Pieejams Valmieras plānotājs 2020.gadam

27.11.2019

Valmieras plānotāju 2020.gadam iespējams apskatīt un iegādāties Valmieras Tūrisma informācijas centrā Rīgas ielā 10.  Plānotāja cena – 5 EUR.

Plānotāja dizains izstrādāts saskaņā ar Valmieras sienas kalendāru 2020.gadam, lai to varētu pasniegt arī komplektā kā noderīgu un glītu dāvanu. Plānotājā iekļautas 12 fotogrāfijas, kas atrodamas Valmieras sienas kalendārā 2020.gadam. Tajā ir arī Valmieru katrā gadalaikā un mēnesī raksturojoši apgalvojumi, kas būs arī kā vēlējums nākamajam gadam ikkatram. Ikviena jauna mēneša atvērums iesākas ar tā kopskatu, ļaujot labāk plānot un pārskatīt svarīgākos gaidāmos notikumus. Plānotāja beigās paredzēta vieta piezīmēm. Publicēti arī nozīmīgākie 2020.gada notikumi Latvijā un Valmierā.
 
Šogad īpaši padomāts par Valmieras patriotiem – digitālās vides lietotājiem. Valmieras plānotājā un sienas kalendārā iekļautās fotogrāfijas izvietotas arī datora darbvirsmas fona (fona tapete) attēlos (nekomerciālai lietošanai). Tos iespējams bez maksas lejupielādēt šeit.
 
Valmieras Tūrisma informācijas centrā joprojām iespējams apskatīt un iegādāties arī Valmieras sienas kalendāru 2020.gadam, tā cena – 3,90 EUR.
 
Informāciju sagatavoja:
Liene Pinne
Valmieras pilsētas pašvaldības
Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob. tālr.:22464113