Resurss uzņēmēju un darba devēju atbalstam Covid-19 apstākļos

25.03.2020
Ņemot vērā īpašos apstākļus Covid-19 vīrusa uzliesmojuma dēļ, Valmieras Attīstības aģentūra sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību izveidojusi īpašu tiešsaistes vietni Valmieras un apkārtnes uzņēmēju atbalstam un ērtībām. Uzņēmēju atbalsta tiešsaistes vietne pieejama saitē http://developvalmiera.lv/covid-19/ 

 
Saitē atradīsiet šādas iespējas:

Aktuālā informācija un atbalsta iespējas
Vietnē lasāmas jaunākās ziņas, pieejams apkopojums par valsts atbalstu un Valmieras pilsētas pašvaldības atbalstu uzņēmējiem, kā arī vienuviet ievietota informācija par citiem noderīgiem informācijas resursiem. Sadaļa “Biežāk uzdotie jautājumi” sniedz praktiskus ieteikumus un atbildes uz jautājumiem, kas rodas uzņēmējiem un darba devējiem, organizējot ikdienas darbu sociālās distancēšanās, pašizolācijas un karantīnas apstākļos.

Problēmas un risinājuma pieteikuma forma
Lai dot iespēju uzņēmējiem uzdot jautājumus, informēt par problēmām un sniegt priekšlikumus vēl veiksmīgākam uzņēmēju atbalstam, izveidota vienkārša pieteikuma forma. Uzņēmēji un darba devēji aicināti droši izmantot šo risinājumu jebkādu ar Covid-19 krīzi saistītu jautājumu gadījumā! Valmieras pilsētas pašvaldība un Valmieras Attīstības aģentūru ātri reaģēs, iespēju robežās risinās un atbildēs uz iesūtītajiem pieteikumiem (4 līdz 8 darba stundu laikā).

Konsultēšanās
Papildus iepriekš minētajiem risinājumiem uzņēmējiem un darba devējiem pieejamas arī bezmaksas konsultācijas telefoniski un e-pastā. Jebkādu ar Covid-19 krīzi saistītu jautājumu gadījumā aicinām uzņēmējus un darba devējus zvanīt uz tālruņa numuru 26805200 vai rakstīt uz e-pastu [email protected] (kontaktpersona: Baiba Zvejniece, Valmieras Attīstības aģentūras uzņēmējdarbības vides attīstības vadītāja). Konsultācijas pieejamas darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00.

Vēlam veselību un izturību!