Valmieras dzimšanas dienā dodies tematiskos maršrutos ar uzdevumiem “Mākslas elpa”

23.07.2020
Tas ir skaidrāks par skaidru – valmierieši un pilsētas viesi ir lieli mākslas baudītāji! Par to esam pārliecinājušies arī Valmieras Mākslas dienu laikā, kas ik pavasari mēneša garumā apbur un iesaista gan valmieriešus, gan pilsētas viesus. Tad arī māksliniekiem ar audeklu vien vairs nepietiek un mākslas pēdas tiek atstātas viscaur pilsētvidē. Nu šī mākslas elpa aicina doties jaunos piedzīvojumu maršrutos!
Valmieras 737.dzimšanas dienas svinību laikā Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina doties īpaši izveidotos tematiskos maršrutos ar uzdevumiem “Mākslas elpa”, lai aktīvas piedzīvojumu pastaigas laikā kopā ar ģimeni vai draugu kompāniju rastu atbildes uz interesantiem jautājumiem un sajustu dažādu mākslinieku atstātās mākslas pēdas gan uz atpūtas soliņiem, gan pilsētas arhitektūrā. Tematiskie maršruti ievedīs pilsētas skaistākajās vietās, kur māksla un arhitektūra organiski saplūst gan ar dabu, gan dinamisko pilsētas dzīvi.  Maršruta aprakstos iekļauti arī dažādi saistoši fakti un notikumi, kas atklās stāstus par pastaigu ceļā iekļautajiem pieturpunktiem.
 
Dalībniekiem būs iespēja izvēlēties doties 5 km vai 11 km garā maršrutā. Ja daži pakāpieni augšup nesatrauc, tad maršrutā iespējams doties arī ar velosipēdu. Viens no maršrutiem vedīs gar Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolu, kur 25. jūlijā no pulksten 11:00 līdz 15:00 Koprades darbnīcā DARE būs iespējams Valmieras dzimšanas dienas svētku noskaņās apdrukāt arī pašam savu krekliņu, somu vai citu apģērbu.
 
Maršrutu uzdevumu lapas varēs saņemt Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas iela 10), kā arī lejuplādēt šeit: 5km maršruts un 11km maršruts. Tematiskie maršruti būs pastāvīgs aktīvās atpūtas piedāvājums arī pēc Valmieras pilsētas svētkiem.
Valmieras dzimšanas dienas lidojuma programma šeit. Gaidīsim jūs Valmierā! Esam gatavi pacelties!
 
 
Informāciju sagatavoja:
Baiba Misiņa
Valmieras Tūrisma informācijas centra
Tūrisma informācijas konsultante
Mob. tālr.: 25770028