Valmierā notiks svētku velobrauciens ģimenēm

15.07.2020

Manā 737. dzimšanas dienas svinībās iegriezīsim pedāļus un dosimies piedzīvojumā! Vējš matos, vasara smaidā un interesanti stāsti ausīs. Priecāšos, ja arī Tu pievienosies. Tava Valmiera.

Svētdien, 26.jūlijā, plkst. 11:00  Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina gan lielus, gan mazus doties velobraucienā “Valmiera 737” kopā ar aktīvā tūrisma entuziasti Santu Paegli. Astoņu kilometru garumā izbrauksim Valmieras  dzimšanas dienas ciparu kontūru, bet velobrauciena noslēgumā būs iespēja veldzēties ar SIA “Valmieras ūdens” sarūpēto atspirdzinājumu.

Velobrauciena maršruts ļaus izbaudīt pilsētas burvību un svētku noskaņu gan mierīgākās zaļajās zonās, gan pilsētas centra dinamikā. Izbraucot svētku “737” kontūru, nonāksim vietā, kur atrodas oriģinālā Valmieras minerālūdens ieguves vieta - būs stāsti, atpūta un ūdens baudīšana tieši no dziļurbuma.
 
Velobrauciena sākums plānots pie Valmieras Tūrisma informācijas centra (Rīgas iela 10), bet noslēgums pie Valmieras minerālūdens ieguves vietas (Jaunvāles iela). Pasākums ilgs aptuveni 2 stundas, un tas būs vieglas grūtības pakāpes brauciens, kura laikā plānota atpūta un dažādas aktivitātes.
 
Velobraukšana notiks pa ceļiem ar asfalta, bruģa un smilts segumu. Savai drošībai iesakām lietot velobraucēju ķiveres un cimdus. Dalība velobraucienā bez maksas.
Lūgums iepriekš pieteikties, zvanot pa tālruni 26332213 vai rakstot e-pastu [email protected], vai ierodoties klātienē Valmieras Tūrisma informācijas centrā.
 
Nākamais aktīvās atpūtas pasākums plānots 16.augustā, kad kopā ar aktīvā tūrisma entuziasti Santu Paegli velobraucienā iepazīsim Burtnieku novadu. Vairāk informācijas par pasākumu tuvākajā laikā vortālā visit.valmiera.lv!
Valmieras 737.dzimšanas dienas lidojuma programma šeit
 
 
Informāciju sagatavoja:
Zane Krūmiņa
Valmieras pilsētas pašvaldības
Valmieras Tūrisma informācijas centra
Tūrisma projektu vadītāja
T. 25437177