus.
Aktīvākais izaicinājuma dalībnieks ar reģistrētiem 1512 km bija Artis Šmits, otrajā vietā Raitis Puriņš (1391 km), savukārt trešajā vietā dāma – Santa A, kura veikusi 1065 kilometrus. Aktīvāko izaicinājuma dalībnieku desmitniekā iekļuvuši arī Normunds Rozītis, Ritvars K, Ilze, Jānis Baiks, Baiba Marta, Uldis Tučs un EvijaVo (minēti aktīvāko dalībnieku lietotājvārdi “Endomondo” programmā).
Izaicinājums turpinās
Tā kā izvirzīto mērķi – kopīgi mērot 40 000 km apkārt zemeslodei – izdevās sasniegt ļoti ātri – nedaudz vairāk nekā trīs mēnešos, rodas jautājums, cik reizes valmierieši varētu apiet apkārt zemeslodei vesela gada laikā. Lai to noskaidrotu, turpinātu popularizēt veselīgu dzīvesveidu un mudinātu iedzīvotājus ikdienā vairāk laika veltīt aktīvai atpūtai, izaicinājums “Ar Valmieras vārdu apkārt pasaulei” tiek turpināts līdz 2018. gada izskaņai. Aicināti aktīvi būt gan šī izaicinājuma dalībnieki, kā arī pievienoties vēl citiem valmieriešiem, Valmieras pilsētas draugiem, lai gada laikā mēs kopīgi būtu mērojuši iespējami lielāku attālumu.
Lai pieņemtu izaicinājumu, jāreģistrējas lietotnē Endomondo. Pieteikties izaicinājumam iespējams ŠEIT. Programma uzskaitīs ceļā pavadītos kilometrus, kas veikti, neizmantojot transportu – ejot, skrienot, nūjojot, slēpojot, slidojot vai braucot ar skrituļslidām.
 
 
 
Informāciju sagatavoja:
Laura Moča
Valmieras pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece
Mob. tālr.:26349122