Aicinām uz komandu aktivitāti "Rūķa pazudušās cepures mistērija"

28.11.2019
Jaunums Valmierā – lieliska iespēja atpūsties Ziemassvētku noskaņās, darbojoties komandās un aktīvi pavadot laiku kopā ar klasesbiedriem, darba kolektīvu, draugiem vai ģimeni.
Piedzīvojums sākas pie Vidzemes Augstskolas, Cēsu ielā 4, kur grupa sadalās komandās pa četri un dodas nelielā 15 minūšu izaicinājumā pa tuvāko apkārtni un, meklējot norādes, nokļūst iekštelpās. Tur katra komanda saņem īpašu uzdevumu – atrisināt "Rūķa pazudušās cepures mistēriju". Uzdevuma laikā komandas gan meklēs dažādas norādes, gan risinās kodētas mīklas, gan sadarbosies, lai sasniegtu mērķi.
           
Pasākumu vada Rūķis Aizmārša.
Grupas lielums vienai aktivitātei ir no 15 līdz 40 cilvēkiem.
Mistērijas ilgums ir 75-90 minūtes, atkarībā no grupas lieluma.
 
Pēc mistērijas atrisināšanas grupai ir pieejamas izdekorētas un plašas telpas ar galdiem, dažādām spēlēm un skatuve. Par simbolisku piemaksu rūķis var izdalīt arī dāvanas. Diemžēl Ziemassvētku vecītis nav pieejams. Telpas atrodas Valmierā, Linarda Laicēna ielā 2A (pretī t/c "Rimi").
 
Cenas:
 
Mistērijas atrisināšana:
Grupām no 15-30 cilvēkiem 3.50 EUR/personai
Grupām no 31-40 cilvēkiem 3 EUR/personai
 
Telpu īre pēc mistērijas:
Pirmā stunda 30 EUR
Katra nākamā stunda 25 EUR
 
Kā arī Valmierā, Stacijas ielā 30, pieejama izlaušanās spēle, kur gaidām grupas no 3-20 cilvēkiem. Telpās pieejamas gan spēles, gan ballīšu telpas, kurās pavadīt laiku starp spēlēm, jo maksimālais spēlētāju skaits vienā izlaušanās spēlē ir 6 cilvēki. Ballīšu telpās pieejamas dažādas aktivitātes un būs interesanti kā bērniem, tā arī pieaugušajiem.
Cena ir 25 EUR par spēli darbadienās un 35 EUR par spēli brīvdienās. Telpu īre 10 EUR/h.
 
Vairāk informācijas:
Mājaslapa - www.timemachine.lv
Tel. – 27767876