Publiskā pirts pēc pārtraukuma atsāk darbu

05.08.2020
No 6.augusta darbu atsāks Valmieras publiskā pirts, kas līdz šim apmeklētājiem bija slēgta, lai ievērotu Covid-19 izplatību ierobežojošus drošības pasākumus.
Laikā, kamēr Valmieras publisko pirti nevarēja apmeklēt klienti, bija iespējams savlaicīgāk plānot un veikt pirts sakopšanas un remontdarbus, kas tradicionāli tika īstenoti no jūlija līdz augusta vidum. Atsākot darbu, klienti tiks uzņemti sapostās pirts telpās, kas padarīs pakalpojuma saņemšanu vēl patīkamāku.
 
Lai gan publiskā pirts atkal būs pieejama klientiem, tomēr tās darbībā noteikti ierobežojumi. Turpmāk pirts telpās vienlaicīgi varēs atrasties 24 apmeklētāji – 12 sieviešu un 12 vīriešu pusē, savukārt pirts apmeklējuma laiks vienai personai noteikts līdz 2  stundām.  Publiskās pirts klientiem pie tās ieejas būs pieejamas roku dezinfekcijas līdzeklis. Aicinām klientus būt atbildīgiem, ievērot prasības un nedrūzmēties pirts telpās! Šādi  noteikumi  ieviesti,  lai  nodrošinātu drošības prasības Covid-19 ierobežošanai.
 
Pirts darbosies ierastajā grafikā – katru ceturtdienu, piektdienu un sestdienu no plkst.13.00 līdz 21.00.
 
Apmeklējuma cena augustā nemainīga – pieaugušajiem – 4,50 EUR, savukārt pieaugušajam kopā ar bērnu – 4 EUR + 1 EUR par katru bērnu līdz 16 gadu vecumam. Pensionāriem un trūcīgām ģimenēm, uzrādot izziņu par atbilstību trūcīgās ģimenes statusam ar bērniem, pirts apmeklējums maksā 2 EUR par pieaugušo + 1 EUR par katru bērnu. Ir iespējams nomāt arī dvieļus (dvieļu noma – 1 EUR), bet pirts rituāla cienītājiem iesakām līdzi ņemt savu pirts slotiņu. Savukārt no 1.septembra gaidāmas izmaiņas Valmieras publiskās pirts lietošanas cenrādī. Publiskās pirts apmeklējums pieaugušajam  – 5,50 EUR, pieaugušajam kopā ar bērniem līdz 16 gadu vecumam – 5,00 EUR + 1 EUR par katru bērnu. Pensionāriem, 1. un 2.grupas invalīdiem un trūcīgām ģimenēm, uzrādot izziņu par atbilstību trūcīgas ģimenes statusam ar bērniem 2,50 EUR + 1 EUR par katru bērnu. Valmieras publiskās pirts cenrādis apstiprināts 2020.gada 26.marta Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē. 
 
Pirts ir ļoti populārs atpūtas veids. Arī valmierieši un apkārtējo novadu iedzīvotāji iecienījuši šo tradīciju, lai uzlabotu veselību, smeltos enerģiju un jauki pavadītu laiku. 2019.gadā Valmieras publisko pirti apmeklēja 11 412 klienti. Jāpiemin, ka pirms ārkārtējās situācijas izsludināšanas Valmieras publisko pirti 2020.gada janvārī apmeklēja 1097, bet februārī 1290 klienti.
 
Valmieras publiskā pirts Rīgas ielā 53 darbojas kopš 2006.gada, tā atrodas pansionāta “Valmiera” pārraudzībā.
 
Informāciju sagatavoja:
Liene Pinne
Valmieras pilsētas pašvaldības
Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob. tālr.:22464113