Radīts jauns Latvijas garšu dzēriens "Miera vēstējs"

12.12.2018

Vaidavas „Silkalnos” saimnieko viena no Latvijas zinošākajām zāļu sievām – Zeltīte Kaviere. Ja reiz kaimiņos sastopami tādi gudri ļaudis, Gardu muti garškopji dodas ne vien padoma prasīt, bet arī zālītes sagādāt, lai radītu jaunu, veselību stiprinošu vēstēju.

No zāļu sievu stāstiem un gudrībām iedvesmojoties, garškopju izlolotajā Gardu muti miera vēstējā apvienoti Latvijas laukos un dārzos rodamie augi, kuri, kā jau vēsta nosaukums - nomierina. Zinošā zāļu sieva Gardu muti miera vēstēju iesaka kā izcilu tīro Latvijas garšu alternatīvu pašiem mazākajiem pēc ikdienas gaitām bērnu dārzā, kad tā vien gribam palutināt mazos ar kādu veselīgu našķi! Tāpat viņa to iesaka baudīt steidzīgajās ikdienas gaitās, kad nepieciešams nomierināt satrauktu prātu, kad jāizšķiras par gala lēmumu - ar vēsu prātu!

No Latvijas dabas miera vēstēja ņēmusi dienas stresu aizgaiņājošo sarkano āboliņu, no mūsu dārziem – slāpes lieliski veldzējošo jāņogu un sildošo aveni, savukārt no Zeltītes bioloģiskās saimniecības nākušas organisma imūnsistēmu stimulējošā pūķgalve un miegu veicinošā ugunspuķe.

Gardu muti miera vēstēju iespējams iegādāties Valmiermuižas tirgotavās:

  • Valmiermuižā

Valmiermuižas alus tirgotava līdzās alus darītavai
Dzirnavu ielā 2, Valmiermuižā.

  • Rīgā

Valmiermuižas alus tirgotava Rīgā
A.Briāna ielā 9a, „Valdemāra pasāža”, Rīgā.

 

Avots: http://www.gardumuti.lv