Aicinām skolēnus ekskursijas baudīt Valmieras pusē

27.08.2018
Ar piedzīvojumiem bagātiem stāstiem, no dārza un meža vitamīniem gūtu enerģiju, saulaina prieka pilni jau pavisam drīz jauno mācību gadu sāks skolēni. Lai iedvesmotu izzināt, gūt prieku kopābūšanā un piedzīvot pozitīvas emocijas, Valmieras Tūrisma informācijas centrs ir izveidojis rudens ekskursiju ceļvedi skolēnu grupām, apkopojot dažādas idejas, kā interesanti pavadīt dienu Valmieras pilsētā un Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novadā.
Rakstīt ar tinti, izbaudīt, kā basas pēdas kutina olīši, stiprināt koncentrēšanās spēju labirintos, pašam izgatavot visgaršīgāko kārumu, minēt mīklas, kas aizved pie slepenām atslēgām, pastaigāties starp koku galotnēm, izmēģināt senos darbarīkus, iepazīt īpašas personības, ceļā dodoties ar velosipēdu, redzēt, kā māls pārvēršas traukos, ieskatīties skudru čaklajos darbos, netraucējot rosību pūznī – to visu un vēl daudzi citi piedzīvojumi gaidāmi ekskursijās Valmieras pusē.
 
Ceļvedis veidots atbilstoši dažādām skolēnu vecuma un interešu grupām (1.-4.klase, 5.-8.klase, 9.-12.klase), apkopojot gan pārgājiena, gan veloekskursiju maršrutus, kā arī piedāvājot ekskursijā doties ar autobusu. Ceļvedī atrodamas arī vietas, kur ieturēt gardu maltīti.
 
Lai palīdzētu plānot ekskursiju, pie katra maršruta norādīta svarīga informācija ar iekļauto objektu aptuveno apmeklējuma ilgumu un cenu. Aicinām viesošanos pieteikt iepriekš, zvanot pa ceļvedī norādītajiem tālruņiem.
 
Ceļvedi skati šeit.
 
Izdevuma pilno versiju var apskatīt un lejupielādēt vortālā www.visit.valmiera.lv. Plašāka informācija par ceļvedī iekļautajiem objektiem pieejama Valmieras Tūrisma informācijas centrā Rīgas ielā 10, rakstot [email protected] vai zvanot pa tālruni 26332213.
 
Informāciju sagatavoja:
Zane Krūmiņa
Valmieras pilsētas pašvaldības
Valmieras Tūrisma informācijas centra
tūrisma informācijas konsultante
Tālr.: +371 64207177
Tālr.: +371 26332213