Pārgaujā taps jauns bērnu rotaļu laukumiņš

20.02.2020

Lai uzlabotu atpūtas un fiziskās aktivitātes veicinošas infrastruktūras pieejamību un dzīves kvalitāti ģimenēm ar bērniem Valmierā, Pārgaujā, Krāču ielā 4, Valmieras pilsētas pašvaldība 2020.gadā veidos jaunu rotaļu laukumu bērniem.

Rotaļu laukumā būs vairākas zonas. Gar Krāču ielu tiek plānota norobežota zona ar rotaļu elementiem mazākajiem bērniem. Tālavas ielas pusē tiks veidota velobraukšanas apmācību trase “Velozinis”, kas palīdzēs pašiem mazākajiem braucējiem apgūt velobraukšanas prasmes, kādas nepieciešamas, lai droši pārvietotos pilsētvidē. Plānota arī zona ar vingrošanas un rotaļu elementiem jauniešiem un pieaugušajiem, kā arī apstādījumi un soliņi.

Rotaļu laukuma izveidē pašvaldība plāno izmantot rotaļu elementus no rotaļu laukumiem Smilšu ielā un pie Jāņa Daliņa stadiona. Abās šajās teritorijās plānots izvietot jaunu ainaviski un konceptuāli iederīgu rotaļu infrastruktūru. Tādēļ esošos rotaļu elementus nolemts atjaunot un pārvietot uz rotaļu laukumu Krāču ielā 4.  

Atgādinām, ka līdz 1.martam Valmieras pilsētas pašvaldība aicina piedalīties ideju apmaiņā, kādi elementi nepieciešami mūsdienīgā sporta un aktīvās atpūtas parkā, kāds šogad tiek veidots Rīgas ielā 43A, teritorijā, kur šobrīd atrodas pilsētas skeitparks. To iespējams izdarīt šeit: https://ej.uz/hvgd. Esošais Smilšu ielas rotaļu laukums būs daļa no topošā sporta un aktīvās atpūtas parka, paredzot tajā jaunus rotaļu elementus.

 

Informāciju sagatavoja:
Līga Bieziņa
Valmieras pilsētas pašvaldības
Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā
Tālr.: 64210682; 26495997