Valmierā par vienu nomas pirtsmucu vairāk

15.08.2018

Šajā vasarā noslēdzies projekts, kas valmieriešiem un citu tuvāko pilsētu iedzīvotājiem sniedz iespēju savai atpūtai iznomāt pirtsmucu uz piekabes ar panorāmas stikla logu. Projektu realizējis SIA Volanti, kas plašāk pazīstams ar nosaukumu Atpūta uz āķa, piesaistot pirtsmucu un koka kublu ražotāju SIA EkoSolis.

Projekts tapis Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. - 2020. gadam ietvaros. Tas ietilpst biedrības „Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA” vietējās attīstības stratēģijā- jaunu pakalpojumu radīšana un esošo attīstīšana. Projekta realizēšanā ļoti palīdzēja Valsts finanšu attīstības institūcija Altum.

 

Kā atzīst Atpūta uz āķa pārstāvis, “Projekta virzība bija samērā grūts un ilgs process, jo to darījām pirmo reizi. Taču gala rezultāts mums ļoti patīk un esmu apmierināts arī ar kvalitāti. Domāju, ka Valmieras apkārtnes iedzīvotāji patiešām izbaudīs atpūtu mūsu pārvietojamā pirtsmucā! Tai ir ērts priekšnams, kurā pārģērbties vai atpūsties, kā arī garas, plašas lāvas, uz kurām izbaudīt latviešiem tik ļoti nozīmīgo pēršanās procesu. Savukārt lielais stikls pirtsmucas sienas vietā ir patiešām fantastisks.”

 
Projekta ietvaros SIA EkoSolis izgatavoja 4,4m garu un 2m augstu pirtsmucu ar priekšnamu un lielu pērtuvi, kā arī panorāmas stikla logu. Pirts komplektācijā ietilpst jaudīga Harvia krāsns, kā arī nerūsējošā tērauda ūdens boilers. Pirts gatavota no Sibīrijas egles un tās būvniecībā izmantots jaunums – pirts vertikālā siena tapusi no CLT (cross lamineted timber) - trīs slāņu līmēta egles materiāla 32mm biezumā, kas nodrošina stabilitāti un lielāku slitumnoturību. Kā pastāstīja SIA EkoSolis direktors Artūrs Pauļukevičs, “Atūta uz āķa pirtsmuca ir veidota tā, lai klients saņemtu labāko, ko var sniegt pārvietojamā pirts. Esam veidojuši vairākus projektus LEADER ietvaros un varu droši teikt, ka šī pirtsmuca un tās kvalitāte neatstās vienaldzīgu nevienu no tās lietotājiem.”
 
Pirtsmucu, kā arī pārvietojamu apkurināmu kublu, ko piedāvā Atpūta uz āķa, iespējams rezervēt, kontaktējoties pa tālruni +371 26443066  vai ieskatoties www.atputauzaka.lv
 
 
Informāciju sagatavoja:
Anda Bīriņa