Uzsākta pasākuma "Kocēnu novada sporta laureāts 2018" ieejas biļešu tirdzniecība

14.01.2019

No šodienas, 14. janvāra, iespējams iegādāties pasākuma “Kocēnu novada sporta laureāts 2018” ieejas biļetes. Kā ierasts, laureātiem - sportistiem un treneriem, ieejas biļete nebūs nepieciešama.

Kocēnu novada sporta laureātu godināšanas pasākums notiks piektdien, 1. februārī, no plkst. 18.00 vietā, kur arī ikdienā mājo sportisks gars – Kocēnu sporta namā. Pasākuma laikā Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis pasniegs apbalvojumus par sasniegumiem dažādos sporta veidos 2018. gadā, kā arī tiks atklāti interneta balsojuma rezultāti. Līdz 25. janvārim ikviens aicināts nobalsot par viņaprāt aizvadītā gada populārāko sportistu/sportisti, sporta komandu un sporta notikumu Kocēnu novadā. Anketa pieejama ŠEIT.

Papildus laureātu apbalvošanai pasākumā būs iespēja vērot aizraujošu priekšnesumu – RED BULL Slackship 2017. gada čempiona Tauri Vahesaar (Igaunija) paraugdemonstrējumu, un neformālajā daļā uz dejām aicinās grupa “Jammee – Band”.

Ieejas biļetes cena: 5 EUR. Biļetes būs iespējams iegādāties tikai iepriekšpārdošanā, tās pieejamas kasēs – Kocēnu novada domes administrācijā Kocēnos un pagastu pārvaldēs Bērzainē, Dikļos, Vaidavā un Zilākalnā, kā arī Rubenes ciema kasē Rubenes sporta namā.

Informāciju sagatavoja:
Elīna Upīte
Kocēnu novada domes
Attīstības nodaļas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob.tel.: 26115449