Aicinām uz iekštelpu stieņu parku

11.03.2019
No 11.marta ikvienam interesentam pieejams iekštelpu stieņu parks Valmieras 5.vidusskolā Raiņa ielā 3 (ieeja no skolas sporta zāles puses).
Bez maksas trenēties uz kvalitatīvām vingrošanas iekārtām iespējams katru darba dienu no plkst.14.00 līdz 19.00.
 
Skolēnu vasaras brīvlaikā iekštelpu stieņu parks būs slēgts, aicinot izmantot aktīvās atpūtas iespējas Valmierā ārpus telpām. Savukārt rudenī sportot gribētājiem iekštelpu stieņu parka durvis atkal būs atvērtas.
 
Apmeklētāji aicināti ņemt līdzi maiņas apavus un rūpēties par tīrību un kārtību sporta zālē. Jāpiemin, ka, lai nodrošinātu drošību, kārtību un inventāra saudzēšanu, stieņu parkā tiek veikta videonovērošana. Ar iekšējās kārtības noteikumiem var iepazīties stieņu parka telpās, kā arī Valmieras mājaslapā www.valmiera.lv, sadaļā “Sports”.
 
Iekštelpu stieņu parks Valmierā tika atklāts 2016.gadā, pateicoties vācieša Bruno Feil dāvinājumam Valmieras pilsētas pašvaldībai 10 000 EUR apmērā ar mērķi veicināt veselīgu dzīvesveidu. Lēmums par šāda parka izveidi pieņemts, lai nodrošinātu iespēju iedzīvotājiem nodarboties ar sportu visa gada garumā neatkarīgi no laikapstākļiem. Iekštelpu stieņu parka Valmierā idejas līdzautors ir ielu vingrošanas entuziasts Pēteris Rakuls, kurš studiju laikā Vidzemes Augstskolā izstrādāja biznesa plānu par šādas aktīvās atpūtas pieejamību Valmierā.
 
Iekštelpu stieņu parks ir pieejams ikvienam sportot gribētājam. Ieeja bez maksas.
 
Stieņu parka telpa ir 86,22 m2 liela, un vingrošanas iekārtu kompleksu veido četri pievilkšanās stieņi, dubultās līdztekas, zviedru siena, horizontālās kāpnes un “čūskveida” horizontālās kāpnes.
 
Informāciju sagatavoja:
Zane Bulmeistare
Valmieras pilsētas pašvaldības
Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas
vadītājas vietniece
Mob. tālr.:26443410