Pie Valmieras 2.vidusskolas atvērta slidotava

13.02.2021

Ziema šobrīd neļauj slidām noputēt. Arī sporta laukumos pie Valmieras 2.vidusskolas (Raiņa iela 11) atvērta publiskā slidotava. Lai rūpētos par savu un līdzcilvēku veselību un ievērotu valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai, slidotgribētājiem pieteikšanās obligāta, izmantojot lietotni “Bookla” (iOS lietotājiem lejupielādējama šeit un Android lietotājiem – šeit).

Pēc reģistrēšanās lietotnē “Bookla” meklētājā jāievada vārds "Valmiera". Jāizvēlas “Valmieras 2.vsk. publiskā slidotava”, kā arī kāds no variantiem – vienas stundas vai divu stundu slidotavas apmeklējums. Pēc tam kalendārā jāizvēlas datums un slidotāju skaits (viens cilvēks var pieteikt ne vairāk kā piecus slidotgribētājus), jāizvēlas laiks un jāspiež “turpināt”, “rezervēt”. Kad tas būs veikts, pienāks paziņojums, kā arī vēlāk atgādinājums.

Slidotava ir pieejama katru dienu plkst.8.00–21.00. Laukumu izmantošana ir bez maksas, par slidošanai nepieciešamo inventāru jāparūpējas pašiem. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, slidotgribētājiem obligāti ir lietotnē “Bookla” jāveic pieteikšanās. Pateicamies par sapratni!

Par slidotavām pārtapuši gan basketbola laukums (500m2), gan sporta laukums (1400m2), ļaujot slidotājiem ieturēt distanci citam no cita un atgādinot, ka ierobežojumu ievērošana ir katra paša atbildība.

Aicinām kopīgi rūpēties par kārtību slidotavā, ledus tīrīšanai no sniega izmantojot lāpstas, kas novietotas pie laukumiem. Paldies, ka veltīsi brīdi laika, lai iepriecinātu citus slidotgribētājus, īpaši mazākos, kuriem pēc aktīvas slidošanas var nepietikt enerģijas laukuma tīrīšanai.

Valmieras pilsētas pašvaldība pateicas Valmieras 2.vidusskolai par slidotavas ierīkošanu un atsaucību izveidot Valmierā vēl vienu vietu, kur izbaudīt ziemas priekus un brīvo laiku pavadīt aktīvi!

Tāpat pateicamies Valmieras pilsētas pašvaldības policijai, kas rūpējas par valstī noteikto ierobežojumu ievērošanu slidotavā.

Vairāk par aktīvās atpūtas iespējām ziemā Valmierā un apkārtējos novados šeit.

Ceturtdienā un piektdienā, 17., 18. un 19.februārī, slidotava pie Valmieras 2.vidusskolas (Raiņa iela 11) atvērta līdz plkst.20.00. Tas nepieciešams, lai vakara stundās sagatavotu ledu nedēļas nogalei. Pārējās dienās slidotava pieejama plkst.8.00–21.00.
 15.februārī, no plkst.18.00 slidotavā notiks ledus kārtas atjaunošanas darbi, tāpēc tā būs slēgta publiskiem apmeklējumiem. Priecājamies, ka aizvadītas aktīvas brīvdienas slidojot, tāpēc laukumos nepieciešams veikt darbus, lai nodrošinātu slidotgribētājiem drošu un patīkamu ziemas prieku baudīšanu.


 
Informāciju sagatavoja:
Zane Bulmeistare
Valmieras pilsētas pašvaldības
Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas
vadītājas vietniece
Mob. tālr.:26443410