Valmieras suvenīrus iespējams iegādāties attālināti!

13.01.2021
Lai gan pagaidām klātienē tikties vēl nevaram, Valmieras Tūrisma informācijas centrs (TIC) aktīvi strādā, lai iedvesmotu  ikvienu valmierieti un pilsētas viesi atpūtai dabā, informētu par aktuālo piedāvājumu ēdināšanas un nakšņošanas vietās Valmieras pusē, kā arī nodrošinātu iespēju distancēti iegādāties kādu no Valmieras suvenīriem. Arī Valmieras  sienas kalendārs 2021.gadam vēl pieejams!
Vai nepaspēji iegādāties kāroto sienas kalendāru ar elpu aizraujošajām Valmieras ainavām? Vai vēlies ik rīta kafiju malkot no stilīgas Valmieras krūzes, uz veikalu doties ar īpašo Valmiera dizaina sejas masku, bet brīvajā laikā pastaigāties gar Gaujas krastiem un ar lepnumu uzvilkt Valmieras zīmola cepurīti? Lai gan Valmieras TIC klātienes apmeklētājiem ir slēgts, jebkurš interesents var iegādāties kādu no Valmieras suvenīriem, iepriekš veicot par tiem apmaksu un vienojoties par tā saņemšanas iespējām.  
 
Lai iegādātos kādu no suvenīriem:
  • Apskati pieejamos Valmieras suvenīrus šeit;
  • Sazinies ar Valmieras TIC, rakstot e-pastu uz [email protected] vai zvanot pa tālruni 26332213;
  • Apmaksā e-pastā saņemto rēķinu, atpakaļ atsūtot maksājuma uzdevumu;
  • Pēc maksājuma uzdevuma saņemšanas ar katru individuāli Valmieras TIC vienosies par suvenīru izņemšanu vai piegādes iespējām (sūtījuma izmaksas sedz klients atbilstoši izvēlētajam piegādes veidam).
Valmieras TIC sniegs ieteikumus un atbildes  arī  uz citiem jautājumiem par atpūtas piedāvājuma iespējām Valmieras pusē, zvanot pa tālruni 26332213 vai rakstot uz e-pastu [email protected] vai Visit Valmiera Facebook un Instagram platformās.
Aicinām būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus, lai jau pavisam drīz atkal varētu tikties klātienē ne tikai Valmieras Tūrisma informācijas centrā, bet arī kādā no kultūras un aktīvās atpūtas pasākumiem!
 
Vairāk par Valmieras puses apceļošanu uzzini šeit.
 
Informāciju sagatavoja:
Zane Krūmiņa
Valmieras Tūrisma informācijas centra
Tūrisma projektu vadītāja
Mob. tālr.: 25437177