Slēpo Valmieras novadā!

06.12.2021

Ir īstais laiks, lai skaisto un sniega bagāto ziemu baudītu slēpojot. Riņķot parkā, slīdēt starp piesnigušiem kokiem mežā vai uzņemt labu ātrumu līdzenā slēpju ceļā – aicinām izvēlēties sev piemērotāko slēpošanas trasi Valmieras novadā!

Aktuālā informācija pieejama Valmieras novada mājaslapā www.valmeirasnovads.lv šeit, to papildinot vai informējot par izmaiņām saistībā ar laikapstākļiem.
Valmierā
Jāņparkā, sākot no svētdienas, 5. decembra, pēcpusdienas, būs pieejama trase gan klasiskajam, gan slidsolim. Arī Pauku priedēs izveidota trase slidsolim.
Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienībā 
“Baiļos” 3km garumā var labi trenēt slidsoli distanču slēpošanas trasē. Savukārt tiem, kuriem tuvāki braucieni no kalna, patiks kalnu slēpošanas trase.
Burtnieku apvienībā
Vanagu pļavā no sestdienas, 4. decembra, pēcpusdienas būs pieejama distanču slēpošanas trase gan klasiskajam, gan slidsolim. Darbu sācis arī atpūtas parks “Avoti”.
Strenču apvienībā
Ceļā no Strenčiem uz Trikātu aicinām izmēģināt slēpošanas trasi Torņa ceļš (slidsolim).
Naukšēnu apvienībā
Ar startu un finišu Naukšēnu stadionā, vedot cauri Brantiņu mežam, ir izveidota 3km gara distanču slēpošanas trase slidsolim.
Rūjienas apvienībā
Pie Rūjienas vidusskolas aiz slidotavas pieejama trase slidsolim.
Mazsalacas apvienībā
Īsākai distancei iespējams izvēlēties mazo trasi, kas sākas pie Mazsalacas vidusskolas sporta laukuma, savukārt ilgākam laikam uz slēpēm – trase Skaņākalna dabas parka teritorijā. Tur izturīgākos gaida 12km aplis.
Kocēnu apvienībā
"Zaļā dzelzceļa"  slēpošanas trase 11 km garumā (slidsolim). Posms: “Dikļu stacija - Mazbrenguļi”. Precīza trases atrašānās vieta atrodama šeit.
 
Slēpošanas trases pieejamas, kamēr to ļaus laikapstākļi.
Lūdzam būt atbildīgiem un nopietni izturēties pret dažādu traumu risku, lai par ziemas izbaudīšanu būtu vien labas atmiņas. Tāpat aicinām rūpēties par savu un līdzcilvēku veselību, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai.
 
Informāciju sagatavoja:
Zane Bulmeistare
Valmieras novada pašvaldības
Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas
vadītājas vietniece
tālr. 26443410