Tūrisma uzņēmēji no Valmieras iepazīst Hanzas pilsētu Kuldīgu

08.02.2018
Lai apgūtu labās prakses piemērus un iedvesmotos pieredzes pārnesei, vairāki Valmieras un apkārtējo novadu tūrisma uzņēmēji un tūrisma profesionāļi 31. janvārī devās iepazīšanās vizītē uz Hanzas pilsētu Kuldīgu.
Pieredzes apmaiņas programmā brauciena dalībniekiem bija iespēja uzzināt, kā Kuldīgas pilsētā tiek veidots tūrisma piedāvājums, apzinot un izceļot bagātīgo Hanzas laika mantojumu mūsdienās. Tūrisma uzņēmēji no Valmieras paviesojās tādos objektos, kā Kuldīgas “Dzīvajā muzejā”, dodoties ekskursijā “Senās Kuldīgas stāsts”, Kuldīgas restaurācijas centrā, Mākslinieku darbnīcā M22, restorānos “Goldingen Room” un “Bangerts”, kā arī devās izbraucienā ar Kuldīgas tūrisma vilcieniņu. Vizītes noslēgumā brauciena dalībnieki iepazina arī nakšņošanas pakalpojuma piedāvājumu Kuldīgā, apmeklējot apartamentus “Kuldīgas pilsdzirnavas” un viesnīcu “Virkas muiža”.
 
Hanzas pilsētas Kuldīgas tūrisma piedāvājumu devās iepazīt kopumā 14 brauciena dalībnieki, pārstāvot dažādus Valmieras un apkārtējo novadu tūrisma piedāvājumus, uzņēmumus un organizācijas: Valmieras Tūrisma informācijas centru, Beverīnas novada pašvaldību, Valmieras muzeju, viesnīcu “Wolmar”, restorānu “Agnese”, SIA “Valmiermuižas pils”, izbēgšanas spēli “Timemachine”, lauku māju “Ezergribieši”, piemājas saimniecību un picu cepšanas skolu “Vīnkalni”, aktīvās atpūtas centru “Avoti” un dabas izziņas centru “Vecupītes”. Pieredzes apmaiņas brauciena dalībnieki atzina, ka apmeklējums Hanzas pilsētā Kuldīgā bija ļoti iedvesmojošs un lietderīgs, saredzot braucienā gūto iespaidu un kontaktu pielietošanu arī savā turpmākajā profesionālajā darbībā.
 
Pieredzes apmaiņas brauciens tika organizēts Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam līdzfinansētā projekta Nr. CB110 “Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai” aktivitāšu ietvaros.
 

Informāciju sagatavoja:
Anita Tīlena
Valmieras Tūrisma informācijas centra
Galvenā tūrisma projektu vadītāja
+371 25437177