Apvienotā dāvanu karte Vidzemes Olimpiskā centra pakalpojumiem tagad arī tiešsaistē

28.11.2019
Ar 2019.gada rudeni Vidzemes Olimpiskā centra struktūrvienības atsakās no individuālajām dāvanu kartēm un sniedz klientiem plašāku izvēles brīvību, piedāvājot vienotu dāvanu karti visiem Vidzemes Olimpiskā centra struktūrvienību sniegtajiem pakalpojumiem. Tagad VOC dāvanu karte iegādājama arī tiešsaistē, sniedzot iespēju attālināti uzdāvināt kādam plašu atpūtas un veselības piedāvājumu klāstu!
Viena dāvanu karte – neskaitāmas iespējas, turklāt, bez starpniekiem! Iegādājies VOC dāvanu karti un iepriecini kādu, dodot iespēju izvēlēties jebkuru no VOC struktūrvienību sniegtajiem pakalpojumiem:
  • Valmieras peldbaseinā
  • Sajūtu parkā
  • Sporta Veselības centrā
  • VOC atlētikas zālē
  • VOC Elektrum ledus hallē
Dāvanu karšu īpašnieki var izvēlēties sev vēlamāko veidu, kā izlietot dāvanu: ziemā izvēloties aktīvo atpūtu uz ledus kādā no publiskās slidošanas pasākumiem, vasarā – dodoties Takā kokos vai Baskāju takā, visu gadu - baudot ūdens priekus Valmieras peldbaseinā vai sportojot VOC Atlētikas zālē. Mierīgākas atpūtas piekritējiem dāvanu karte sniedz iespēju relaksēties Valmieras peldbaseina Atpūtas zonā, apmeklēt jogu vai kādu no masāžām vai citiem ķermeņa estētikas pakalpojumiem Sporta Veselības centrā. Un šie ir tikai populārākie no piedāvājumiem, kas pieejami ar VOC dāvanu karti!
 
Trāpi mērķī ar VOC dāvanu karti - pareizā izvēle īstajā brīdī!
 
Dāvanu karte pieejama visās Vidzemes Olimpiskā centra kasēs (arī Valmieras peldbaseinā, Sporta Veselības centrā un Sajūtu parkā), Valmieras Tūrisma informācijas centrā un tiešsaistē, https://www.voc.lv/davanu-kartes/!
                    
Informāciju sagatavoja:
Lelde Bukovska
Vecākā sabiedrisko attiecību un komunikācijas speciāliste
+371 28247515