Valmieras Hanzas tirgus turpmāk katru otro sestdienu

09.09.2020
Šovasar nedēļas nogalēs laukumā pie Hanzas sienas astoņos Hanzas namiņos varēja satikt amatu meistarus un mājražotājus un iegādāties dažādas saimniecībā noderīgas lietas. Iestājoties rudenim, jau no sendienām veidojusies tradīcija, ka šajā gadalaikā notiek aktīvākais tirgošanās laiks, kad visapkārt notika lielāka un mazāka tirgošanās, lai ļaudis varētu iepirkt nepieciešamās preces ziemai. Valmierā,  atbalstot vietējos mājražotājus, zemniekus, amatniekus, kā arī citus vietējo produktu un preču ražotājus, lemts, ka turpmāk  Valmieras Hanzas tirgus tematiskie tirdziņi notiks divas reizes mēnesī – sestdienās no plkst.10.00 līdz 17.00, pulcējot brangāku skaitu tirgotāju – ap 50 dažādu amatu meistarus un mājražotājus.
No 18. līdz 19.septembrim Valmieras centrā, laukumā pie Hanzas sienas, tajā skaitā arī Hanzas namiņos, notiks Vidzemes Uzņēmēju dienas. Savukārt pirmais tematiskais tirgus notiks 26.septembrī – “Nobaudi rudeni Valmierā”. Savukārt 10. un 24.oktobrī aicinās tradicionālais “Simjūda gadatirgus”, kas vēsturiski vairāku dienu garumā pilsētā noticis jau viduslaikos. 7. novembrī notiks “Mārtiņdienas gadatirgus”, bet 21. novembrī, 5. un 19.decembrī, atzīmējot Ziemassvētku gaidīšanas laiku, notiks “Ziemassvētku tirdziņš”.
 
! Pieteikšanās dalībai tirdziņos ir noslēgusies, brīvas tirdzniecības vietas nav pieejamas. Aktuālā informācija par pieejamo vietu skaitu mājaslapā www.valmierasmuzejs.lv.Tirgotāji tirdzniecības vietas Hanzas laukumā un Hanzas namiņos septembrī un oktobrī varēs izmantot bez maksas.
 
! 28.septembrī Valmieras muzeja mājaslapā tiks izsludināta pieteikšanās uz šī gada novembra un decembra tematiskajiem tirdziņiem. Aicinām sekot līdzi informācijai mājaslapā valmierasmuzejs.lv, sadaļā “Aktualitātes”!
Lai nodrošinātu sortimenta daudzveidību, izvērtējot pieteikumus, tiks nodrošināta iespēja tirgoties dažādiem mājražotājiem. Ja tiksiet apstiprināts tirdzniecībai laukumā pie Hanzas sienas vai Hanzas namiņā, organizatoru pārstāvis sazināsies ar pieteikuma formā norādīto kontaktpersonu trīs darba dienu laikā no iesnieguma saņemšanas dienas.
 
Plašāka informācija un nolikums www.valmierasmuzejs.lv.
 
Jautājumu gadījumā lūgums rakstīt e-pastu [email protected] vai zvanīt 26514633.
 
Informāciju sagatavoja:
Liene Pinne
Valmieras pilsētas pašvaldības
Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob. tālr.:22464113