Valmiermuižas etnomūzikas festivāls

Ieplāno vērienīgāko etnomūzikas notikumu Latvijā, lai jau 2024. gada 6. jūlijā atkal satiktos Valmiermuižā! Starptautiskais Valmiermuižas etnomūzikas festivāls septīto gadu pulcēs unikālas un autentiskas pieredzes meklētājus, kā arī izcilus solistus un mūsdienu etnomūzikas grupas no Latvijas, Mongolijas, Portugāles un Ukrainas, piedāvājot vienus no aizraujošākajiem šīs vasaras mūzikas svētkiem. Muzikālais piedzīvojums – tradicionāls, meditatīvs, postmoderns, roķīgs un dejojams!

Maģiska uguns skulptūra, ilgtspējīgas un aizraujošas meistarnīcas, dažādu tautu virtuve, mierīgas un nemierīgas zvilnētavas, deja, kino un brīvdabas izstāde – festivāls sola virkni daudzveidīgu iespaidu un lielisku gaisotni visai ģimenei! 2024. gada festivāla tēma ir „svārstības”, kas var būt vieglas un kustību veicinošas – skaņas un gaismas, bet var būt pamatīgas un vecās kārtības izjaucošas, radot arvien jaunas pārmaiņas sabiedrībā, vidē un pašā cilvēkā.

Programma tiks izziņota drīzumā!

Bērniem līdz 16 gadu vecumam ieeja festivālā bez maksas. Līdz pavasara saulgriežiem pieejamas cīruļu biļetes par visdraudzīgāko cenu.

Valmiermuižas etnomūzikas festivāla mājaslapa un biļetes: https://www.etnovalmiermuiza.lv/

Pasākums Facebook: https://www.facebook.com/events/747058703957657

Valmiermuižas etnomūzikas festivālu rīko Valmiermuižas kultūras biedrība un Kultūras menedžmenta centrs „Lauska”. Atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds, Valmieras novada pašvaldība, Valmiermuižas alus darītava un citi.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux